Vakıfbank Personel Alım Sınavları

Türkiye'de kamu bankaları arasında hizmet veren bankada çalışma ister misiniz? O halde Vakıfbank personel alımı 2021 yılı ilanlarına hemen göz atın ve size göre bir iş seçin!

Vakıfbank Personel Alım Sınavları

Her sene olduğu gibi bankalar yine personel alımlarına başladılar. Özellikle bankacı adayları devlet bankalarını takip ederek kamu sektöründe hizmet vermek istiyorlar. Bizde Vakıfbank personel alımları 2018 yılındaki ilanlarını sizlere ulaştırıyoruz. Vakıfbank, her yıl olduğu gibi 2018 senesinde de eleman alımı yapacak ve yeni personelleri eğiterek ilgili şubelere atayacak. Vakıfbank bünyesinde Müşteri Temsilcisi, Gişe Asistanı, Banka Müdürü, Güvenlik ve farklı pozisyonlar için iş ilanları açılmaktadır. Bu ilanları inceleyerek sizde bankaya iş başvurusunda bulunabilir ve ilgili özellikleri taşıdığınız taktirde bankada çalışmaya başlayabilirsiniz.

Vakıfbank Personel Alımı

Vakıfbank bünyesinde her yıl farklı pozisyonlar için işe alım ilanları açılmaktadır. Bu ilanlardaki özellikleri taşıdığınız taktirde bankaya başvuru yapıp, Vakıfbank sınavlarına girme hakkı kazanırsınız. Vakıfbank farklı alanlardaki işe alım ilanlarını hemen inceleyerek size uygun iş ilanı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca işe alım ilanlarının yanı sıra Vakıfbank'ın sitesinde "kariyer" bölümünden CV'nizi doldurup bankaya gönderebilir ve uygun pozisyon olması durumunda banka tarafından görüşmeye çağrılabilirsiniz. Cv doldurup göndermek sizin için daha avantajlı olacak ve ilgili insan kaynakları cvleri inceleyerek başvuru yapan adaylara dönüş yapacaktır. Sayfaya gittiğinizde ise üye olduktan sonra cv'nizi online olarak doldurmanız ve fotoğrafınızı yüklemeniz gerekmektedir.

Vakıfbank Kariyer sayfasına gitmek içintıklayın.
 

Vakıfbank sınavlarına katılmak için istenilen özellikler

1- T.C. vatandaşı olmak
2- Kamu hizmetinden yasaklı bulunmamak
3- Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolaylı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçlardan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım-satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından hükümlü bulunmamaları,
4- Başka bir kuruma karşı zorunlu çalışma yükümlülüğü bulunmamak,
5- İlgili üniversitelerin bölümlerinden mezun olmak.

Yukarıda yer alan özellikler ise çoğu Vakıfbank ilanları için geçerliliğini taşımaktadır. Ayrıca açılan ilanlardaki ek özellikler de bulunabilmektedir. Sizde bu özellikleri taşıdığınız taktirde Vakıfbank sınavları 2018 yılı değerlendirmelerine katılabilirsiniz. 

VakıfBank'ta kariyer

Vakıfbank'ta kariyer yolunuz müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, mali analist yardımcısı ve memurluktan başlayarak genel müdürlük pozisyonuna kadar uzanmaktadır. Kariyer yollarındaki ilerleme sınav, kıdem ve performans esasına dayanır.

 

Yorum yap: