Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim: 0850 220 00 00

Bu sayfadan Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası iletişim hattını öğrenebilir, çağrı merkezini arayarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim: 0850 220 00 00

/Bankacılık uygulamalarından birisi olan çağrı merkezi, tüm bankalar tarafından kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Siz de bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için, bu sayfada yer alan Ziraat Bankası iletişim numarasını arayabilir, hemen çağrı merkezi yetkilisine bağlanarak bankacılık işlemlerinizi çağrı merkezinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası, Türkiye'de Osmanlı döneminden beridir hizmet veren bir devlet bankasıdır. Diğer bankalara göre kredi faiz oranları ve bankacılık ürünleri daha uygun olarak müşterilere sunulmaktadır. Siz de hemen Ziraat Bankası'ndan hesap açarak en uygun faiz oranlarıyla kredi çekebilir, kredi kartı alabilir veya diğer bankacılık ürünlerini kullanabilirsiniz. Hem bireysel hem de ticari olarak milyonlarca müşterisi bulunan Ziraat Bankası'nın diğer iletişim kanalları da sürekli olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. Siz de müşteri hizmetleri numarası yanı sıra, e-mail ile yada diğer iletişim kanallarıyla Ziraat Bankası'na ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri iletişim destek merkezi ile canlı görüşme yapabilirsiniz.

 

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, yoğun bir şekilde çalıştığından dolayı hemen müşteri hizmetlerine ulaşmak bazı zamanlarda kolay olmayabiliyor. Bundan dolayı siz de Ziraat Bankası'nın direkt bağlanma tuşlarını kullanabilirsiniz. 444 00 00'ı aradıktan sonra "4" ve ardından "0" tuşlarına basınız. Müşteri temsilcisini ilk aradığınızda müşteri bilgilerinizi tuşlamayı da unutmayınız.

İlgili sayfa: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

 

Ziraat Bankası İletişim Formu

Ziraat Bankası'nın müşterisi olarak veya Ziraat Bankası ile alakalı şikayet, öneri ve isteklerinizi tek bir form doldurarak bankaya hemen online olarak iletebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam eden Ziraat Bankası, aldığı iletişim formlarını değerlendirerek başvuru yapan kişiye konu hakkında detaylı bilgi iletmektedir. Ziraat Bankası müşteri iletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra "Gönder" butonuna tıklayarak Ziraat Bankası'na iletişim formunuzu gönderebilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri iletişim formu için tıklayınız.

 

Ziraat Bankası Şikayet Hattı

Ziraat Bankası ürünlerinden memnun kalmayan müşteriler şikayet hattını araştırmaktadır. Fakat, Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetleri numarası dışında herhangi bir şikayet hattı yoktur. Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00'ı arayarak kolaylıkla şikayetlerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Ziraat Bankası iletişim kanallarıyla iletişime geçerek, Ziraat Bankası'nın bankacılık ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilir, kredi başvurusu, kredi kartı başvusu gibi başvuruları yapabilir veya bilgi güncelleme, kayıp ve çalıntı bildirimi gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası şifre alma

Ziraat Bankası hesap numarası öğrenme

Ziraat Bankası bakiye sorgulama

Ziraat Bankası numara güncelleme

 

Yorum Yap:

reklamı kapat
x