Google Müşteri Hizmetleri Numarası Türkiye

Google müşteri hizmetleri Türkiye numarası son zamanlarda gelen aramalarda Googledan arıyoruz dolandırıcılığı sonucu araştırılmaktadır.

Google Müşteri Hizmetleri Numarası Türkiye

Google müşteri hizmetleri numarası olarak bilinen pek çok farklı numara bulunmaktadır. Google müşteri temsilcisi direk bağlanma numarasını sizler için araştırdık. Bu sayfamızı inceleyerek tüm detaylı bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Google dan arıyoruz firma bilgileriniz silinecek internet üzerinden pek çok kişiyi dolandırmak isteyen kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Google, Türkiye'de veya başka bir ülkede kimseyi aramaz ve hiçbir firma, kişi ve kurumdan para talep etmez. "Google harita kaydı" adı altında danışmanlık firması kuran bu dolandırıcılara kesinlikle inanmayın ve Emniyet Güçlerine mutlaka şikayetinizi bildirin. Bu kişiler yasal olarak çalışsa da aslında Google'ın ücretsiz olarak sunduğu bir servisi "Google'dan arıyoruz" diyerek insanları dolandırmak istemektedir.

Google müşteri hizmetleri Türkiye numarası

Google'nın direkt olarak ulaşılan bir müşteri hizmetleri numarası ne yazık ki ülkemizde henüz yoktur. 0850'li veya 444'lü hatlardan arayarak "Google'dan arıyoruz para yatırmanız gerekiyor" diyen kişilere kesinlikle itibar etmeyin ve sizi arayan numaranın bir başkasını dolandırmasını önlemek için Polis'e şikayette bulunun. Google, dünyada en büyük arama motoru olarak hizmet vermektedir. Bilgisayar kullanan herkes mutlaka Google'u kullanmıştır. Google alt firmalarını saymak gerekirse Gmail, Google Maps (Haritalar), Google Adwors, Google Drive, Youtube, Google Cloud, Google Ads ve birçok farklı hizmet veren site bulunmaktadır. Bundan dolayı Google Türkiye telefon numarası çağrı merkezi de, Google ile iletişim kurmak isteyenler için merak konusu olmuştur.

Türkiye'de reklamcılık için ofisleri bulunsa da Türkiye'de Google müşteri hizmetleri numarası henüz hizmete girmemiştir yani öyle bir numara yoktur. Ancak yaşanılan sorunlar için Google'un her sitesinde ilgili yönergeler bulunmaktadır. Son zamanlarda "haritalarda kaydınız silinecek, para yollamanız gerekmektedir" olarak şirket sahiplerini arayan kişiler kesinlikle dolandırıcıdır.

Google Harita Kaydınız Silinecek

Google iletişim hattı araştırmasının bir numaralı faktörü ise, harita kayıtlarından dolayıdır. Türkiye ve diğer ülkelerde Google Maps yani haritalara şirketin adres kaydını yapmak ömür boyunca ücretsizdir. "Harita kaydınızın süresi doldu" gibi saçmalıklarla insanları arayarak "Google'dan arıyoruz" diyen kişiler kesinlikle dolandırıcıdır. Google harita kaydı olan veya olmayan hiç kimseyi arayarak para istemez.

Abd merkezli olarak 1998 yılından beridir hizmet veren Google'un pek çok yeni hizmeti yanı sıra herkes tarafından bilinen Google Play, Android, Google Chrome gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Google üzerinden kullanılan en çok hizmetlerden birisi de Gmail'dir. Gmail ve Google'un birçok farklı hizmeti de ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Google'un en büyük gelir kaynağı ise Adwors yani yeni ismiyle Google Ads'den kazanmaktadır. İnternet üzerinde reklam yayıncıları için ise Adsense şirketi aktif olarak hizmet vermektedir. Google müşteri hizmetleri numarası var mı? Gibi soruların yanıtını bulabilmek için aşağıdaki bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Google Haritalar Müşteri Hizmetleri

Google Maps iletişim hattı olarak da herhangi bir numara yoktur. Harita kaydınızı ücretsiz olarak Google.com/maps sayfasından kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca telefonunuza My Business programını indirerek de şirketiniz için haritalara kaydı ücretsiz olarak tamamlayabilirsiniz. Adresinize bir kaç gün içerisinde gelecek olan kodu Google Maps sayfanıza girerek kaydın tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bundan dolayı sizi "Google'dan arıyorum, harita kaydınız için para yatırmanız gerekiyor" gibi nedenlerle arayan kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz.

Google haritalar müşteri hizmetleri

Google Çağrı Merkezi Numarası

Google'ın Türkiye'de henüz bir iletişim hattı çağrı merkezi bulunmamaktadır. Ancak Google'ın reklam şirketi Ads'nin İstanbul'da ofisleri bulunmaktadır. Bu şirket sadece reklam vermek isteyen kişiler için yardımcı olmaktadır. Eğer Adwors kullanıcısıysanız, aşağıda yer alan 444'lü numara ile iletişime geçerek Google'da reklam yayınlama ile alakalı sorunlar için yardım alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler iin hazırladığımız bağlantıları takip ederek sorunun çözümü hakkında Google'dan yardım alabilirsiniz.

Google Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

2021 yılında Google müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası olarak hizmet veren bir numara yoktur. Dünya'nın en büyük arama motoru olarak hizmet veren Google, alt siteleri olarak da milyonlarda kişiye anlık ve kesintisiz hizmetini sunmaktadır. Google Gmail sistemi ile kullanıcılar anlık olarak birbirine e-posta gönderebilmektedir. Google Drive sayesinde bilgi ve belgeler depolanabilmektedir. Google arama motoru ile ise diğer sitelere ulaşabiliyor, aklımıza takılan soruların yanıtlarını alabiliyoruz.

Google Cloud olarak bilinen site üzerinden internet sistemlerinde bulut bilişim sayesinde yer kiralayarak verilerinizi sınırsız saklayabilirsiniz. Google'ın güçlü alt yapısı sayesinde kesintisiz olarak hizmet alınabilmektedir. Google Drive özelliği ile diğer kullanıcılara da dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Google müşteri hizmetleri olmadığından dolayı yaşanılan sorunlar için sorun çözücü yönergeleri Google hazır olarak bulundurmaktadır. Bundan dolayı Google müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası da henüz aktif değildir. Google ile alakalı yaşanılan tüm sorunlarınızı bizlerle paylaşabilir, aşağıda bulunan yorum bölümüne yazarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Google Şikayet Hattı

Google şikayet numarası araştırması da birçok kişi tarafından merak edilerek araştırılmaktadır. Google ile alakalı yaşanılan tüm sorunları iletebileceğiniz Google şikayet hattı var mı? Şuanda Google şikayet hattı ve telefon numarası olarak bir numara yoktur. Ancak Google'un gelişmiş alt yapısıyla kurulan yardım sayfalarından yaşadığınız sorunları çözebilirsiniz. Bu sayfada yaşanılan sorunları başlıklar halinde ilerleyerek çözmeniz mümkündür.

Google Yardım Merkezi

Google çağrı merkezi iletişim numarası olarak bir numara bulunmamaktadır. Bundan dolayı yaşadığınız tüm sorunlara çözüm bulmak için bu başlıktan yararlanabilirsiniz.

Google Türkiye İstanbul Ofis Adresi: Eski Büyükdere Caddesi No: 294 / 34394

Google Adwors Çağrı Merkezi Numarası

444 21 07

Yorum yap:

Kapat