Havale, EFT, Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Tüm banka müşterileri işlemlerini ücretsiz olarak yapmak ister. Peki eft ücreti almayan bankalar, havale yada hesap işletim ücreti almayan bankalar 2018 yılında hangileridir?

Havale, EFT, Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

 Tüm banka müşterilerini ilgilendiren bir konu da, bankaların almış oldukları kart aidatları ile hesap işletim ücreti, havale ücreti yada eft ücretleridir. 3 yada 6 ayda bir alınan bazı ücretler, banka müşterileri tarafından olumsuz olarak yaklaşılmış ve sonrasında bankalar da bazı kampanyalarla müşterileri kazanmak için çalışma göstermiştir. Sonrasında ise internet üzerinden yapılan işlemlerde masraf almayan bu bankalar, buna benzer birkaç kampanya başlatmışlardır; havale masrafı almayan bankalar, eft ücreti almayan bankalar, ile hesap işletim masrafı almayan bankalar bu sıralamada yer alabilir. Bankalara da bu masrafları ödemek istemeyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

EFT ücreti almayan bankalar 2018

Enpara - Finansbank

QNB Finansbank'ın internet bankacılığına kazandırdığı Enpara.com, reklamlarda da gözüktüğü gibi hiçbir şekilde eft ücreti almamaktadır. Enpara'da hesap işletim ücreti, havale ücreti ve eft masrafı alınmıyor. Enpara'dan para çekmek isteyen müşterilerin de Encard'ı olması gerekmektedir. Enpara uygulaması ile dilediğiniz yer ve zamanda kredi başvurusu yapabilir, para yatırabilir yada çekebilir, havale, eft gibi işlemleri ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

İNG Günlük paket

İNG'nin yenilikçi uygulaması sayesinde kredi kart aidatı, hesap işletim masrafı alınmamaktadır. Müşteri hizmetleri, intenret bankacılığı yada mobil bankacılık ile bankamatiklerden yapılan eft ve havale ise yine ücretsiz olarak size sunulur.

Nuvo - Yapı Kredi

Enpara'ya rakip olarak piyasaya sürülen Nuvo sayesinde eft ve havale ücretlerine son verebilirsiniz. Hiçbir şekilde hesap işletim ücreti, eft yada havale masrafları ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.


CepteTeb

Teb Bankası'nın mobil uygulaması Cepteteb ile havale yada eft'lerinizi masrafsız olarak yapabilirsiniz. Atm'den alınan bilgi fişlerine ödeme yapmaz, bireysel kredi çektiğinizde dosya masrafı ödemesini yapmak zorunda kalmazsınız. Bu konumuzda eft havale ücreti almayan bankaları sizler için bulduk. Sizde yukarıda yer alan hizmetleri kullanarak işlem ücreti ödeme derdinden kurtulabilir ve ödemelerinizi ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 

Kuveyt Türk - Senin Bankan

Senin Bankan ile internet bankacılığına adım atan Kuveyt Türk'te de hesap işletim ücreti alınmıyor. EFT, havale ve hesap işletim masrafları olmadan "Senin Bankan" şubesininden hizmet alabilirsiniz. Senin Bankan'a tüm Kuveyt Türk atm'lerinden para yatırabilir yada Ptt'lerden de paranızı ücretsiz ve masrafsız bir şekilde yatırabilirsiniz.

Bu bankaların Eft ve havale işlemlerinde değişiklik olabilmektedir. 2018 eft ücreti almayan bankalar, yeni bilgiler oldukça sizler için güncellenecektir. Aidatsız kredi kartları 2018 konusunu da inceleyebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat