Anadolubank EFT Saatleri 2021

Anadolubank EFT Saatleri

Anadolubank EFT Saatleri 2021

Anadolubank, 1961 tarihinde Buğday Bankası A.Ş. ile Türk Ekspres A.Ş.’nin birleşmesi sonucu kurulmuştur. Temmuz 2019 yılı itibariyle ülkemizde toplam 113 şubesi ile hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmetler arasında başka bir banka hesabına para transferi de yer almaktadır. Anadolubank eft saatleri 2021 yılı güncel verilerini sayfamızda paylaşıyoruz. Günümüz bankaları bazı işlemleri belirli saat diliminde gerçekleştirmekte, limit tanımlamakta ve ücretlendirmektedir. Anadolubank hesabınızdan başka bir banka hesabına hangi saatler arası para transfer edeceğinizi, bu işlem için ne kadar ücret ödeyeceğinizi sayfamızdan öğrenebilirsiniz. 

Anadolubank Eft Saati

Elektronik ortamlardan güvenli ve sorunsuz bir şekilde eft işlemi gerçekleştirmek isterseniz aşağıdaki saat aralığına dikkat etmelisiniz. Belirtilen saat aralığından sonra para transferi yapmak isterseniz, işleminiz tamamlanmayacaktır.
 

Eft Saati:
 

08:00 - 17:00

Tüm bankalar: EFT Saatleri

 
Bankalar belirtilen saat diliminden sonra alınan eft işlemini bir sonraki mesai saati içerisinde gerçekleştirir. Bu her bankada yapılan bir işlemdir. Resmi tatiller, hafta sonları ve Cuma günü mesai saati dışında yapılan işlemler, bir sonraki iş gününün mesai saati içerisinde gerçekleştirilir. 2020 yılı Anadolubank eft saati sabah 08:00’de başlar ve akşam 17.00’da son bulur. Bu saat dilimine dikkat ederek hızlı ve sorunsuz bir işlem yapmış olursunuz. 

 
Anadolubank Eft Limit Ve Ücretleri
Anadolu bank, eft işlemi için günlük limiti, bireysel müşterileri için minimum 1 TL, maksimum 25 Bin TL olarak belirlemiştir. İnternet bankacılığı ve  Anadolubank şubelerinden para transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel müşteriler ve ortaklar için internet bankacılığı eft ücreti 4 TL olarak belirlenmiştir. Kurumsal müşteriler de internet bankacılığı üzerinden 4 TL ücretle para transferi yapabilirler. Anadolubank eft saatleri  güncel verileri sayfamızdaki gibidir. Başka bankaların eft ücret, limit ve saatlerini öğrenmek için sitemizi takip edebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat