sponsorlu bağlantılar

15 Bin TL Faiz Getirisi Ne Kadar Olur

Birikmiş parasını mevduat hesabında değerlendirmek isteyenlere özel olarak 15 bin tl faiz getirisi hesaplamasını bu sayfamızda hazırladık. Siz de 15 bin tl mevduat faiz kazancı hesaplamasına göz atarak hemen paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

15 Bin TL Faiz Getirisi Ne Kadar Olur

2019-01-26 15:50:42

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar
 Günümüzde en risksiz ve kesin kazanç yöntemi bankalara parayı yatırarak para kazanmaktır. Bu yöntem mevduat vadeli hesaplarda kullanılmaktadır, bu sayfamızda 15 bin tl faiz getirisi hesaplaması yaparak güncel faiz oranlarını karşılaştırıp, sizler için en yüksek faiz veren bankaları karşılaştırdık. Siz de en iyi faiz getirisi olan bankaya paranızı yatırarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

15 Bin TL Aylık Faiz Getirisi

Kredibankalar.com'u takip eden bir çok kişi mevduat hesapları sayfalarına 15 bin tl hesaplaması yapmamız yönünde istekte bulunmaktadır. Biz de bu taleplere kayıtsız kalamadık ve bankaların güncel faiz oranlarını karşılaştırarak sizler için bu sayfamızı oluşturduk. Aşağıda yer alan tabloda bir aylık 15 bin tl'nin faiz hesaplamasını sizler için sunduk. Ayrıca konunun altında yer alan diğer mevduat hesaplamalarına da göz atabilirsiniz.

15 bin tl faiz kazancı

Banka

Faiz oranı

Ay sonu toplam kazanç

İng Bank

%23

241 TL 

Fibabanka

%23

241 TL
 

Burgan Bank

%20,50

215 TL

Akbank

%16

168 TL
 

HSBC

%20

210 TL
 

QNB FİNANSBANK

%20

210 TL
 

HALKBANK

%19,75

207 TL
 Güncelleme: 26.01.2019

Siz de yukarıda yer alan 15 bin tl faiz getirisi hesaplamasına göz atarak en yüksek faiz kazançlarıyla istediğiniz bankada paranızı değerlendirebilirsiniz. Yukarıda yer alan toplam kazançlar, 30 gün sonu net kazanç olarak hesaplanmıştır. Bsmv ve diğer vergiler çıkarıldıktan sonraki kazanç olarak da söyleyebiliriz. Ayrıca aşağıda yer alan faiz hesaplamaları veya diğer konulara da göz atabilir, bizleri facebook sayfasından takip edebilirsiniz. 15 Bin TL'nin aylık olarak ortamala kazancı 100 - 185 TL arasında olduğu da görülmektedir. Ayrıca sizlere önerimiz; mevduat hesabına para yatırmak yerine bankaların internet bankacılığı üzerinden piyasaları takip ederek altın alım- satımı yapabilir ve kısa vadelerde para kazanabilirsiniz.

İLGİLİ SAYFALAR:
En yüksek faiz veren banka 2019

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Akbank Hesap Kapatma
Tarih : 2019-08-31 19:34:45
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA