Tatil Destek Kredisi Ziraat Bankası - Anlaşmalı Firmalar 2020
sponsorlu reklamlar

Tatil Destek Kredisi Ziraat Bankası - Anlaşmalı Firmalar 2020

Bu sayfadan tatil destek kredisi Ziraat Bankası başvuru şartları ve tatil destek anlaşmalı firmalara ulaşabilirsiniz.

Tatil Destek Kredisi Ziraat Bankası - Anlaşmalı Firmalar 2020
sponsorlu reklamlar

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte pek çok kişi tatil planları yapmaya başladı bile. Aslında çok önceleri yapılan tatil planları, korona virüs salgını gelmesiyle beraber ertelendi. Turizm sektörünün canlandırılması amacıyla hükümetin almış olduğu çözüm paketleri içerisinde tatil destek kredisi de yer alıyor. Peki tatil destek kredisi nedir, hangi bankalardan alabiliriz, faiz oranları, vade ve tatil destek kredisi için tüm detaylı bilgilere bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Tatil Destek Kredisi Ziraat Bankası

Tatil planları yapan kişilere özel olarak devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası, uygun ödeme koşulları ile kredi veriyor. Tatile gitmek isteyen ve Ziraat Bankası'nda maaş alan emekli veya çalışan müşteriler ile Ziraat Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) müşterisinin seyehat ve tatil giderleri bu kredi ile karşılanıyor. 10 bin TL'ye kadar 6 ay ödemesiz dönemli, 36 aya varan vade imkanı ve uygun şartlarda siz de tatil destek kredisi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Kredinin onaylanması halinde kredinin yüzde 80'i konaklama bedeli olarak direkt acenteye banka tarafından ödenmektedir. Kalan %20'lik kısım ise tatil harcamalarında kullanılmak üzere müşteriye nakit olarak verilecektir. İşte tatil destek kredisi şartları:

 • 10.000 TL'ye kadar kredi kullanılır
 • 6 ay ödemesiz, toplamda 36 ay vade imkanı vardır
 • Kredinin %80'i seyahat acentesina, %20'si müşteriye verilir
 • Faiz oranı %0,67'dir
 • En az 2.500 TL, en yüksek 10.000 TL kredi kullanılabilir
 • Ziraat Bankası anlaşmalı seyahat acentelerinden tatil paketi satın alınması gerekmektedir
 • Ziraat Bankası'ndan maaş müşterisi veya BES müşterisi olmanız gerekmektedir.

 

Tatil Destek Kredisi Anlaşmalı Firmalar

Yukarıda yer alan şartları siz de inceleyerek Ziraat Bankası tatil kredisi başvurusu yapabilir ve hayalinizdeki tatili 2020 yılında gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası tatil destek kredisi ile tatile gitmek istiyorsanız, Ziraat Bankası'nın anlaşmalı olduğu Jolly Tur, ETS Tur, Setur, Tatilbudur gibi firmalardan tatil paketi satın almanız gerekmektedir. Bu firmalar dışında anlaşmalı olmayan firmalardan alınan tatil paketlerinde tatil destek kredisi yerine ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ise tatil destek kredisine göre yüksektir. Ziraat Bankası tatil destek kredisi hesaplama tablosu aşağıda yer almaktadır. İşte tatil destek kredisi anlaşmalı firmalar:

 • Jolly Tur
 • ETS Tur
 • Setur
 • Tatilbudur

 

 

Kredi Tutarı Vade Ödemesiz Dönem Vadesi (Ay) Taksit Sayısı Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti  Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı Yıllık Maliyet Oranı
10.000 TL 36 6 30 0,98% 52,50.-TL 421,58 TL 12.647,40 TL 10,4816


Vakıfbank Tatil Destek Kredisi
Tatil destek kredisi veren bankalar arasında yer alan bir diğer devlet bankası da Vakıfbank'tır. Siz de Vakıfbank şubelerine giderek tatil kredisi başvurusu yapabilir ve 6 ay ertelemeli destek kredisini kullanarak hemen tatile gidebilirsiniz. Maaş ödemesini Vakıfbank'tan alan emekli ve çalışan müşteriler ile Vakıfbank BES sistemine kayıtlı müşteriler Tatil Destek Kredisinden yararlanabilir.

 

Tatil Destek Kredisi Başvurusu

Vakıfbank veya diğer bankalarda tatil destek kredisi kullanmak istiyorsanız, anlaşmalı seyahat acentesinden yurtiçi konaklama hizmeti satın alırken gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubesine gitmeden kullanabileceğiniiz bu krediyi JOLLY TUR, ETS TUR, SETUR, TATİLBUDUR firmalarından otel tatil satın alınması sırasında BES veya maaş müşterisi olduğunuz bankayı seçmeniz gerekmektedir. Kredi başvurusunun olumlu olması durumunda tarafınıza SMS ile ya da mobil bildirim ile bilgilendirme yapılır. Bu aşamadan sonra başvuru tarihi itibariyle 72 saat içerisinde kredi kullanacağınız bankanın internet bankacılığı veya mobil bankacılıktan krediye onay vermeniz gerekmektedir. Veya en yakın kredi kullanacağınız (Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank) şubesine giderek kredinizi hemen onaylattırarak kullanabilirsiniz.

 

Tatil Destek Kredisi resmi sayfaları:

Ziraat Bankası tatil destek kredisi

Vakıfbank tatil destek kredisi

Halkbank tatil destek kredisi


Türkiye'de yaz sezonu yani tatil sezonu başlayınca gerek yerli gerekse yabancı turisler tatil bölgelerine akın ederler. Özellikle temmuz gibi aylarda bazı oteller şorta düşer yani tam olarak dolu olurlar. Bu durumlarda ise oda bulmak oldukça zorlaştığı gibi, tatile gittiğinizde ortada kalma ihtimali de oluşabilir. Bu sorunu aşmak için önceden tatil planı yapmalı ve nereye gidereceğinize karar verdikten sonra otelden rezervasyon yapmalısınız. Bunun için tur şirketlerini kullanabileceğiniz gibi, otellerle direk olarak iletişime geçipte rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sezon öncesinde yapılan erken rezervasyonlar %50'lere kadar indirimlerle sunulmakta ve pek çok avantaj paketi içermektedir. Özellikle Ets Tur, Jolly Tur, Tatil Budur, Tatil Sepeti gibi markaları kontrol ederek uygun ödeme koşullarıyla tatil yapabilirsiniz. Ayrıca bu turlar üzerinden 9 taksite kadar kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmaktadır.
 


Tatil kredisi veren bankalar 2020 yılında faiz oranlarını sabit tutarak tatile gitmek isteyen yerli turistlere uygun ödeme koşullu kredi sunmaktadır. Tatil kredileri genellikle ihtiyaç kredisi olarak verildiği için, ihtiyaç kredisi başvurusunda gereken şartlar da bu kredide mevcuttur. Tatil kredisi başvurusunda öncelikle kredi notu kontrol edilecektir. Bizde sizler için tatil kredisi veren bankaları bularak kredi faiz oranlarını, vade sayısını ve başvuru kanallarını sunduk. Bu bankaları karşılaştırarak hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda bazı tur şirketleri bankalarla anlaşarak kendi bünyelerinden tatil kredisi vermektedir. Ayrıca tur şirketlerine de danışabilirsiniz.

Yapı Kredi tatil kredisi
Yapı Kredi Bankası, tatile gideceklere özel olarak kredi vermektedir. 60 aya varan vade seçenekleri ve kişiye özel faiz oranı sunmaktadır. Eğer Yapı Kredi'nin müşterisiyseniz avantajlı teklifleri değerlendirmek için bankanın şubelerine gidebilirsiniz. 
Kredi başvurusu için tıklayın.


Akbank tatil kredisi
Akbank'tan tatil kredisi kullanmak isteyen kişiler, uygun faiz oranıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. 60 aya varan vade seçenekleriyle tatil krediniz Akbank'ta. Akbank, 2020 yılında 3 ay ertelemeli kredi imkanını tatile çıkanlara özel kampanya yapmıştı ancak bu sene herhangi bir kampanya göremiyoruz. Kredi başvurusu için tıklayın.


Fibabanka tatil kredisi
Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Fibabanka, tatil kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. 60 aya varan vade seçenekleri ve çok uygun ve cazip faiz oranlarıyla tatil kredisini kullanabilirsiniz. Ayrıca vade sayısına göre faiz oranı değişebilmektedir. Fibabanka müşteri hizmetleri 444 88 88'den ön başvurunuzu yapabilirsiniz.


İNG Tatil Kredisi
Türkiye'de pek çok yerde hizmet veren İNG Bank, tatile gidecek olanlara avantajlı kredi imkanı sunmaktadır. İng Bank, uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusu için tıklayın.


Bu konudaki bilgiler ile sizde tatil destek kredisi  incelemiş olursunuz. Bankaların faiz oranlarını karşılaştırarak tatil kredisi hesaplama yaparak daha çok paranın cebinizden çıkmasını önleyebilirsiniz. Bu sayede tatile giderken de kar edersiniz. Bizim önerimiz ise özellikle tur şirketleriyle iletişime geçerek erken rezervasyon ya da indirim paketlerini incelemeli ve daha sonrasında tatil kredisi başvurusu yapmalısınız. Özellikle Antalya ve Bodrum gibi tatil bölgelerindeki indirim paketlerini inceleyerek hemen tatile çıkabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: