sponsorlu bağlantılar

Odeabank kredi kartı limit arttırma

Odeabank Bank'O Card Limit Arttırma yapmak istiyorsanız bu sayfamıza bakabilirsiniz. Kredi kartı limitimiz yeterli değilse hemen Odeabank'a başvurarak limitinizi yükseltebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-06-01 13:30:44

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Kredi kartı limitiniz alışverişleriniz için yeterli gelmiyor mu? Yanıtınız evet ise siz de Odeabank kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilir ve limitinizi hemen yükseltebilirsiniz. Odeabank, ülkemizde pek fazla duyulmasa da, zaman geçtikçe artan müşteri potansiyeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Şubelerini hızla açmaya devam eden Odeabank'ın kredi kartını alarak alışverişlerde ayrıcalıklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Odeabank Bank'O Card Limit Arttırma

Odeabank Bank'o Card Axess ile bol bol chip para kazanabilir, taksit ve ertelemeler yapabilir, tüm nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Axess özellikli kredi kartı avantajlarından faydalanabilir, tüm axess kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Eğer limitiniz yeterli değilse, Odeabank internet bankacılığına giriş yaparak (https://www.odeabank.com.tr) limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Odeabank müşteri hizmetleri numarası 444 8 444 araması yapabilir, müşteri hizmetleri aracılığıyla kredi kartı limitinizi arttırmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Diğer yandan size en yakın Odeabank şubelerine giderek de limit yükseltme işleminizi yapabilirsiniz.

Odeabank kredi kartı otomatik limit arttırma talebi vererek, limitinizin zamanla otomatik olarak artmasını da sağlayabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinizde herhangi bir sorun olmadığı taktirde banka otomatik olarak limitinizi arttıracaktır. Ayrıca Şekerbank kredi kartı limit arttırma sayfamıza da göz atabilir, Şekerbank'ın kredi kartının limitinin nasıl artacağı hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA