sponsorlu bağlantılar

Tatil İçin Kredi Veren Bankalar

Yaz aylarına girmişken tatile gitmeden olmaz. İşte sizler için tatil kredisi veren bankalar 2017 yılı faiz oranları ve kredi hesaplamaları.

sponsorlu reklamlar

2017-05-21 11:47:51

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Yaz aylarına girmişken insanlar gerek iş stresinden kurtulmak gerekse eğlenceli anlar için tatile çıkmak istiyorlar. Bizde kredi bankalar sitesi olarak sizler için tatil kredisi veren bankalar listesini oluşturduk. Buna göre en uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle beraber tatil kredisi kullanmak mümkündür.
Tatil kredisi başvurusunda genel olarak kredi notunuz, banka siciliniz ve genel kredi başvurusunda bakılan şartlar kontrol edilmektedir. Bu işlemlerin ardından ise herhangi bir sorun yoksa tatil krediniz onaylanacak ve size nakit olarak sunulacaktır. Peki 2017 yılında hangi bankalar tatil kredisi vermektedir. Bu bankaların faiz oranları ve kredi şartları nelerdir? İşte sizler için tatil için kredi imkanu sunan bankaların isimleri ve başvuru koşulları.


TATİL İÇİN KREDİ VEREN BANKALAR

Türkiye'de yaz sezonu yani tatil sezonu başlayınca gerek yerli gerekse yabancı turisler tatil bölgelerine akın ederler. Özellikle temmuz gibi aylarda bazı oteller şorta düşer yani tam olarak dolu olurlar. Bu durumlarda ise oda bulmak oldukça zorlaştığı gibi, tatile gittiğinizde ortada kalma ihtimali de oluşabilir. Bu sorunu aşmak için önceden tatil planı yapmalı ve nereye gidereceğinize karar verdikten sonra otelden rezervasyon yapmalısınız. Bunun için tur şirketlerini kullanabileceğiniz gibi, otellerle direk olarak iletişime geçipte rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sezon öncesinde yapılan erken rezervasyonlar %50'lere kadar indirimlerle sunulmakta ve pek çok avantaj paketi içermektedir. Özellikle Ets Tur, Jolly Tur, Tatil Budur, Tatil Sepeti gibi markaları kontrol ederek uygun ödeme koşullarıyla tatil yapabilirsiniz. Ayrıca bu turlar üzerinden 9 taksite kadar kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmaktadır.

Tatil kredisi veren bankalar 2017 yılında faiz oranlarını sabit tutarak tatile gitmek isteyen yerli turistlere uygun ödeme koşullu kredi sunmaktadır. Tatil kredileri genellikle ihtiyaç kredisi olarak verildiği için, ihtiyaç kredisi başvurusunda gereken şartlar da bu kredide mevcuttur. Tatil kredisi başvurusunda öncelikle kredi notu kontrol edilecektir. Bizde sizler için tatil kredisi veren bankaları bularak kredi faiz oranlarını, vade sayısını ve başvuru kanallarını sunduk. Bu bankaları karşılaştırarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda bazı tur şirketleri bankalarla anlaşarak kendi bünyelerinden tatil kredisi vermektedir. Ayrıca tur şirketlerine de danışabilirsiniz.

Yapı Kredi tatil kredisi

Yapı Kredi Bankası, tatile gideceklere özel olarak kredi vermektedir. 48 aya varan vade seçenekleri ve kişiye özel faiz oranı sunmaktadır. Eğer Yapı Kredi'nin müşterisiyseniz avantajlı teklifleri değerlendirmek için bankanın şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç kredileri %1,34 faiz oranından başlamaktadır. 
Kredi başvurusu için
tıklayın.


Akbank tatil kredisi


Akbank'tan tatil kredisi kullanmak isteyen kişiler, %1,45 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. 48 aya varan vade seçenekleriyle tatil krediniz Akbank'ta. Akbank, 2015 yılında
3 ay ertelemeli kredi imkanını tatile çıkanlara özel kampanya yapmıştı ancak bu sene herhangi bir kampanya göremiyoruz.
Kredi başvurusu için tıklayın.


Fibabanka tatil kredisi

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Fibabanka, tatil kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. 24 aya varan vade seçenekleri ve %1,19'dan başlayan cazip faiz oranlarıyla tatil kredisini kullanabilirsiniz. Ayrıca vade sayısına göre faiz oranı değişebilmektedir. Fibabanka müşteri hizmetleri 444 88 88'den ön başvurunuzu yapabilirsiniz.


Vakıfbank - Jolly Tur Tatil Paketi

Jolly Tur, Vakıfbank ile anlaşma yaparak tatil kredisi imkanı sunmaktadır. 24 aya varan vade seçenekleri ve 3.000 TL'ye kadar kredinizi %1,55 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Sms ile bu krediye başvurmak istiyorsanız JOLLY, TC kimlik numaranız, Aylık gelir bilgilerinizi yazdıktan sonra 5724'e sms yollayın. Bu kredi kapsamında 500 ile 3.000 TL kredi  verilmektedir.


İNG Tatil Kredisi


Türkiye'de pek çok yerde hizmet veren İNG Bank, tatile gidecek olanlara avantajlı kredi imkanı sunmaktadır. İng Bank, %1,19'dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır.
Kredi başvurusu için
tıklayın.

Bu konudaki bilgiler ile sizde tatil kredisi veren bankalar incelemiş olursunuz. Bankaların faiz oranlarını karşılaştırarak tatil kredisi hesaplama yaparak daha çok paranın cebinizden çıkmasını önleyebilirsiniz. Bu sayede tatile giderken de kar edersiniz. Bizim önerimiz ise özellikle tur şirketleriyle iletişime geçerek erken rezervasyon ya da indirim paketlerini incelemeli ve daha sonrasında tatil kredisi başvurusu yapmalısınız. Özellikle Antalya ve Bodrum gibi tatil bölgelerindeki indirim paketlerini inceleyerek hemen tatile çıkabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA