Kuveyt Türk ATM Günlük Para Çekme Limiti 2021

Bu sayfadan 2021 yılında Kuveyt Türk günlük para çekme limitini öğrenebilir, Kuveyt Türk bankamatiklerinden işlem limiti dahilinde para çekebilirsiniz.

Kuveyt Türk ATM Günlük Para Çekme Limiti 2021

Türkiye'de faizsiz kredi veren katılım bankaları arasında 1989 yılından beridir hizmetine devam eden Kuveyt Türk, müşterilerinin eşit olarak bankamatiklerden yararlanması için atm günlük para çekme limiti uygulamaktadır. Bu sayfamızda sizler için Kuveyt Türk atm para çekme limiti 2021 yılında ne kadar olduğunu açıkladık.

Kuveyt Türk Günlük Para Çekme Limiti

Kuveyt Türk şubelerinden günlük para çekmek için herhangi bir sınır olmasa da, atm cihazlarını bankanın müşterileri eşit olarak kullanabilmeleri için para çekme limiti vardır. 2021 yılında Kuveyt Türk ATM'den para çekme limiti 3.000 TL'dir. Kuveyt Türk ATM'leri yanı sıra yurt genelinde yaygın olarak bulunan PTT ATM'lerinden de komisyon ücreti ödemeden 2.000 TL'ye kadar ücretsiz para çekebilirsiniz. Kuvet Türk ATM'lerini kullanarak siz de para çekme, para yatırma, numara güncelleme, para transferi, bakiye sorgulama, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu gibi pek çok bankacılık işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Kuveyt Türk ATM'lerinden Dolar ve Eurolarınızı TL olarak bozdurabilir, Exchange hizmeti alabilirsiniz.

Kuveyt Türk atm para yatırma limiti ise 19.000 TL olarak belirlenmiştir. Günlük olarak Kuveyt Türk ATM'lerini kullanarak hesabınıza 19 bin TL'ye kadar para yatırabilirsiniz. ATM'den başka bir kişinin hesabına kartsız para yatırma işlem limiti ise günlük 900 TL'dir. Kuveyt Türk atm para çekme limiti yükseltme işlemi için Kuveyt Türk müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz ancak bankanın sunmuş olduğu atm işlem limitleri her müşteri için aynı tutulmaktadır.

Kuveyt Türk bakiye sorgulama

Kuveyt Türk eft saatleri

Yorum yap:

Kapat