Merkez Bankası Personel Alımı 2018
Sponsorlu Bağlantılar

 

Merkez Bankası Personel Alımı 2018

 

Merkez Bankası personel alımı 2018 yılı sınav ve başvuru tarihleri bu sayfada yer almaktadır. Merkez Bankası, şubat 2018'de 30 personel alacağını duyurdu.

 

Sponsorlu reklamlar
Merkez Bankası Personel Alımı 2018
Bankaların bankası olarak bilinen Türkiye Merkez Bankası, Ankara ve İstanbul illerinde çalışacak 30 personel alımı olacağını duyurdu. Banka iş ilanlarını takip ederek sizde banka sınav tarihlerine ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Merkez Bankası personel alımı 2018 yılı tarihi olarak ise, son başvuru tarihi 19.02.2018'dir. Denetçi yardımcısı ve Bilişim teknolojileri denetçi yardımcısı olarak bankada görev alacak 30 kişiye ihtiyaç duyan Merkez Bankası, iş ilanı açarak ilgili pozisyonlar için adayların başvurmasını beklemektedir.

İş tanımında ise
"Denetim Genel Müdürlüğünün ana görevi, Bankanın faaliyetinin etkinliğini ve verimliliğini değerlendirerek iyileştirici önerilerde bulunmak, Bankada yürütülen süreçlerde ortaya çıkabilecek riskleri belirlemek, değerlendirmek ve alınması gerekli önlemler hususunda önerilerde bulunmak, Bankada yapılan her türlü işin ve işlemin kanunlara, mevzuata, talimatlara ve emirlere uygun yapıldığı konusunda makul güvence oluşturmak, Bankanın sahip olduğu veya kullandığı bütün yazılımların, donanımların ve bilişim teknolojilerinin yeterliliği, etkinliği, bütünlüğü, sürekliliği, verimli bir şekilde kullanıldığı, izinsiz erişimlere karşı güvenilirliği, amaçlara ulaşmak için uygunluğu, bilişim sistemlerinde yer alan bütün kayıtların ve bilginin gizliliği ve bunlara erişimlerin kontrol altında tutulduğu hususlarında makul güvence sağlamak, Banka personeli için suç veya kusur sayılan ve ceza gerektiren fiillerin veya hareketlerin varit olup olmadığına dair araştırma, inceleme ve soruşturma yaparak görüş oluşturmak, 1211 sayılı Kanun ve diğer mevzuat ile Bankaya verilen görev ve yetkiler kapsamında, ilgili kurumlar ve kuruluşlar nezdinde denetim ve inceleme yapmaktır." yer almaktadır. Sizde Merkez Bankası'nın bu personel alım ilanına başvuru yaparak, ilgili pozisyon için uygun görülmeniz takdirinde bankada çalışmaya hak kazanabilirsiniz. Aşağıda yer alan Merkez Bankası sitesinden, sınav ve iş başvurusu yollarını öğrenebilirsiniz.


https://goo.gl/nkUZZi

Merkez Bankası personel alımı 2018 yılını ilk olarak bu duyuruyla yapmıştır. Eğer bu pozisyon size uymuyorsa sitemizde yer alan Banka sınavları bölümümüzü takip ederek ve sitemizin anasayfasında yer alan konular üzerinden yeni banka iş ilanlarına da ulaşabilirsiniz.

Banka personel alımı 2018
Vakıfbank personel alımı 2018

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:Reklamı Kapat