Şekerbank Kredi Başvurusu 2017
sponsorlu reklamlar

Şekerbank Kredi Başvurusu 2017

Şekerbank kredi başvurusu 2017, Türkiye'nin en köklü bankaları arasında yer almaktadır. yapmak istiyorsanız bu araştırma makalesi üzerinden başvuru yollarını değerlendirebilir ve Şekerbank kredileri başvurusu adımlarını takip edebilirsiniz.

Şekerbank Kredi Başvurusu 2017
sponsorlu reklamlar
  Şekerbank kredi başvurusu 2017 yılında yapmak mı istiyorsunuz? 63 yıldır yani 1953 yılından günümüze gelen bankacılık sektöründe faaliyet gösteren ve misyonunu ihtiyaç sahibine kredi sunmak olarak belirleyen Şekerbank, kredi ürünlerinde müşterilerine sunmuş olduğu destek ve kolaylıklarla beraber kredi takibinde de destek sunmaktadır. Tüm bankalar finansal alanda hizmet sunup bu alanda ürünlerini müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda pazarlamaktadır.

şekerbank kredi başvurusu

İnternet üzerinden Şekerbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

İnternet üzerinden Şekerbank kredisi başvurusu yapacaksanız, Şekerbank'ın resmi web sitesini ziyaret edip sırasıyla; bireysel, bireysel krediler, kredi başvurusu adımını takip edip karşınıza çıkan formu doldurarak başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Banka yetkilileri en kısa sürede sizinle irtibat kurarak kredi işlemleri hakkında size ön bilgi sunacaklardır.

ATM'den Şekerbank Kredi Başvurusu

Şekerbank Atm'lerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu adımı da sizlere anlatalım. Atm'de bulunan Ana Menü üzerinden Kolay Başvuru ekranından, kredi başvurusu gerçekleştirebilir, daha sonrasında banka yetkililerin size dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Kredi Başvurusu

Şekerbank'ın kendi çağrı merkezinden de kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Bunun için telefonunuzdan 0850 222 78 78 numaralı telefonu aramanız ve ilgili adımları izlemeniz doğrultusunda kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Ayrıca bankaya giderek yüzyüze kredi başvurusu işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. 

Kredi kartı, bankamatik kartı, online ödemeler veya kredi türü ürünleri gibi uygulamalar maddi işlem gerektirir. Bu işlemlerde tüketiciler, kendilerine en yakın olanı değil de cebine en sağlıklı olan bankayı yada finans kuruluşunu seçmelidirler. Bu durumda son derece önemli olduğunu bir kez daha vurgulamakta yarar vardır. Kredi kullanımının oldukça yüksek seviyelerde olduğu Türkiye'de, Şekerbank müşterilerin istek ve önerileri yönünden titiz ve düzenli çalışan bir bankadır.Bu doğrultuda da müşterileri, Şekerbank için olumlu geri dönüşler verir.

Şekerbank Kredileri

Kredi kullanmak, ülkemizde hızla artan bankadan borç kullanma türüdür. Bu doğrultuda; tüketicilerin daha bilinçli kredi kullanımı yapabilmesi için KrediBankalar web sitesi yönetimi tüm gayretiyle kredi kampanyalarını, kredilerin olumlu ve olumsuz yönlerini araştırıp ziyaretçilerine sunmaktadır. Nakit ihtiyacına en hızlı çözümü sağlayan araç kredidir. Kredi çekerek insanlar hızlı olarak nakit ihtiyaçlarına çözüm bulurlar. Bankalar da bu doğrultuda hizmetlerine devam ederler. 

Şekerbank, müşteri sayısını artırmak ve ekonomik olarak destek sunmak için kredi çeşitleri arasında tüm alanlar bulundurularak, her türde krediyi müşterilerine sunmuştur. Taşıt kredisi, Esnaflara yönelik krediler, konut kredisi, bireysel krediler, öğrenci kredileri gibi pek çok ürünü olan banka, oldukça sık kredi kullandırımı yapmaktadır.

Şekerbank Kredi Başvurusu 2017

Banka Şubelerinden kredi başvurusu
Atmlerden kredi başvurusu
Sms ile kredi başvurusu (Kredi boşluk TC kimlik numarını 1953'e yolla (Maksimum 50 Bin TL)
İnternet üzerinden kredi başvurusu
Telefon Bankacılığı (0850 222 7878)
Bu kredi başvurularında ayrıca evrakları bankalara iletilmesi gerekmektedir.

Dediğimiz gibi yukarıdaki kredi kullandırımları sadece başvuru içindir. Kredi başvurusuna göre size banka tarafından dönüş yapılmakla beraber bazı isteyecekleri belgeleri bankaya sunmanız gerekmektedir. 

Şekerbank kredi başvurusu istenen belgeler:
  1. Başvuru yapacak kişinin kimliği
  2. Ödenmiş fatura örneği
  3. Gelir belgesi
  4. Maaş bordrosu ya da imza sirküleri, şirket içinse şirket olduğunu gösteren belgeler

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Şekerbank'tan ihtiyaç kredi kullandırımı için eğitim, sağlık yada acil ihtiyaçlara yönelik olarak çoğu alanda kredi desteği sunulmaktadır. İhtiyaç kredileri altındaki başlıkta da özgür kredi, kamu çalışanlarına özel kredi, profesyonellere yönelik kredi, borç transfer kredisi gibi çoğu alanda kredi ürünleri sunan banka, kredi borçlarına destek olmak amacıyla da kredilerini özel bir başlıkta müşterilerine sunmuştur.

Şekerbank İhtiyaç kredisi faiz oranı ise son güncellemeye göre "bireysel ihtiyaç kredisi" başlığı altında %1.75 faiz oranı sunulmaktadır. Bu faiz oranı heran güncellenebileceği gibi, en yakın Şekerbank şubelerinden daha net bilgiler alabilirsiniz.

Şekerbank Konut Kredisi

Konut kredisi almak isteyen kişiler için sunulan kredi türü ile hayalinizde yer alan konutun sahibi olabilirsiniz. Şekerbank'ın konut alacaklara sunmuş olduğu kredide, uygun faiz oranları ve kolay kredi süreciyle beraber kredi çekebilmeniz mümkündür. Şekerbank kredi başvurusu 2017 için, Şekerbank konut kredisi faiz oranları 2017 yılında %1,29'dan müşterilerine sunmaktadır. Bu oran heran güncellenebilmektedir.

Konut Kredisinde bazı özellikler:

Konut kredisi ödemeleri, aylık düzenli faizli ve taksitlerle olabileceği gibi ayrıca ara ödemeli olarak da esnek ödeme planlarıyla birlikte kullandırılabilir. Satın alınacak konut için, ekspertizin biçtiği bedelin %80'ini banka kredi kullandırabilmektedir. Konut kredisi gibi sabit faizli kredi ödemelerinde erken ödeme olması durumunda, 36 ayı geçmeyen krediler için %1, 36 ayı aşan krediler için de %2 kadar erken ödeme ücreti talep edilmektedir.


Şekerbank Taşıt Kredisi

Şekerbank, taşıt kredisi de sunmaktadır. İsterseniz sıfır bir araç isterseniz de ikinci el bir araç sahibi olmanız Şekerbank'la mümkün olabilmektedir. İkinci el araçlarda 15 yaşa kadar araçlara kredi imkanı sunulmaktadır. Aracın kasko değerine göre, %70'e kadar taşıt kredisi kullanabilirsiniz. (50 Bin TL'ye kadarının %70'i, 50 Bin TL üstündeki araçlara %50'si kredi kullanılabilmektedir.) Şekerbank taşıt kredisinde ise %1,45 faiz oranı talep etmektedir.

Gerekli Belgeler:

Nüfüs cüzdanı
maaş bordrosu
imza sirküleri
serbest çalışan için vergi levhası, imza sirküleri
alınacak aracın ruhsat fotokobisi


Şekerbank Kredi Kampanyaları

Şekerbank Kredi Başvurusu 2017 yılında araştırmış olduğumuz bu makale üzerinden değerlendirmeye alabilirsiniz. Şekerbank, özel günlerde olduğu gibi, müşterilerin talepleri doğrultusunda kampanyalar oluşturarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve finansal açıdan destek sunmaktadır. Bankanın sunduğu hizmet ve kampanyalardan resmi internet sitesi üzerinden yada çağrı merkezlerinden de öğrenebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: