PTT Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 444 1 788

Siz de PTT Kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak tüm kargo süreçleri hakkında çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası: 444 1 788
Türkiye'de köklü firmalar arasında yer alan PTT, geçtiğimiz dönemde kargo ve kurye taşımacılığı hizmetine girdiğini duyurmuştu. Yurt genelinde binlerce şubesi bulunan PTT kargo müşteri hizmetleri numarasını arayarak siz de kargo süreçleriniz hakkında destek alabilirsiniz.
 

PTT Kargo İletişim Numarası

Eğer kargo takibi için PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayacaksanız bunu internet üzerinden de kolaylıkla yapabilirsiniz. PTT kargo sorgulama sayfasından gönderilerinizin durumunu internet sayfasından sorgulama yapabilir, kargonuzun en son hareketini online olarak öğrenebilirsiniz. 444 1 788 numaralı PTT çağrı merkezini arayarak kargo sorgulaması yapabilir, kargonuzun durumu hakkında bilgi alabilir, kargo süreçleri hakkında şikayet, öneri veya taleplerinizi PTT'ye iletebilirsiniz.
 

PTT Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

PTT Kargo müşteri hizmetleri numarası 444 1 788'i aradıktan sonra direk bağlanmak istiyorsanız, sesli komut sistemi karşılaması geçtikten sonra "2" tuşuna basınız. Bu sayede Posta ve Kargo hizmetleri için ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. İşte kısa yol tuşları ile direk bağlanma:
PTT kargo müşteri hizmetlerini aradıktan sonra "2" tuşuna basarak Kargo sayfasına geliniz.
Müşteri temsilcisine aktarılmak istiyorsnız tekrardan "2" tuşuna basarak direk bağlanabilirsiniz.
 
 

PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT Kargo, PTT kurumuyla eşzamanlı olarak çalışan kurum olduğundan dolayı PTT çalışma saatleri içerisinde gönderi kargo hizmetleri sunulmaktadır. Hafta içi sat 08:30 ile 17:30 saatleri arasında PTT Kargo hizmet vermektedir. Gönderilerinizin dağıtımı bu saatler arasında yapılmaktadır. Ayrıca cumartesi günleri de dağıtım ve kargo hizmeti devam etmektedir. Cumartesi PTT Kargo çalışma saatleri ise saat 09:00 ile 19:30 saatlerinde gönderi dağıtımı yapılabilmektedir.

Yorum yap:

Kapat