Garanti Bankası Numara Değişikliği

Eğer sizde Garanti Bankası numara değişikliği yapmak istiyorsanız bu sitede yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Eğer operatörünüzü değiştirdiyseniz bunu bankaya bildirmeli ve numaranızı değiştirmelisiniz.

Garanti Bankası Numara Değişikliği

Bankalarda internet bankacılığını kullanabilmek ve bankacılık işlemlerinizi yapabilmek için telefon numaranız güncel olması gerekmektedir. Ayrıca bankada numaranızın güncel olması, olası güvenlik önlemleri için de çok önemli bir konudur. Garanti Bankası numara değişikliği yapmak isteyenlere bu sayfamızı hazırladık. Sizde telefon numaranızı değiştirdiyseniz bunu bankaya bildirmelisiniz. İşte Garanti Bankası'nda cep telefon numarası değiştirme yöntemleri.

İlgili: Garanti Bankası numara değişikliği


GARANTİ BANKASI CEP TELEFONU GÜNCELLEME

Bankalar, olası güvenlik ihtimallerine karşı sizin Tc numaranız, kimlik bilgileriniz, ikamet adresiniz, anne kızlık soyadınız ve cep telefon numaranız gibi bilgileri saklarlar. Eğer telefon numaranız güncel değilse örneğin bir kart çalıntısı yada kaybolma durumunda çağrı merkezini aradığınızda zaman kaybedebilirsiniz. Ayrıca sms bankacılığı ve internet bankacılığı ile mobil bankacılık ürünlerini kullanamazsınız. Bu nedenle eğer cep telefon numaranızı değiştirdiyseniz Garanti Bankası'na bunu bildirmeniz gerekmektedir. Numara değişikliğinizi en yakın Garanti Bankası şubelerine giderek müşteri temsilcisi aracılığıyla güncelleyebileceğiniz gibi, Garanti atmlerinden, 444 0 333 Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarasından gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına göz atarak müşteri temsilcisine anında bağlanabilirsiniz.

İlgili: Denizbank numara güncelleme

 

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

yalcın oktay

cep numarami güncelleşti̇recekti̇m

2018-12-05 20:07:40 -