Odeabank Cebe Havale Nasıl Yapılır

Para transferi işlemleri arasında yer alan cebe havaleyi Odeabank'ta da kullanabilirsiniz. Sizler için Odeabank cebe havale nasıl yapılır konusunu hazırladık.

Odeabank Cebe Havale Nasıl Yapılır

 Turuncu banka olarak sloganıyla hizmet vermeye devam eden Odeabank ile sizde para transferlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Odeabank cebe havale yollama yada çekmeyi merak eden takipçilerimiz için bu konuyu hazırladık.

 
Odeabank Cebe Havale Nasıl Yapılır?
 
Odeabank, Türkiye piyasasına yakın dönemde girmiştir. Yapılan reklamasyon çalışmaları ve hızla açılan yeni şubeleri, düzenlenen kampanyalar neticesinde çok önemli bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Tüm bankacılık hizmetlerini tüketicilere sunan Odeabank üzerinden para tranferi yapmak istiyorsanız cebe havale ile hızlı bir şekilde bir kişinin cep telefon numarasına para gönderebilirsiniz. İşte sizler için Odeabank'ın cebe havale göndermek için neler yapılması gerektiği ve cebe gelen paranın nasıl çekileceği hakkında bilgiler sunacağız.
 
Odeabank Cebe Havale Gönderme
 
Odeabank'ın cebe havale sistemini kullanarak sizde kolay şekilde cep telefon numarasına para gönderebilirsiniz. Para göndereceğiniz kişinin bir banka hesabı olması gerekmemektedir, gönderdiğiniz para yine Odeabank bankamatiklerinden kartsız olarak çekilebilmektedir. İlk olarak Odeabank internet şubesine giriş yaparak para transferi menüsüne geliyoruz. Cebe havale bölümüne tıkladıktan sonra istenilen bilgileri girerek parayı kolay şekilde transfer ediyoruz. Kendi cep telefon numaranız, para göndermek istediğiniz kişinin cep telefon numarası ve göndermek istediğiniz miktarı ilgili yerlere yazdıktan sonra onaylayın. Bu işlemden sonra her iki tarafa da bilgilendirme mesajı gidecektir. Karşı tarafa gelen mesajda sizin para gönderdiğiniz ve parayı çekmek için şifre verilecektir. Ancak gönderilen miktarı siz karşı tarafa iletmelisiniz. Eğer karşı tarafa gönderdiğiniz para miktarını belirtmezseniz para çekilemez. Cebe havalelerde bankamatiklerden para çekerken, gönderilen para miktarı, cep telefon numarası ve telefon numarasına gelen sms'deki şifre istenmektedir.
 
Odeabank cebe havale göndermeyi yukarıda anlattık. Odeabank'tan gelen cebe havale çekimleri ise Odeabank atm'lerinden yapılabilmektedir. Kartsız işleme giriş yaparak para çekme, cebe gelen parayı çekme menüsüne geliniz. Burada istenilen bilgileri girdikten sonra kolay şekilde paranızı kesintisiz olarak çekebilirsiniz. Para transfer ücreti sadece gönderenden alınmaktadır ve normal havale ücreti ile aynı tutulmaktadır. Eğer cebe gönderilen para 1 hafta içerisinde çekilmezse gönderenin hesabına komisyon ücreti ile yatırılacaktır.
 

Yorum yap:

Kapat