Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Tel No Bağlanma 2020

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Tel No Bağlanma 2020

Bu sayfadan 2020 yılında Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları ile Ziraat telefon numarasına hemen bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Tel No Bağlanma 2020

2020-01-08 19:43

Ülkemizde devlet bankaları arasında hizmetine devam eden Ziraat Bankası'nı siz de arayarak tüm banka işlemlerini müşteri temsilcisinden gerçekleştirebilirsiniz.Ziraat Bankası müşteri hizmetleri tel no bağlanma numaraları sayesinde bankaya 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Telefon bankacılığı sayesinde kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, borç ödeme, fatura ödemeleri, eft, havale, hesap bilgileri alma, genel bilgiler, şifre alma, şifre değiştirme ve pek çok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgileri inceleyerek siz de hemen Ziraat'in 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri temsilcisine ulaşarak tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Müşteri Hizmetlerine Bağlanma
444 00 00 - 0850 220 00 00

Yukarıda yer alan Ziraat Bankası iletişim numarası araması yaparak sizde 7/24 tüm bankacılık işlemlerinizi çağrı merkezinden yapabilirsiniz. Ziraat Bankası 444'lü numarası 444 00 00'dır. Ayrıca Ziraat Bankası'nı 0850'li numarası olan 0850 220 00 00'dan da arayabilir ve bankaya ulaşabilirsiniz. Sizler için önerimiz olacak; Ziraat Bankası çok yoğun ve büyük bir banka olduğu için bazı zamanlarda banka müşteri hizmetlerine ulaşmak saatinizi alabilmektedir. Bu nedenle siz de Ziraat Banaksı internet şubesine giriş yaparak (https://www.ziraatbank.com.tr/tr) tüm bankacılık işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Yukarıda saydığımız tüm işlemler (eft, havale, kredi başvurusu, fatura ödemeleri, kredi kartı başvurusu, ek hesap açma, limit artırımı, şifre işlemleri ve pek çok işlem) Ziraat Bankası internet sitesinden yapılabilmektedir. Aşağıda yer alan kısa yol tuşlarını kullanarak yapmak istediğiniz işlemin menüsüne hemen giderek bankacılık işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  • İlk olarak 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası'nın çağrı merkezini arayınız.
  • Sonrasında ise telesekreter konuşunca "Lütfen yapmak istediğiniz işlemi seçin" diyene kadar bekleyiniz ve cümleyi duyduktan sonra "1" tuşuna basınız.
  • Daha sonraki aşamada "6" tuşuna bastıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı veya kart şifrenizi girmeniz istenecektir.
  • Bu bilgileri doğru şekilde tuşladıktan sonra "0" tuşuna basarak direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri yukarıda dediğimiz gibi çok yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca bankanın müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma 2020 sayfamıza göz atabilir. Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetlerini istediğiniz zamanda arayabilir ve canlı destek alabilirsiniz. Bankanın güncel müşteri hizmetleri numarası 0850 220 00 00'ı arayarak siz de tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan bilgiler ile siz de bankaların irtibat numaralarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İnceleyebilirsiniz: Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: