Kuveyt Türk Personel Alımları 2019

Banka sektöründe kariyer yapmak istiyorsanız haberimizi okuyarak, nasıl bir yol izleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Kuveyt Türk personel alımı 2019 yılı hakkında merak edilenleri yazımızda paylaşıyoruz.

Kuveyt Türk Personel Alımları 2019

Kuveyt Türk farklı şehirlerde, farklı pozisyonlara eleman alımına devam ediyor. Açık pozisyonlara 15 kişi eleman alacağınızı duyuran Kuveyt Türk ile kariyer basamaklarınızı kolaylıkla tırmanabilirsiniz Kuveyt Türk personel alımları ile ilgili paylaştığımız bilgileri inceleyerek, bankacılık alanındaki hayallerinize ulaşmak artık çok kolay. Çeşitli eğitimleri ile kişisel ve mesleki yönden gelişiminizi arttırabileceğiniz Kuveyt Türk’ün, açık pozisyonlarını haberimizin devamını okuyarak öğrenebilirsiniz
 

Kuveyt Türk personel alımı 2021

Türkiye’nin en iyi bankaları arasında gösterilen ve hızla büyümeye devam eden Kuveyt Türk, çeşitli pozisyonlarda eleman alımına başladı. Gişe yetkilisi, çağrı merkezi elemanı, mühendis, uzman ve uzman yardmıcıları vb. pozisyonlarında personel alacak. Üniversite öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri ve mezunları, doktora öğrencileri ve mezunları bu alımlara başvurularını gerçekleştirebilirler. Takım çalışmalarına yatkın, iletişim ve ikna kabiliyeti iyi olan, iyi derecede İngilizce bilen, başarı odaklı olan, siber güvenlik alanında tecrübeli, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar, Kuveyt Türk’e başvurularını yapabilirler.

Kuveyt Türk iş başvuruları ne zaman sonlanıyor?

Aşağıdaki tabloyu inceleyerek, Kuveyt Türk personel alımlarını inceleyebilir, son başvuru tarihlerini öğrenebilirsiniz. Hangi ilde hangi pozisyonda açık olduğunu öğrenerek, size uygun ilana başvuru yapabilirsiniz. Kuveyt Türk’in güncel açık pozisyonları aşağıdaki gibidir.


Eleman alımı yapılacak poz.

İl

Son başvuru tarihi

Gişe yetkilisi

Düzce

-

Kobi bankacılığı satış uzmanı/ uzman yardımcısı

 

 
 

Siirt

 

 

 
 

 

31.01.2019

 

Yönetim raporlama uzmanı/ uzman yardımcısı

İstanbul

-

Kredi riski uzman yardımcısı/ uzmanı ve yönetmeni

İstanbul

-

Finansal kurumlar krediler ve iş koordinasyon uzmanı

İstanbul

-

Bütçe raporlama uzman yardımcısı

İstanbul

-

Dijital pazarlama uzmanı/ yönetmeni

İstanbul

-

BT- Sistem izleme yetkilisi

Çayırova/ Kocaeli

-

Çağrı merkezi sigorta ve satış yetkilisi

Kocaeli

-

Arapça bilen çağrı merkezi yetkilisi

İstanbul

-

Sağlık sigortası sorumlusu

Kocaeli

-

Görsel tasarım uzun dönemli stajyer

İstanbul

-

SIEM mühendisi

İstanbul

-

Software developer  and business analyst

İstanbul

-

Kuveyt Türk personel alımı 2021 güncel bilgileri inceleyerek, hangi pozisyonlara başvurunuzu gerçekleştireceğinizi öğrenebilirsiniz. https://www.katilbize.com/  Kuveyt Türk’ün katıl bize adresine girerek, alımları detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat