Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 220 00 00

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00 veya 0850 22 00 00 çağrı merkezine 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa hakkında bilgiler

Kredi Bankalar Tarafından hazırlandı

AuthorElif Fidancı Tarafından güncellendi.
AuthorNecati Öztürk Tarafından kontrol edildi.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 220 00 00
İçindekiler

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası: Ziraat Bankası müşterilerinin daha kolay yoldan Ziraat Bankası'na nasıl ulaşacaklarını bu sayfada hazırladık. Alternatif kanalları kullanarak siz de kolaylıkla Ziraat Bankası ile iletişim kurabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Ziraat Bankası müşteri hizmetleri

444 00 00 veya 0850 220 00 00

Yukarıda yer alan 444'lü veya 0850'li Ziraat müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda sizi sesli komut sistemi karşılayacaktır. Sesli komut sistemine hangi işlemi yapmak istediğinizi belirterek menüler arasında kolaylıkla ilerleyebilir ve işleminizi kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin bakiye sorgulamak için veya şifre değiştirmek için illa müşteri hizmetlerine bğalanmanız gerekmez bunu sesli komut sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Ancak önemli bankacılık işlemlerinizde müşteri hizmetleri ile konuşarak işlemlerinize devam edebilirsiniz. Kredi kartınızı iptal etmek veya kredi kartı başvurusu yapmak için de müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Ziraat müşteri hizmetleri

Ziraat Bankası'na müşteri hizmetlerinden ulaşmakta zorluk çekiyorsanız aşağıda yer alan diğer iletişim kanallarını kullanarak kolaylıkla bankacılık işlemlerizi yapabilirsiniz. EFT, havale, para transferi, bilgi güncelleme, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, bakiye sorgulama, ek hesap başvurusu, eksi hesap başvurusu, MTV ödeme, HGS ödeme, fatura ödeme ve bir çok işlemde müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yoktur. Siz de Ziraat Bankası internet bankacılığını veya Ziraat mobil bankacılık uygulamasını cep telefonunuza indirerek Ziraat Bankası'na giriş yapabilir ve tüm işlemlerinizi İnternet şubesi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası'nın twitter, facebook, e-posta, faks veya canlı destek hattından da iletişim kurabilirsiniz.


Ziraat Bankası 0850 numarası: 0850 220 00 00

Ziraat Bankası 444'lü numarası: 444 00 00


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, yoğun bir şekilde çalıştığından dolayı hemen müşteri hizmetlerine ulaşmak bazı zamanlarda kolay olmayabiliyor. Bundan dolayı siz de Ziraat Bankası'nın direkt bağlanma tuşlarını kullanabilirsiniz. 444 00 00'ı aradıktan sonra "4" ve ardından "0" tuşlarına basınız. Müşteri temsilcisini ilk aradığınızda müşteri bilgilerinizi tuşlamayı da unutmayınız.

Yukarıda da dediğimiz gibi Ziraat Bankası çağrı merkezine bağlanmak bazı durumlarda oldukça zor bir hal alabiliyor. Müşteri temsilcisi yoğun bir şekilde çalıştığından dolayı direk bağlanma numarasını kullanarak siz de hemen çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Direk bağlanma yolları sık sık güncellenmektedir, bu da bankanın diğer müşterilere ayrıcalığı önleme amacıyla yapmıştır. Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfamızı ziyaret ederek hemen çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Bu sayfamızı inceleyerek siz de Ziraat müşteri hizmetleri numaralarını öğrenebilir ve Ziraat Bankası ile iletişime geçerek tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların çağrı merkezi ve güncel bilgilerini sitemize eklemeye devam ediyoruz, aklınıza takılan detayları aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilir ve anında destek alabilirsiniz.


İlgili sayfa: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma


Bankacılık uygulamalarından birisi olan çağrı merkezi, tüm bankalar tarafından kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Siz de bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için, bu sayfada yer alan Ziraat Bankası iletişim numarasını arayabilir, hemen çağrı merkezi yetkilisine bağlanarak bankacılık işlemlerinizi çağrı merkezinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası, Türkiye'de Osmanlı döneminden beridir hizmet veren bir devlet bankasıdır. Diğer bankalara göre kredi faiz oranları ve bankacılık ürünleri daha uygun olarak müşterilere sunulmaktadır. Siz de hemen Ziraat Bankası'ndan hesap açarak en uygun faiz oranlarıyla kredi çekebilir, kredi kartı alabilir veya diğer bankacılık ürünlerini kullanabilirsiniz. Hem bireysel hem de ticari olarak milyonlarca müşterisi bulunan Ziraat Bankası'nın diğer iletişim kanalları da sürekli olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. Siz de müşteri hizmetleri numarası yanı sıra, e-mail ile yada diğer iletişim kanallarıyla Ziraat Bankası'na ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri iletişim destek merkezi ile canlı görüşme yapabilirsiniz.


Ziraat Bankası İletişim Formu

Ziraat Bankası'nın müşterisi olarak veya Ziraat Bankası ile alakalı şikayet, öneri ve isteklerinizi tek bir form doldurarak bankaya hemen online olarak iletebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarına devam eden Ziraat Bankası, aldığı iletişim formlarını değerlendirerek başvuru yapan kişiye konu hakkında detaylı bilgi iletmektedir. Ziraat Bankası müşteri iletişim formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra "Gönder" butonuna tıklayarak Ziraat Bankası'na iletişim formunuzu gönderebilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri iletişim formu için tıklayınız.


Ziraat Bankası Şikayet Hattı

Ziraat Bankası ürünlerinden memnun kalmayan müşteriler şikayet hattını araştırmaktadır. Fakat, Ziraat Bankası'nın müşteri hizmetleri numarası dışında herhangi bir şikayet hattı yoktur. Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00'ı arayarak kolaylıkla şikayetlerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Ziraat Bankası iletişim kanallarıyla iletişime geçerek, Ziraat Bankası'nın bankacılık ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilir, kredi başvurusu, kredi kartı başvusu gibi başvuruları yapabilir veya bilgi güncelleme, kayıp ve çalıntı bildirimi gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.


Bu sayfamızda yer alan güncel bilgileri kullanarak siz de Ziraat müşteri hizmetleri numarasını arayabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Ziraat Bankası şifre alma

Ziraat Bankası hesap numarası öğrenme

Ziraat Bankası bakiye sorgulama

Ziraat Bankası numara güncelleme

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Ahmet

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasına ulaşamıyorum

2022-07-11 15:30:55 -