KOSGEB Danışma Hattı, Kosgeb İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Kosgeb destek hattı 444 1 567 numarasını arayabilir, Kosgeb kredileri hakkında danışmanlık ve desteklerinizi alabilirsiniz.

KOSGEB Danışma Hattı, Kosgeb İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Kosgeb danışma hattı, Kosgeb kredileri hakkında merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz ve tüm süreçler hakkında destek alacağınız, Kosgeb'e bağlı bir müşteri hizmetleri numarasıdır. Kosgeb; Türkiye'de iş kurmak isteyenlere hibe ve destek kredileri sunan, programlarından yararlanmak isteyen girişimcilere aklındaki merak ettikleri soruları cevaplayan bir Kosgeb kredi destek hattı kurmuştur. Küçük ve orta ölçeklikte bu hattı arayarak danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Ayrıca Kosgeb kredilerinden yararlanmak isteyen yeni girişimciler de bu hat üzerinden kredi danışma ve destek alabilir, hem zamandan tasarruf edebilir hem de aklındaki tüm sorulara yanıt alabilir.

Kosgeb Müşteri Hizmetleri

Kosgeb danışma hattı 444 1 567 numarasını arayabilir, Kosgeb kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenebilir, şikayet, öneri veya isteklerinizi bu birime iletebilirsiniz. Kosgeb çağrı merkezi; Kobi ve yeni girişimcilerin Kosgeb kredileri hakkında tüm merak ettiklerini cevaplayan ve krediler hakkında yol gösteren bir sistemdir. Haftanın yedi günü ve 24 saat hizmet veren Kosgeb çağrı merkezi, resmi tatil günlerinde de çalışmaktadır. Çağrı merkezinde hizmet veren Kosgeb uzmanı, tüm Kosgeb süreçleri hakkında bilgi sahibidir. Kosgeb çalışma saatleri ise saat 8:00 ile 19.00 olarak bilinmektedir. Ancak saat 19:00'dan sonra arayan kişiler sesli komut sistemi ile öğrenmek istediklerini sorabilirler.

Kosgeb Çağrı Merkezinde Hangi Hizmetler Sunulur?

Siz de yukarıda yer alan başlıklardan aradığınız şeyi bulamıyorsanız, Kosgeb destek danışma hattı 444 1 567 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Kosgeb çağrı merkezi Kobi ve girişimcilere özel olarak hizmette olan bir numaradır. Kobi ve girişimcilerin Kosgeb süreçleri hakkında tüm merak ettiklerini bu danışma hattını arayarak öğrenebilirler. Telefon yoluyla Kosgeb'e ulaşamayan kişiler ise mail ve iletişim formu aracılığıyla sormak istediklerini kuruma gönderebilirler. Kosgeb müşteri hizmetleri iletişim numarası 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Saat 19:00'dan sonra arayan kişiler müşteri temsilcisiyle görüşemez ancak sesli yanıt sistemi sayesinde aklındaki sorulara yanıt alabilir.

  • Kosgeb destek programları hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
  • Kosgeb kredi faiz destekleri ve laboratuvar hizmetleri gibi bilgiler alabilirsiniz.
  • Kosgeb desteklerinin kimleri kapsadığını öğrenebilirsiniz.
  • 2022 destekleri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
  • Vergi numarası veya T.C. kimlik numarasından Kosgeb sisteminde kaydınızın aktif olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
  • Kobilere özel uygulanan Avrupa Birliği programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kosgeb başvuru şartları

Kosgeb desteklenen sektörler

Kosgeb destekleri

Kosgeb başvurusu e devlet

Kosgeb eğitim başvurusu

Kosgeb kredisi veren bankalar

Kosgeb kredisi nasıl alınır?

Kosgeb resmi sitesi: https://www.kosgeb.gov.tr/

Yorum yap:

Kapat