Vodafone Numaradan İsim Sorgulama

Bilmediğiniz bir kişi sizi arıyorsa siz de Vodafone numara sorgulama servisini sorgulayarak numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Vodafone Numaradan İsim Sorgulama

 

 

  Türkiye'de 60 milyonun üzerinde cep telefonu kullanıcısı bulunmaktadır. Böyle büyük bir kitle olunca da bir çok kişi Vodafone numara sorgulama işlemi yaparak arayan kişinin kim olduğunu merak etmektedir. Geçtiğimiz dönemlerde bazı cep telefonu uygulamaları sayesinde arayan kişinin kim ollduğunu anında öğrenebiliyorduk. Ancak BTK'nın almış olduğu karar sonrasında bu uygulamalar engellenerek bu uygulamaya da son verildi. Operatörler ise kendince geliştirdikleri rehberler sayesinde numaraların kime ait olduklarını kaydediyor ve bu bilgileri ücret karşılığında satmaktadır. Siz de Vodafone numarasının kime ait olduğunu merak ediyorsanız aşağıda yer alan bilgileri inceleyerek numara sorgulaması yapabilirsiniz.

Vodafone Numaradan İsim Sorgulama

2002 yılından öncesine kadar Vodafone, "Telsim" adıyla yerli malı bir ürün olarak hizmet veriyordu. Ancak Cem UZAN'ın mallerına TMSF tarafından el konulunca Telsim de İngiliz şirketi Vodafone'ye satıldı. Vodafone, Türkiye'de hizmet veren 3 operatörden birisidir. Son zamanlarda yaptığı kampanya ve paketleriyle oldukça büyük bir kitleyi abone etmeyi başarmıştır. Vodafone numarasından bilmediğiniz bir numara sizi arıyor ve bu numaranın kime ait olduğunu merak ediyorsanız, aşağıda yer alan numarayı arayabilir veya sms göndererek numaranın sahibinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

a) 11842 numarasını Turkcell, Vodafone veya Turk Telekom hattınızdan arayarak, sizi arayan Vodafone hattı sahibinin kim olduğunu sorgulayabilirsiniz.
b) İkinci seçenek ise sms göndererek sorgulama yapmak. Cep telefonunuzdan KIM yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve 10 haneli Vodafone numarasını da yazarak 7048'e sms gönderin. (Örn. sms: KIM 542 542 42 42)

Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisine 11811, Turkcell bilinmeyen numaralar servisine ise 11855 numarasından ulaşabilirsiniz. Yukarıda yer alan bilgileri inceleyerek siz de Vodafone numara sorgulama işlemini gerçekleştirebilir ve sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.İlginizi çekebilir:

Vodafone müşteri hizmetleri
Turkcell numara sorgulama

 

 

Yorum Yap: