sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri 444 lü Numarası

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını sizde 7/24 arayabilirsiniz. Bu sayfamızda Ziraat Bankası 444 numarasını ve bazı detaylı bilgileri paylaştık.

sponsorlu reklamlar
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri 444 lü Numarası

2019-01-19 20:42:08

sponsorlu bağlantılar

 Ziraat Bankası, Osmanlı Devleti döneminden günümüze kadar hizmetine devam etmiş köklü bir devlet bankasıdır. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 444 lü numara araması yaparak sizde Ziraat Bankası üzerinde her türlü bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat telefon bankacılığı ile kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, vadeli hesap işlemleri, yatırım işlemleri, döviz alım-satımı, kredi ödemesi, kredi kartı ödemesi, kayıp-çalıntı bildirimi ve pek çok hizmeti alabilmeniz mümkündür. 

ZİRAAT BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ

444 00 00

Siz de Ziraat Bankası hizmetlerinden yararlanabilmek için yukarıda yer alan numarayı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca 0850'li numarayı aramak isteyenler de 0850 220 00 00 numarasını arayarak Ziraat müşteri hizmetlerine bağlanabilir. Diğer yandan, Ziraat Bankası bankacılık işlemlerinizi telefon bankacılığını arayarak sıra beklemek yerine, Ziraat Bankası internet şubesinden de (https://www.ziraatbank.com.tr) yapabilirsiniz. Bunun için siteye giriş yaparak yukarıda saydığımız kredi başvurusu, ödeme işlemleri, para transferi, yatırım işlemleri, döviz yada altın alım satımı, bilgi güncelleme, hesap özetini inceleme, kredi kartı ekstre atlatma, hesap bilgilerini inceleme gibi şeyler yapılabilmektedir. Siz de Ziraat Bankası 444 numarasını aramak yerine internet şubesini kullanabilir ve bu sayede hızlı bir biçimde işlemlerinizi yapmış olursunuz. Ayrıca aşağıdaki ilgili konuları da inceleyebilirsiniz.

Kredi kart başvurusu yapmak isteyenler, Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu sayfasına göz atabilir. Bu sayfadaki bilgiler ile Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Siz de müşteri temsilcisinden her türlü bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bağlantılar:

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına da göz atarak, müşteri hizmetlerine kısa yoldan bağlanabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank Çalışma Saatleri
Tarih : 2019-07-20 00:00:02
TEB Çalışma Saatleri
Tarih : 2019-07-19 23:43:26
Ziraat Bankası Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-07-19 22:55:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA