sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 ve 444 lü Numarası

Bu sayfadan Ziraat Bankası iletişim kurmak için Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilirsiniz. İsterseniz 0850'li veyaa 444'lü numarasını arayabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2019-01-19 20:44:23

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

Ülkemizde devlet bankaları arasında hizmetine devam eden Ziraat Bankası'nı siz de arayarak tüm banka işlemlerini müşteri temsilcisinden gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numaraları sayesinde bankaya 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Telefon bankacılığı sayesinde kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, borç ödeme, fatura ödemeleri, eft, havale, hesap bilgileri alma, genel bilgiler, şifre alma, şifre değiştirme ve pek çok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI NUMARASI

444 00 00

Yukarıda yer alan Ziraat Bankası iletişim numarası araması yaparak sizde 7/24 tüm bankacılık işlemlerinizi çağrı merkezinden yapabilirsiniz. Ziraat Bankası 444'lü numarası 444 00 00'dır. Ayrıca Ziraat Bankası'nı 0850'li numarası olan 0850 220 00 00'dan da arayabilir ve bankaya ulaşabilirsiniz. Sizler için önerimiz olacak; Ziraat Bankası çok yoğun ve büyük bir banka olduğu için bazı zamanlarda banka müşteri hizmetlerine ulaşmak saatinizi alabilmektedir. Bu nedenle siz de Ziraat Banaksı internet şubesine giriş yaparak (https://www.ziraatbank.com.tr/tr) tüm bankacılık işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Yukarıda saydığımız tüm işlemler (eft, havale, kredi başvurusu, fatura ödemeleri, kredi kartı başvurusu, ek hesap açma, limit artırımı, şifre işlemleri ve pek çok işlem) Ziraat Bankası internet sitesinden yapılabilmektedir.

İnceleyebilirsiniz: Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu


ZİRAAT BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri yukarıda dediğimiz gibi çok yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca bankanın müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri sayfamıza göz atabilir. Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetlerini istediğiniz zamanda arayabilir ve canlı destek alabilirsiniz. Bankanın güncel müşteri hizmetleri numarası 0850 220 00 00'ı arayarak siz de tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan bilgiler ile siz de bankaların irtibat numaralarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA