Yapılandırma görüşmelerinde erteleme kararı alındı


Yapılandırma görüşmelerinde erteleme kararı alındı

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülmesi gereken vergi borçları yapılandırması görüşmeleri ileri bir tarihe ertelendiği açıklandı.

sponsorlu reklamlar
Yapılandırma görüşmelerinde erteleme kararı alındı
02 Mayıs 2017 Salı 22:12 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülmesi gereken bazı kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin görüşmelerin ertelendiği bildirildi.

Söz konsu tasarı kapsamında 31 Mart 2017'ye kadar olan vergi borçları, gümrük vergileri, bazı idari cezalar, sigorta ve sosyal güvenlik kurumu destek primleriyle birlikte bu alacaklar için her türlü faiz, zamları da içinde kapsayan gecikme cezaları da yapılabdırma kapsamında görülülecekti.

Görüşmeler eğer tamamlansaydı cuma gününe kadar da yasalaşması bekneniyordu. Ancak görüşmelerin ertelenmesiyle birlikte henüz bir tarih verilmemiş durumda. 

Yasalaşma durumunda ise yapılandırmadan 7 milyon kişinin yararlanması bekleniyor.

İlişkili haber:
Borç yapılandırma görüşmeleri

Askerlik Borçları da Yapılandırma Kapsamında

2017 Mart ayına kadar olan vergi borçlarını yapılandırma kapsamında askerlik cezaları da düzenleme arasında yer alacak. Borçların yapılandırma sonrasında 36 ay vadeye bölüneceği de belirtiliyor.

Buna da göz atabilirsiniz:
Borç kredisi veren bankalar
sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.