Sicilim Bozuk Kredi Çekmek İstiyorum Diyenlere Yol Haritası

Günümüzde bir çok kişi sicilim bozuk kredi almak istiyorum diye sicili bozuk olanlara kredi çıkartan yerlere başvuru yapıyor.

Sicilim Bozuk Kredi Çekmek İstiyorum Diyenlere Yol Haritası

Sicili bozuk olan yüzlerce kişi acil nakit ihtiyaçlarında bankalardan kredi kullanmak istemektedir. Durum böyle olunca, sicilim bozuk kredi almak istiyorum diye bize istekte bulunan kişilere özel olarak bu sayfamızı hazırladık. Siz de sicilin kötü olmasıyla beraber kredi alma yollarını bu sayfamızdan öğrenerek hemen kredi başvurusu yapıp, sonrasında kredinizi alabilirsiniz.

SİCİLİM KÖTÜ KREDİ ÇEKMEK İSTİYORUM

Kredi çekmek istiyorum ama kredi sicilim kötü, ne yapmalıyım diye bir çok kişi kara kara düşünmektedir. Öyle ki, acil kredi ihtiyaçlarında kişiler bankalar dışında kredi arayışına girerek araştırma yapmaktadır. Biz de "sicilim kötü" diyen kişilerin bankalardan hangi yolları kullanarak, kredi alabilecekleri hakkında araştırmamızı yaptık. Bunun sonucunda siz de aşağıdaki maddeleri inceleyerek sicili kötü olanlara dahi kredi çıkartan bankaları öğrenebilir ve sicili bozuk olanlara kredi başvurusunu hemen yapabilirsiniz.

Sicili bozuk olanlara kredi

Sicili bozuk olsa da bazı şartlar altında bankalar kişilere kredi verebilmektedir. Bildiğiniz gibi bankalar birer ticaret merkezleridir ve verdikleri kredinin geri ödenmesini zamanında yapılmasını isterler. Eğer kişinin sicili kötü durumdaysa, ödemeleri düzensizde, kredi notu kötüyse bankalar bu kişiye kolay kredi vermezler. Bunun yerine bazı şartları öne sürerek kredi verebileceklerini kişilere teklif edebilirler. Bunlar arasında ipotekli kredi, teminat karşılığı kredi, kefilli kredi gibi maddeler sayılabilir. Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar sayfasına bakarak ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

"Kredi Notum Düşük, Kredi Almak İstiyorum"

Bankalardan ihtiyaç kredisi çekebilmek için kredi notunuzun en az 1300 seviyesinde olması gerekmektedir. Bankalar 1300 altında yer alan kişilerin kredi notunu "kötü" olarak değerlendirir. Bununla beraber bazı yolları gözeterek yine kredi notu düşüklere kredi veren bankalar da vardır. Bu bankalar yine bazı şartlar gözeterek kişilere kredi verebiliyorlar. Yukarıda yer alan bağlantıya tıklayarak kredi notunuzun düşük olmasıyla beraber hangi bankalardan kredi çekebileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Kredi notunuzu bilmiyorsanız kredi notu öğrenme sayfamıza bakabilirsiniz.

Sicilim bozuk hangi banka kredi verir?

Sicili kötü olanlara kredi veren bankalar arasında Finansbank, Akbank, Odeabank, İNG Bank, Denizbank gibi bankalar yer almaktadır. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi sicilim bozuk kredi çekmek istiyorum diyen kişiler, yukarıda yer alan sicili bozuk olanlara kredi desteğinde bulunan bankaların konusunu incelemesi gerekmektedir. Bankaların dışında kredi almak isteyen pek çok kişi, ayrıca senet karşılığında kredi veren yerleri araştırmaktadır. Sitemizde yer alan https://www.kredibankalar.com/senetle-para sayfasına göz atarak bu konu hakkında detaylı bilgilere de ulaşmanız mümkündür.

Yorum yap: