PTT Kredi Faiz Oranları (PTT Kredi Hesaplama)

PTT Kredi Faiz Oranları (PTT Kredi Hesaplama)

Bu sayfadan PTT kredi hesaplama ✅ PTT kredi faiz oranları 2019 ve 2020 ✅ PTT kredisi veren bankalar hangileri sorularına yanıt bulabilirsiniz.

PTT Kredi Faiz Oranları (PTT Kredi Hesaplama)

Maaşını PTT'den alan milyonlarca emekli vatandaşımız acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için PTT kredilerinden yararlanıyorlar. Daha önceki yıllarda posta hizmeti veren PTT, günümüzde bankacılık, kargolama, ödeme işlemleri gibi pek çok farklı kalemde hizmetini sürdürmektedir. Yurt genelinde 4 bin 500 şube ile hizmet veren PTT'yi Türkiye'nin her bir noktasında bulabilirsiniz. Siz de bu sayfada yer alan PTT kredi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere göz atarak PTT'den kredi veren bankaların faiz oranlarını karşılaştırabilir, ihtiyaç kredisi hesaplama örneklerine göz atabilir ve kredi başvurusu yapmadan önce pek çok bilgiye buradan erişebilirsiniz.

 

PTT Kredisi Veren Bankalar

PTT şubeleri artık bankacılık işlemlerini de PTT Bank üzerinden gerçekleştirmektedir. PTT ile anlaşmalı bankalar maaşını PTT'den alan emekliler için anında onaylanan ve PTT şubesinden çekilebilen ihtiyaç kredisi vermektedir. Başvuruyu PTT şubesinden gerçekleştirdikten sonra banka krediye onay verdiği anda siz de Ptt şubesinden paranızı nakit olarak alabilirsiniz. Bazı durumlarda bankalar güncel kredi faiz oranlarıyla PTT'den ihtiyaç kredisi verirken, bazen ise sadece PTT'ye özel faiz oranları kampanyası yaparak daha uygun faizlerle PTT'den kredi vermektedir. İşte PTT'den kredi veren bankalar listesi. Aşağıda bulunan bankalar PTT'den emeklilere özel olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Şuanda PTT'den taşıt ve konut kredisi verilmemektedir ancak ileriki zamanlarda PTT konut kredisi vermeye de hazırlanmaktadır. aşağıda güncel olarak PTT kredisi veren bankaların kredi özellikleri, şartları ve kredi faiz oranlarıyla birlikte kredi hesaplama bilgileri de bulunmaktadır. Bu bankaların kredi seçeneklerini değerlendirerek, karşılaştırma yaparak siz de PTT'den hangi banka aracılığıyla kredi kullanabileceğinize karar verebilirsiniz.

  • TEB
  • Aktifbank
  • İNG Bank
  • Denizbank
  • Burgan Bank

 

PTT Kredi Hesaplama

2019 ve 2020 yıllarında PTT'den anında onaylanan ve PTT şubesinden nakit olarak alınabilen ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız siz de aşağıda yer alan Aktifbank, Denizbank, İNG Bank'ın kredi faiz oranları ve Ptt ihtiyaç kredisi hesaplama örneklerine göz atabilirsiniz. Bankaların faiz oranlarını ve ödeme seçeneklerini karşılaştırarak en uygun Ptt kredisine hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

PTT Aktifbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Aktifbank Ptt ile anlaşmalı bankalar arasında yer almaktadır. Aktifbank'ın Türkiye genelinde banka şubesi bulunmasa da PTT ile yaptıkları anlaşma ile pek çok emekliye ihtiyaç kredisi vermiştir. Ayrıca Aktifbank https://www.nkolaykredi.com.tr/ internet bankacılığı üzerinden de hizmet vererek internet bankacılığı alanına yatırım yapmaya devam etmektedir. PTT Aktifbank ihtiyaç kredisi faiz oranları güncel rakamlara göre %2,69 olarak gözükmektedir. Siz de 60 aya varan vadeler ve %2,69 faiz oranlarıyla PTT'den Aktifbank üzerinden anında onaylanan ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Aktifbank PTT kredisi hesaplama tablosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Aktifbank Ptt kredisi hesaplama

 

Kredi Miktarı

Faiz Oranı

Vade

Aylık Ödeme

5.000 TL

%2,69

48 AY

206 TL

10.000 TL

%2,69

48 AY

412 TL 

15.000 TL

%2,69

48 AY

618 TL

20.000 TL

%2,69

48 AY

825 TL

 

 

PTT İNG Bank Kredi Faiz Oranları

PTT'den anında kredi veren bankalar arasında İNG Bank da hizmet vermeye devam ediyor. Siz de PTT'den kredi başvurusu yaparken İNG Bank'tan kredinizi kullanacağınızı belirterek başvurunuzu İNG üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İNG Bank PTT kredisi özellikleri, şartları ve kredi hesaplama tablosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • Kredi Şartları:

75 yaşını doldurmamış tüm emeklilker Kredi Postam hizmetinden anında faydalanabilir.

Kredi notunun ve sicilin düzgün olması gerekmektedir.

Başvuru sırasında emekli cüzdanı ve nüfus cüzdanı PTT tarafından istenebilir.

Kredinin en yüksek miktarı 45.000 TL'ye kadardır ve 60 aya varan vade kullanabilirsiniz. Faiz oranı ise %0,99'dan başlamaktadır. Faiz oranları piyasa koşullarına göre değişebilmektedir.

 

İNG Bank PTT kredisi hesaplama

Kredi Miktarı

Faiz Oranı

Vade

Aylık Ödeme

5.000 TL

%0,99

48 AY

137 TL

10.000 TL

%0,99

48 AY

275 TL 

15.000 TL

%0,99

48 AY

412 TL

20.000 TL

%0,99

48 AY

549 TL

 

PTT Denizbank İhtiyaç Kredisi

PTT ile anlaşmalı olarak kredi veren bankalar arasında Denizbank da yer almaktadır. 80 yaşını doldurmamış tüm emekliler PTT'den Denizbank kredisine başvuru yaparak uygun faiz oranlarıyla kredisini hemen kullanabilir. Denizbank güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,59 olarak gözükmektedir. Maksimum kullanabileceğiniz kredi miktarı 36.000 TL'dir. 60 aya varan vadelerle siz de Denizbank ihtiyaç kredisini hemen kullanabilirsiniz.

 

PTT Denizbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Miktarı

Faiz Oranı

Vade

Aylık Ödeme

5.000 TL

%1,59

48 AY

160 TL

10.000 TL

%1,59

48 AY

320 TL 

15.000 TL

%1,59

48 AY

480 TL

20.000 TL

%1,59

48 AY

640 TL

 

Bu sayfadaki bilgilere göz atarak siz de 2020 yılında maaşınızı PTT'den almaya devam ediyorsanız PTT'den kredi veren bankalara başvurunuzu yaparak aynı gün ihtiyaç kredinizi çekebilirsiniz. Kredi başvurusu PTT üzerinden yapılmaktadır ancak PTT başvuruyu ilgili bankaya göndermekte ve kredi araştırmasını ilgili banka yapmaktadır. Kredininin onaylanması için kredi notunuzun yeterli seviyede olması ve geçmiş ödemelerinizin düzenli olması gerekmektedir. Eğer daha önce bankalardan avukatlık olduysanız ve ödemelerinizi zamanında yapmadıysanız bu durumda kredinin onaylanması zorlanacaktır. Siz de bu sayfada yer alan bilgiler ile Ptt kredi faiz oranları araştırması yapabilir, PTT kredi hesaplama örneklerine göz atabilir, PTT'den kredi veren bankaların faiz oranlarını ve ihtiyaç kredisi hesaplama örneklerini tek bir sayfadan yapabilirsiniz. PTT'ye kredi başvurusu yapmadıysanız ve başvuru sırasında nelere ihtiyaç duyacağınızı bilmiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıya gidebilirsiniz.

 

İlgili sayfaya git: Ptt Kredi Başvurusu

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: