sponsorlu bağlantılar

Odeabank Kredi Başvurusu Faiz oranları 2017

Odeabank kredi başvurusu yapmak istiyor ve faiz oranlarını mı merak ediyorsunuz? Odeabank kredi faiz oranları aşağıda yer almaktadır. Odeabank sms kredi başvurusu yanı sıra birçok kanaldan kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2017-03-04 18:08:30

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
  Odeabank kredi başvurusu konumuzda; Odeabank'tan kredi çekmek isteyen kişiler için bu araştırma konusunu oluşturduk. Odeabank, Bank Audi Sal'ın Türkiye'de faaliyet gösteren markası olarak 15 mart 2012 yılında kurulmuş bir anonim şirkettir. 20 Haziran 2012 tarihinde faaliyet izni almak üzere BDDK'ya başvuru yapılmış olup; 2 Ekin 2012 tarihinde faaliyet iznini almıştır. Odeabank ilk şubesini Maslakta açmıştır ve yurt genelinde kısa zamanda yaygınlaşmıştır.


Odeabank kredi faiz oranları 2017 nedir?

Odeabank kredi faiz oranlarını düşük tutarak müşteri toplamaya çalışan bankalar arasında yer almaktadır. Kredi başvurularını kısa zamanda onay sürecinden geçiren banka teknoloik imkanlarla donatılmıştır. Kredi Bankalar olarak, Odeabank'ın kredi faiz oranlarını sizler için araştırdık.

Odeabank tüm bankacılık hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Bireysel müşterilerin yanı sıra kurumsal ve kobilere de hizmet vermektedir. 


Odeabank Bireysel Kredi

Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sizler için Odea'nın resmi sitesi üzerinden aldık. Odeabank müşterilerine Nakit Hazır, Bireysel Finansman, Odeabank PTT, Eğitim Kredisi, Ev Tadilatı Kredisi adı altında kredi sunmaktadır. Odeabank Nakit Hazır kredisi kapsamında %1,35'den başlayan faiz oranlarıyla kredi sunmaktadır. Örneğin 10 Bin TL'lik bir kredi için 301 TL aylık taksit tutarı ve 48 ay vade bulunmaktadır. 

Nasıl Başvurabilirim?

Odeabank kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki adımlardan birini seçebilirsiniz. Bankanın yapacağı müşteri skorlaması sonrasında size özel olarak %1,29 ile 1,79 arasında faiz oranıyla kredi çekebileceksiniz. Banka başvuru sonrasında gelir belgesi talep etmektedir. Kredi kullandırım işlemlerinin olumlu geçmesi durumunda banka sizi şubelerine, ptt şubesine yada müşteri temsilcisine yönlendirecektir.

Odeabank'a banka şubeleri yanı sıra Odea Atm'lerinden, müşteri hizmetleri çağrı merkezinden, internet sitesinde ve sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Odeabank Müşteri hizmetleri kredi başvurusu: 444 8 444

Odeabank Sms Kredi Başvurusu: NAKİT boşluk TC Kimlik Numarası > 8444

Yukarıda yer alan konu bilgilendirme amaçlı olup, kredi faiz oranları heran güncellenebilmektedir. Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda Odeabank kredi başvurusu yapabilir ve kısa zamanda kredinizi bankadan kullanabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA