Odeabank Mevduat Hesabı Faiz Oranları ile Yüksek Kazanç

Odeabank'ta %14,50 faiz oranı ile sizde paranızı yatırıp yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Odeabank mevduat faiz oranları 2018 yılında en yüksek faiz veren bankalar arasında yer almaktadır.

Odeabank Mevduat Hesabı Faiz Oranları ile Yüksek Kazanç

En yüksek faiz veren banka olarak gösterilen Odeabank'ta yüksek faizler ile her zaman kazanabilirsiniz. Odeabank mevduat faiz oranları 2018 yılında güncel faizleri sizler için sunuyoruz. "Odeabank Oksijen Hesap" , internet şubesi e-vadeli hesap yada normal vadeli hesaba göre daha yüksek faiz oranları vermektedir.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Odeabank'ta Oksijen Hesap açarak %14,25 faiz oranı ile müşterilerine sunulmaktadır. Her zaman yüksek faizler ile yeni müşterileri cezbeden Odebank sayesinde paranızı hesaba yatırarak faiz kazanmanın keyfine bakabilirsiniz. Ayrıca Odeabank'ta Usd ve Euro cinsinden de faiz hesabı vardır. Usd 3,75 , Euro ise 1,75 faiz oranıyla değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Odeabank'ın en önemli özelliği ise faizin günlük olarak işlemesidir. Yani günlük olarak faiz kazancı elde edebilir, istediğiniz zaman mevduat hesabından paranızı çekebilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesap Özellikleri ve Yorumları

Bir çok kişi Odeabank'ın yeni bir banka olmasından dolayı hesap açmadan önce araştırmalar yapmaktadır. Odeabank oksijen hesap yorumları arayan kişilere özel olarak da burada bilgiler paylaşacağız. Ancak ilk olarak özelliklerini sizlere duyurulım. Odeabank'ta nakite ihtiyacınız olduğunda, önceden belirlenen limiti çekme şansınız vardır. Oksijen Hesap'ta her ay düzenli olarak TEMA vakfına bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca Oksijen Hesaba arkadaşlarını getirene 2 yıl boyunca bankacılık hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. İşte Ekşi Sözlük'te Odeabank Oksijen hesap yorumları:
11 nisan itibariyle brüt faiz oranlarını 100.00 tl'ye kadar 13.5'e çıkartmışlardır.
- en yakın rakibi e turuncu hesapta ise faiz oranınız 11.25 dir. bütün bunları düşününce en ideal zımbırtı fiba bank'ın 12.50 teorik 12.45 pratik faiz oranı ile kiraz hesap olmakta. 

Bu sayfada Odeabank Mevduat Faiz Oranları güncel verilerini sizlere paylaştık. Ayrıca sitemiz üzerinden diğer bankaların mevduat hesabı faiz oranları 2018 yılı verilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mevduat hesabı sayfamızdan hesaplamalara ve diğer konulara da göz atma şansınız vardır.

Yorum yap: