Yeni Yıl Kredisi Veren Tüm Bankalar 2018
sponsorlu reklamlar

Yeni Yıl Kredisi Veren Tüm Bankalar 2018

Yeni yılın gelmesiyle birlikte bankalar da kampanyalarını duyurmaya başladılar. En uygun faiz oranlarıyla yeni yıl kredisi 2018 yılı verileri için bankaları listeledik.

Yeni Yıl Kredisi Veren Tüm Bankalar 2018
sponsorlu reklamlar
2018'in gelmesiyle birlikte müşteri sayısını artırmak isteyen bankalar yeni yıl kredisi 2018 adı altında kampanyalarını duyurmaya başladılar. En uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleriyle beraber bireysel ihtiyaç kredilerinde kampanyalar bir bir duyurulmaya başlanmıştır. Gerek reklamlarda, gerekse bankaların internet siteleri üzerinde görülen bu kampanyalardan sizde yararlanabilmek için konumuzu okumaya devam edebilirsiniz. Bankalar her yeni yılın gelmesiyle birlikte yeni müşteriler bağlamak ve hali hazırda bulunan müşterilere kredi vererek kar etmek için yarışırlar. Yılın ilk çeyreğine büyük önem veren ve karlı kapatmak isteyen bankalar, yılbaşı kredilerini duyurdular bile. İşte 2018'in yeni yıla özel kredi teklifleri ve kampanyaları;

Yılbaşı kredisi 2018

Vakıfbank, Garanti Bankası, Akbank, Ziraat Bankası, Teb, QNB Finansbank ve diğer bankalar yeni yıla özel kampanyalar düzenlemiştir. Bu kredilerden yararlanarak uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmış olursunuz. 48 aya kadar varan vade sayısıyla birlikte kredi ödemenizi uzun dönemlere yayarak daha kolay öder ve bütçenizi dengeleyebilirsiniz. İşte aşağıda bankaların yeni yıl kredisi veren bankalar 2018 yılı verilerini paylaştık. Ayrıca bu kredilerden yararlanabilmeniz için kredi notunuz ve kredi siciliniz "iyi" seviyede yer alması gerekiyor. Bana kredi çıkar mı konusundan daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

1- Vakıfbank yeni yıl kredisi

Tüm ihtiyaçlarınız için 48 aya varan vade sayısıyla beraber, en uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleriyle, kamu çalışanı, özel sektör çalışanı ve emekliler bu krediden yararlanabilir. Bu krediye başvurmak için Vakıfbank şubelerine gidebilir, sms ile yada internetten başvuru yapabilirsiniz. Vakıfbank'ın yeni yıl kredisine gitmek için
tıklayınız. Ayrıca sms ile başvuru yapmak isteyen kişiler, aralarında birer boşluk olacak şekilde KREDİ, t.c kimlik numarası, Aylık net gelirinizi yazıp 5724'e sms yollayın. Aylık gelirinize göre 90.000 liraya kadar bu krediden yararlanabilirsiniz.


2 - Garanti Bankası yılbaşı kredisi

%1,39'dan başlayan faiz oranlarıyla birlikte kredinizi Garanti Bankası'ndan kullanmak istiyorsanız
tıklayın. Yeni yıl kredisi adı altında sunulan bu kampanya, 75.000 TL'ye kadar 48 aya varan vade sayısıyla kullanmanız mümkün. Garanti internet veya Garanti Cep ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Gideceğiniz sayfada kredi başvurusu yapmadan önce faiz oranlarını ve kredi şartlarını inceleyebilir, kredi hesaplaması yapabilir ve online olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

3 - Denizbank yılbaşı kredisi

Denizbank'ın da yılbaşına özel olarak kampanya sunduğunu sizlere ulaştıralım. Denizbank "Yeni yıl kredisi 2018" adı altında sunduğu kampanya kapsamında %0,99'dan başlayan en uygun faiz oranlarıyla diğer kampanyalardan daha çok dikkat çekmeyi başarmıştır. Ancak vade sayısına göre değişebilen faiz oranının olduğunu da belirtelim. Kredi başvurusu, maliyet tablosu, kredi hesaplaması yapmak istiyorsanız
tıklayın. 

Yılbaşı kredisi veren bankalar 2018 yılı verilerini sizler için sunduk. Yeni yıla özel kredi; Akbank, Ziraat Bankası, Qnb Finansbank, A Bank, Teb, Garanti Bankası, İş Bankası ve diğer bankalar da sunmaktadır. Daha detaylı kampanyalara ulaşmak istiyorsanız sosyal medyalardan bizi takip edebilirsiniz. En düşük faiz oranı ile yeni yıl kredisi 2018 yılında hangi bankadadır diye soran kişiler, yukarıda yer alan bilgilerden yararlanabilirler. Sizde bu kredilerden "en uygun" olan krediyi seçerek hemen başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Başvuru kanalları arasında internet şubesi, mobil bankacılık ve banka şubeleri bulunmaktadır. Ayrıca bazı bankalar atm üzerinden de başvuru kabul edebildikleri gibi, bir diğer kredi başvurusu kanalı ise telefonunuzdan sms göndererek başvuru yapmaktır.

Ayrıca internetten kredi başvurusu yapılan bankalar konumuza da göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: