Beko Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Bu sayfadan Beko müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilir, iletişim hattından firmaya ulaşabilirsiniz.

Beko Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Koç Holding bünyesinde hizmet veren Beko, Türkiye'de 1950 yılımdan beridir hizmetine devam etmektedir. Beko'da beyaz eşya, ankastre, elektronik ürünleri, küçük ev aletleri, ısıtma-soğutma, hijyen ve aksesuar ürünlerini satın alabilirsiniz. Siz de Beko iletişim müşteri hizmetleri numarasını arayarak hemen çağrı merkezine ulaşabilir, tüm sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz.

 

Siz de 0850 210 0 888 veya 444 0 888 Beko müşteri hizmetleri numarasını arayarak 7/24 yetkili servisine ulaşabilirsiniz. Beko çağrı merkezini arayarak ürünler hakkında bilgi alabilir, şikayet ve önerilerinizi firmaya gönderebilirsiniz. Beko çağrı merkezini arayarak çağrı merkezinden hangi işlemi yapmak istediğinizi seçebilirsiniz.

  • Beyaz eşya için 1
  • Klima için 2
  • Elektronik için 3
  • Montaj için 4
  • İnternet siparişleri içn 5

 

Beko Yetkili Servis Numarası

Beko'nun her ilde yetkilendirilmiş servis hizmetleri bulunmaktadır. Beko yetkili servisine ulaşmak için Beko müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri sizi ilinizdeki servise aktaracaktır. Her il ve ilçe için servis yetkili numarası değişmektedir. Yetkili servisi bulmak istiyorsanız aşağıda yer alan Beko resmi web sitesini kullanabilirsiniz.

 

Beko Yetkili servis numaraları için tıklayın.

 

Beko müşteri hizmetleri yanı sıra Arçelik yetkili servis hattı 444 0 888'i de arayabilir, 7/24 uzman servis ağından her zaman destek alabilirsiniz.

 

Arçelik müşteri hizmetleri

 

Yorum yap:

Kapat