Payu Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Bu sayfadan Payu müşteri hizmetleri numarasına ulaşarak hemen Payu iletişim kurabilirsiniz.

Payu Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Hollanda Merkezli olarak hizmet veren Payu, dünyanın 27 farklı ülkesinde hizmet veren bir ödeme kuruluşudur. Özellikle e-ticaret firmalarının sanal POS çözümleri hizmeti sunan PayU, hızlı bir şekilde ödeme işlemlerinin tamamlanmasına aracılık etmektedir. Payu, işletmelerin kullanıcılardan ödeme almasını sağlayan bir finans kurumudur. Payu'ya başvuru yapan firmalar banka ile anlaşmasına gerek kalmadan, PAYU ile anlaşmalı bankalar aracılığıyla ödeme almaktadır. Payu, 2002 yılından beridir Naspers Grup'un çatısı altında hizmetine devam etmektedir. Siz de Payu müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek tüm sorun ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Payu Nedir?

Payu, dünyada pek çok farklı ülkede ödeme hizmeti aracılığı olarak hizmet vermektedir. İşletmenizin E-ticaret kanalında alışverişlerin ödemelerini hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlanması için siteniz veya uygulamanıza Payu entegrasyonunu gerçekleştirerek, alışverişlerde ödemelerinizi anında almanızı sağlamaktadır. Herhangi bir bankaya başvuru yapmadan sanal POS temin edebilir yada anlaşmalı bankaların sanal POS'larından yararlanabilirsiniz. Payu, özellikle pek çok farklı satın almasıyla beraber büyümesine hızlı devam etmektedir.

Payu Ne İşe Yarar?

PayU, müşterinizin online olarak hızlı bir şekilde farklı para birimlerinde ödeme yapmasına olanak sağlar. 27 farklı ülkede, 1.500'ün üzerinde çalışanı ve 18 aktif pazarda hizmet veren Payu'ya siz de üye olarak ödemelerinizi güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

Payu Hangi Bankalarla Çalışıyor?

Payu anlaşmalı bankalar ve kredi kartları listesi:

  • Bonus (Denizbank, TEB, Garanti)
  • World (Yapı Kredi)
  • Axess (Akbank)
  • CardFinans (QNB Finansbank)
  • Maximum (İş Bankası)
  • Paraf (Halkbank)
  • Advantage (HSBC)

Payu Müşteri Hizmetleri

Payu Türkiye müşteri hizmetleri numarası 0216 599 01 00 numarasını hafta içi 09:00 - 18:00 çalışma saatleri arasında arayabilirsiniz. Payu çağrı merkezini arayarak hizmeter, ürünler, sanal POS kurulumu ve komisyonlar gibi pek çok farklı bilgiye ulaşarak teknik destek alabilirsiniz.

Payu E-Mail Adresi: destek@payu.com.tr

Siz de bu sayfamızda yer alan Payu iletişim kanallarını kullanarak Payu'ya ulaşabilir, teknik destek alabilir veya soru, görüş ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Btctürk müşteri hizmetleri

Papara müşteri hizmetleri

Paribu müşteri hizmetleri

Socios müşteri hizmetleri

Yorum yap: