Ziraat Yatırım Müşteri Hizmetleri İletişim: 0850 222 29 79

Borsa hisse senedi ve yatırım işlemleriniz için bu sayfadan Ziraat Yatırım müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasına ulaşabilirsiniz.

Ziraat Yatırım Müşteri Hizmetleri İletişim: 0850 222 29 79

Ziraat Yatırım, Ziraat Bankası'nın borsa ve hisse senedi gibi yatırım işlemlerinin yürütüldüğü birimdir. Ziraat Yatırım müşteri hizmetleri numarasını, Türkiye'nin her yerinden 7/24 arayabilir ve yatırım işlemleriniz için çağrı merkezinden destek alabilirsiniz. Ziraat Bankası hisse müşteri hizmetleri ile görüşmeniz için aşağıda yer alan Ziraat Yatırım'ın müşteri temsilcisini aramanız gerekmektedir.

Hisse Senedi İşlemleri

Türkiye'de hizmet veren büyük şirketlere ortak olmak için Ziraat Yatırım'ı tercih edebilirsiniz. Ziraat Yatırım bünyesinde açılacak olan yatırım hesabınızın Merkezi Kayıt Kuruluşu'nda aktif olduktan sonra işlem yapmak istediğiniz kanalı seçerek hisse senedi ve VİOP alım satım emirlerinizi verebilirsiniz.

Türev Araçlar VİOP

Vadeli işlem sözleşmesi (futures), sözleşmenin taraflarıve ve standartlaşmış miktar ile kalitedeki bir malı, kıymeti veya finansal göstergeyi, belirtilen ileri tarihte bugünden üzerinde anlaşılan fiyattan alma veya satma yükümlülüğünü getiren sözleşmedir. Verilecek emirler Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda işlem gören sözleşmelerin, emir yönetimlerine göre yapılmaktadır.

Yatırım Fonları

Ziraat Yatırım'da pek çok farklı yatırım fonu satın alabilirsiniz. Ziraat Portföy ikinci değişken fon, Ziraat portföy altın fonu, serbest fon, borsa yatırım fonları, katılım fonu, BIST 30 endeksli fon, borçlanma araçları fonu gibi pek çok çeşitli fona yatırım yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hisse Hesabı Açma

Ziraat Bankası Hisse Komisyon Oranları

Ziraat Yatırım İletişim Formu: Tıklayınız

Ziraat Yatırım Müşteri Hizmetleri: 0850 222 29 79

Siz de 0850 222 29 79 numaralı Ziraat Yatırım iletişim numarasını arayarak, 7/24 yatırım işlemleriniz için canlı destekte bulunabilirsiniz.

Yorum yap: