Odeabank EFT Saatleri

Bu sayfadan Odeabank Eft Saatlerini inceleyebilir, 2021 yılına ait eft saat ve ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Odeabank EFT Saatleri

 Anonim şirketi olarak kurulan Odeabank, 2 Ekim 2012 tarihi itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizde kurulan yabancı sermayeli banka, sayısız müşteriye ürün ve hizmetlerini ulaştırmaya devam etmektedir. Sunulan hizmetler arasında en sık gerçekleştirilen işlem para transferidir. Banka müşterileri de, Odebank eft saatleri kaçta başlıyor diye merak etmektedir. Odebank müşterileri için eft işlem saatinden ücretlerine kadar merak edilen bütün bilgileri araştırdık.  Eft saatleri bankalar arası farklılık gösterdiği için çoğu vatandaş tarafında da merak ediliyor. Yapmış olduğumuz araştırma ile eft konusunda aydınlığa kavuşabilirsiniz. 
 

Odebank Eft Saati
Banka sektöründe bazı işlemler 7/24 yapılırken, bazı işlemler günün belirli saatinde yapılır. Eft işlemi de günün belirli saatlerinde yapılan bir işlemdir. Odeabank'ta hafta içi her gün saat 09:00 ilke 17:00 saatleri arasında EFT işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
 
 
Tüm Bankalar: Eft saatleri
 
Yukarıda belirtilen saat aralığında yaptığınız eft işlemi, aynı gün karşı hesaba yatırılmaktadır. Dikkat etmeniz gereken nokta; hafta için işlemi gerçekleştirmenizdir. Hafta sonları, resmi tatiller ve mesai saati dışında yapılan işlemler bir sonraki mesai saati içerisinde hesaba yatırılır. Bu hususlara dikkat ettikten sonra işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 2019 yılında Odeabank eft saatleri sabah 09.00’da başlar akşam 17.00’a kadar devam eder. Belirttiğimiz günler ve saatlere dikkat ederseniz, işleminiz 5- 10 dakika gibi kısa bir sürede karşı hesaba yatmaktadır. 

 
Odeabank Eft Limiti Ne Kadar?
 
Odebank müşterileri havale işlemini 7/24 yapabiliyorken, eft işlemini 09.00 / 17.00 saatleri arasında yapabilmektedir. Bu saatler arasında yaptığını işleme banka tarafından günlük bir limit de tanımlanmıştır. Saatler gibi limitler de bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Odebank günlük eft limiti 1 TL – 100.000 TL’dir. Paylaşımımız ile Odeabank eft saatleri 2021 bilgilerine ulaşabilirsiniz. Farklı bankaların eft saatleri ile bilgiyi sitemizden inceleyebilirsiniz.

Yorum yap: