Halkbank Pos destek hattı ve Pos komisyon oranları 2021

Halkbank pos destek hattı telefon numarasını arayarak siz de pos cihazınızla alakalı tüm sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz.

Halkbank Pos destek hattı ve Pos komisyon oranları 2021

 Halkbank pos destekhattını siz de arayarak, pos cihazıyla alakalı meydana gelebilecek tüm sorun ve arızalara anında çözüm bulabilirsiniz. Devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Halk Bankası'nın pos destek çağrı merkezi numarası aşağıda yer almaktadır. Siz de bu numarayı 7 gün 24 saat istediğiniz zaman arayabilir ve her türlü desteği alabilirsiniz. Diğer bankaların pos destek numaralı bazı saatler içerisinde hizmet verse de, Halkbank'ın pos destek ekibi 7/24 hizmetinizde.

Halkbank Pos Destek Hattı
0212 365 75 85

Yukarıda yer alan Halk Bankası pos destek numarasını siz de ister haftasonu, ister gece ister gündüz arayın ve her türlü arıza ve bilgi işlemleri için müşteri hizmetlerinden desteğinizi alın. Siz de 0212 365 75 85 numaralı pos destek hattını 7/24 arayarak, pos cihazıyla alakalı meydana gelebilecek arızalar ile ilgili destek alabilir yada herhangi bir bilgi güncelleme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Pos komisyon oranları

2020 yılında Halkbank POS cihazının komisyon oranları aşağıdaki listedeki gibidir. Fiyat ve oranlarda Halkbank anlık olarak güncellemeler yapabilir. Halkbank kredi kartı ve banka kartı ile diğer bankaların kredi kartı ile banka kartı pos komisyonlarında değişiklik olmaktadır. Ayrıca taksitli işlem komisyonları ile peşin ödeme pos komisyonu farklı şekilde uygulanmaktadır. İşte Halkbank Pos komisyon oranları:

Halkbank kredi kartı: %0,90

Halkbank banka kartı %1,14

Yurt içi kredi kartı: %1,14

Yurt içi banka kartı: %1,14

Kredi kartı taksit işlemlerinde Halkbank pos komisyon oranı 2021 yılı için %1,72 ile %1,87 arasında taksit sayısına göre değişiklik göstermektedir.


Neden Halkbank Pos Cihazı Kullanmalı?
Halkbank pos cihazı sayesinde kart sahiplerinin nakit paraları olmasa da alışveriş yapmalarını sağlarsınız. Yurt içi ve yurtdışı Visa ve Mastercard logolu tüm kartlarla işlem yapabilirsiniz. Paraf'a özel kampanyaları müşterilerinize duyurarak müşteri sayınızı arttırabilirsiniz. Kartlar ile ilgili çalıntı, kayıp, iptal edilme, geçersiz kart gibi şeyler banka tarafından otomatik olarak kontrol edildiğinden dolayı güvenli işlemler yaparsınız. İşlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirildiğinden dolayı zamandan tasarruf edersiniz. Yapılan işlemler gün sonu işlemi alındıktan sonra hesabınıza otomatik olarak aktarılır ve nakit akışını buradan izleyebilirsiniz. Elektrik ve su faturası gibi faturaları bu hesaptan otomatik olarak ödeyebilirsiniz. Tüm işlemleri Halkbank internet şubesinden (
https://www.halkbank.com.tr) izleyebilirsiniz. Aylık olarak yapılan işlemlerin özeti ekstre olarak adrese gönderilir, ekstreleri muhasebe kayıtlarınızda kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Halkbank kredi başvurusu

 


Halkbank Pos Başvurusu Nasıl Yapılır?
Halkbank'ın esnaf müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu Yazarkasa Pos cihazını almak için Halkbank'a başvurabilirsiniz. Halk Bankası'nda ekonomik pos, sanal pos, standart pos, yazarkasa pos gibi farklı pos cihazları bulunmaktadır. Yeni nesil yazarkasa pos cihazını Halk Bankası'ndan almak istiyorsanız, Halkbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. 3100 sayılı KDV Mükelleflerinin Ödeme Kaydedici Cihazlarını Kullanma Mecburiyeri Hakkında Kanun'a göre, eski cihazların yerini 01.01.2017 tarihine kadar yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar ile değiştirilmesi gerekiyor yani yazarkasa pos kullanılması artık tüm işyerlerinde zorunlu hale gelmiştir. Bu kanun Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından denetim altında tutulmaktadır.

Siz de bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak Halkbank pos destek hattını 7/24 arayabilir ve pos cihazınızla alakalı meydana gelecek tüm sorun ve arızalara anında müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz.

Yorum yap: