Odeabank Eft Saatleri

Bu sayfadan Odeabank Eft Saatlerini inceleyebilir, 2019 yılına ait eft saat ve ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Odeabank Eft Saatleri

 

 Anonim şirketi olarak kurulan Odeabank, 2 Ekim 2012 tarihi itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizde kurulan yabancı sermayeli banka, sayısız müşteriye ürün ve hizmetlerini ulaştırmaya devam etmektedir. Sunulan hizmetler arasında en sık gerçekleştirilen işlem para transferidir. Banka müşterileri de, Odebank eft saatleri kaçta başlıyor diye merak etmektedir. Odebank müşterileri için eft işlem saatinden ücretlerine kadar merak edilen bütün bilgileri araştırdık.  Eft saatleri bankalar arası farklılık gösterdiği için çoğu vatandaş tarafında da merak ediliyor. Yapmış olduğumuz araştırma ile eft konusunda aydınlığa kavuşabilirsiniz. 
 

Odebank Eft Saati
Banka sektöründe bazı işlemler 7/24 yapılırken, bazı işlemler günün belirli saatinde yapılır. Eft işlemi de günün belirli saatlerinde yapılan bir işlemdir.
 

 

EFT SAATİ

 

 

09.00 / 17.00

 
Tüm Bankalar: Eft saatleri
 
Yukarıda belirtilen saat aralığında yaptığınız eft işlemi, aynı gün karşı hesaba yatırılmaktadır. Dikkat etmeniz gereken nokta; hafta için işlemi gerçekleştirmenizdir. Hafta sonları, resmi tatiller ve mesai saati dışında yapılan işlemler bir sonraki mesai saati içerisinde hesaba yatırılır. Bu hususlara dikkat ettikten sonra işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 2019 yılında Odeabank eft saatleri sabah 09.00’da başlar akşam 17.00’a kadar devam eder. Belirttiğimiz günler ve saatlere dikkat ederseniz, işleminiz 5- 10 dakika gibi kısa bir sürede karşı hesaba yatmaktadır. 

 
Odebank Eft Ücretleri
Havale, aynı banka hesapları arasında yapılan transfer işlemidir. Eft ise iki farklı banka arasında gerçekleştirilen para transferidir. Odebank eft işlemi atm, internet bankacılığı, mobil şube, iletişim merkezi ve şubeler üzerinden yapılabilmektedir. Bu platformlar üzerinden yapılan işlemlerin ücretleri de farklılık göstermektedir. 
 

 

Minimum Tutar

Maksimum Tutar

Atm

-

6 TL

İnternet Bankacılığı

-

4.9 TL

İletişim Merkezi

49 TL

600 TL

Mobil Şube

-

4.9 TL

Şube

49

600 TL


 
Odeabank Eft Limiti Ne Kadar?
 
Odebank müşterileri havale işlemini 7/24 yapabiliyorken, eft işlemini 09.00 / 17.00 saatleri arasında yapabilmektedir. Bu saatler arasında yaptığını işleme banka tarafından günlük bir limit de tanımlanmıştır. Saatler gibi limitler de bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Odebank günlük eft limiti 1 TL – 100.000 TL’dir. Paylaşımımız ile Odeabank eft saatleri 2019 bilgilerine ulaşabilirsiniz. Farklı bankaların eft saatleri ile bilgiyi sitemizden inceleyebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat