Bimcell Bakiye Sorgulama ve Kalan Kullanım Öğrenme

Bimcell kalan bakiye sorgulama işlemini nasıl yapacağını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Bimcell Bakiye Sorgulama ve Kalan Kullanım Öğrenme

Bimcell kalan kullanım sorgulaması yaparak bakiye öğrenmek istiyorsanız, SMS göndererek veya 9333'ü arayarak Bimcell bakiye sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Bakiye Sorgulama

Kalan kullanım hakkını öğrenmek isteyen Bimcell müşterileri için farklı alternatif yöntemler bulunmaktadır. Ücretsiz olarak bakiyenin sorgulandığı yömtemleri kullanarak, çok kolay bir şekilde ne kadar internet paketiniz, konuşma veya SMS paketinizin olduğunu öğrenebilirsiniz. Bimcell bakiye sorgulamak ve kalan kullanım öğrenmek için bu yöntemleri kullanabilirsiniz:

  1. *123# numaralarını tuşladıktan sonra arama tuşuna basın.
  2. 9333 numarasını aradıktan sonra sesli yanıt ile kalan kullanım bilgilerinizi sorgulayın.

Bimcell SMS ile bakiye sorgulama

Anlık olarak internet, SMS veya konuşma kalan kullanım haklarınızı öğrenmek istiyorsanız, Bimcell'e SMS göndererek bakiyenizi anında ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Her operatörün kendisine özel olarak sorgulama yöntemleri bulunmaktadır. Bimcell kalan bakiye sorgulama işlemi için SMS yöntemini kullanabilirsiniz.

SMS ile Bimcell bakiyenizi sorgulamak için KALAN yazıp 5555'e SMS gönderin. Kısa süre içerisinde Bimcell tarafından gönderilecek bilgilendirme SMS'inde kalan kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

9333 Bimcell Bakiye Sorgulama

Pratik olması ve ücretsiz olmasından dolayı Bimcell müşterilerinin operatörler ilgili bilgi almak, ayar yapmak, yükleme yapmak, bilgi güncelleme ve bakiye sorgulama gibi işlemleri için kullanabildiği 9333 numarası 7/24 hizmet vermektedir. Bimcell kalan kullanım bilgilerinizi sorgulamak için 9333 numarasını arayarak sesli yanıt sisteminden bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Bimcell Online Bakiye Sorgulama

Diğer operatörlerde olduğu gibi, Bimcell Online İşlemler sayfasına giriş yaparak bakiye sorgulaması yapılabilmektedir. Aylık, haftalık veya günlük olarak sunulan bakiyenizin kalan kullanım bilgilerinizi sorgulamak istiyorsanız, Bimcell internet sitesine SMS kodunuzla giriş yapabilir, kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Bimcell müşteri hizmetleri bakiye sorgulama

Bimcell müşteri hizmetlerinden operatör işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kalan kullanımlarınızı öğrenmek için Bimcell kalan kullanım sorgulama yapabirsiniz. Bunun için 444 4 551 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bimcell müşteri hizmetleri kalan kullanım sorgulama yanı sıra, telefon ayarları, fatura ödeme, TL yükleme, paket sorgulaması, tarife değişikliği gibi farklı operatör işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Bakiye Transfer Edilir Mi?

Bimcell bakiye transferi için Bimcell'de bazı şartlar bulunmaktadır. TL transferi yapabilmeniz için karşıdaki hattın da Bimcell olması gerekmektedir. Bimcell hattı kullanan müşteriler kendi aralarında bakiye transferi yapabilir. Bimcell bakiye göndermek için 2 farklı seçenek vardır:

TL göndermek için 9235 numarasını arayarak bakiye transferi yapabilirsiniz.

SMS ile bakiye göndermek için: Bakiye gönderilecek telefon numarasını başında sıfır olmadan yazıp boşluk bırakıp TL miktarını yazarak 9235'e SMS gönderin.

Bimcell Kalan Bakiye İadesi Alınır Mı?

Bimcell operatöründe kullanmadığınız kalan bakiyelerin iadesi, özellikle hattını farklı bir operatöre taşıyan müşteriler için merak konusudur. Bimcell hattınızı başka bir operatöre taşıdığınızda kalan TL'lerinizi Bimcell'den talep edebilirsiniz. Bakiye iadesi için Bimcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bu sayfada yer alan alternatif yöntemleri kullanarak Bimcell bakiye sorgulama işlemi yapabilir, bakiye iadesi için müşteri hizmeterini arayabilirsiniz.

Bimcell paket iptal etme

Kaynaklar:

https://www.bimcell.com.tr/Content/227/bakiye-sorgulama.aspx

https://www.youtube.com/watch?v=2bUc266bCUk

https://tr.wikipedia.org/wiki/B%C4%B0Mcell

Yorum yap:

Kapat