Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu sayfadan Odeabank kredi başvuru yöntemlerini öğrenerek hemen Odeabank'a kredi başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank kredi başvurusu konumuzda; Odeabank'tan kredi çekmek isteyen kişiler için bu araştırma konusunu oluşturduk. Odeabank, Bank Audi Sal'ın Türkiye'de faaliyet gösteren markası olarak 15 mart 2012 yılında kurulmuş bir anonim şirkettir. 20 Haziran 2012 tarihinde faaliyet izni almak üzere BDDK'ya başvuru yapılmış olup; 2 Ekin 2012 tarihinde faaliyet iznini almıştır. Odeabank ilk şubesini Maslakta açmıştır ve yurt genelinde kısa zamanda yaygınlaşmıştır. Odeabank tüm bankacılık hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Bireysel müşterilerin yanı sıra kurumsal ve kobilere de hizmet vermektedir.

Odeabank Bireysel İhtiyaç Kredisi
Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sizler için Odea'nın resmi sitesi üzerinden aldık. Odeabank müşterilerine Nakit Hazır, Bireysel Finansman, Odeabank PTT, Eğitim Kredisi, Ev Tadilatı Kredisi adı altında kredi sunmaktadır. Odeabank Nakit Hazır kredisi kapsamında güncel faiz oranlarını ve Odeabank kredi hesaplama ile karşılaştırma yapmak istiyorsanız ihtiyaç kredi hesaplama sayfamıza göz atabilirsiniz.

Nasıl Başvurabilirim?
Odeabank kredi başvurusu yapmak için aşağıdaki adımlardan birini seçebilirsiniz. Banka başvuru sonrasında gelir belgesi talep etmektedir. Kredi kullandırım işlemlerinin olumlu geçmesi durumunda banka sizi şubelerine, ptt şubesine yada müşteri temsilcisine yönlendirecektir. İşte Odeabank kredi başvuru yolları:

  • Odeabank ATM'lerinden kredi başvurusu.
  • Odeabank Müşteri hizmetleri kredi başvurusu:444 8 444
  • Odeabank Sms Kredi Başvurusu:NAKİT boşluk TC Kimlik Numarası > 8444


Yukarıda yer alan konu bilgilendirme amaçlı olup, kredi faiz oranları heran güncellenebilmektedir. Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda Odeabank kredi başvurusu yapabilir ve kısa zamanda kredinizi bankadan kullanabilirsiniz.

Yorum yap: