KOSGEB Müşteri Hizmetleri İletişim Hattı

Bu sayfadan Kosgeb müşteri hizmetleri iletişim hattını arayarak tüm Kosgeb süreçleri hakkında destek alabilirsiniz.

KOSGEB Müşteri Hizmetleri İletişim Hattı
Kosgeb, Türkiye'de girişimcilerin yeni iş kurmalarını ve mevcut işletmeri hibe ve faizsiz kredi olmak üzere desteklemektedir. Kosgeb destekleri hakkında tüm merak ettiklerinizi, Kosgeb müşteri hizmetleri numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Kosgeb, girişimcilerin Kosgeb hibe ve kredi destekleri hakkında sorusu olan girişimcilere destek sunmak amacıyla Kosgeb danışma hattını hizmete sunmuştur. Yeni başvuru yapacak olan girişimciler de süreci öğrenebilmesi için Kosgeb iletişim hattını arayarak bilgi alabilir.
 

Kosgeb İletişim

Kosgeb iletişim hattını aramadan önce sizlere Kosgeb'in resmi sitesini önereceğiz. Kosgeb sitesine girerek kredi başvuru süreci hakkında tüm merak ettiklerinizi inceleyebilir, faaliyet alanlarını, kredi başvuru sürecini, destekler hakkında merak ettiklerinizin hepsini Kosgeb resmi sitesinde bulabilirsiniz. Aşağıda başlıklara veya Kosgeb'in sitesine giderek tüm merak ettiklerinizi ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz.
 
Kosgeb resmi sitesi: https://www.kosgeb.gov.tr/
 
Siz de yukarıda yer alan başlıklardan aradığınız şeyi bulamıyorsanız, Kosgeb destek danışma hattı 444 1 567 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Kosgeb çağrı merkezi Kobi ve girişimcilere özel olarak hizmette olan bir numaradır. Kobi ve girişimcilerin Kosgeb süreçleri hakkında tüm merak ettiklerini bu danışma hattını arayarak öğrenebilirler. Telefon yoluyla Kosgeb'e ulaşamayan kişiler ise mail ve iletişim formu aracılığıyla sormak istediklerini kuruma gönderebilirler. Kosgeb müşteri hizmetleri iletişim numarası 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Saat 19:00'dan sonra arayan kişiler müşteri temsilcisiyle görüşemez ancak sesli yanıt sistemi sayesinde aklındaki sorulara yanıt alabilir.
  • Kosgeb destek programları hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
  • Kosgeb kredi faiz destekleri ve laboratuvar hizmetleri gibi bilgiler alabilirsiniz.
  • Kosgeb desteklerinin kimleri kapsadığını öğrenebilirsiniz.
  • 2021 destekleri hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
  • Vergi numarası veya T.C. kimlik numarasından Kosgeb sisteminde kaydınızın aktif olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
  • Kobilere özel uygulanan Avrupa Birliği programları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Paylaş: