sponsorlu bağlantılar

PTT Odeabank Kredi Başvurusu

PTT ile anlaşmalı olarak kredi veren diğer bir banka da Odeabank'tır. PTT Odeabank kredi başvurusu, faiz oranları, hesaplama ve kredi şartları bu sayfada yer almaktadır.

sponsorlu reklamlar

2018-04-14 15:22:17

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Eğer sizde Ptt Odeabank kredi başvurusu yapmak yada kredi hesaplaması ile kredi şartlarını öğrenmek istiyorsanız bu sayfayı dikkatli şekilde inceleyin. PTT'den kredi veren bankalar arasında yer alan Odeabank, en uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade sayısı ile kredi vermektedir. Maaşını Ptt şubelerinden alan emekliler Odeabank kredileri ile avantajlı tekliflerden yararlanabilir.

PTT Odeabank Kredisi

50.000 TL'ye kadar %1,85 faiz oranıyla ihtiyaç kredisini Ptt şubelerinden kullanabilirsiniz. Kredi başvurusunda zorunlu olarak hayat sigortası yapılmaktadır. Ayrıca bu krediden 75 yaşına kadar olan ve 75 yaşını geçmemiş emekliler yararlanabilmektedir. Başvuru için Ptt şubelerine giderek Odebank kredi başvuru formunu doldurabilir ve kredinizi anında kullanabilirsiniz. 10.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık taksit tutarı 341 TL olmaktadır. Daha detaylı bilgi almak istiyor ve kredi hesaplamalarına göz atmak istiyorsanız aşağıda yer alan Ptt kredi başvuru sayfasını incelemenizi öneririz.

İnceleyin:
Ptt Kredi Başvurusu

Kredi taksit ödemelerini; Odeabank Şube ve ATM'lerinden, Odeabank İnternet Şubesi'nden, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden, Odeabank Mobil Şube'den, Herhangi bir banka hesabınızdan EFT/havale ile,Akbank ATM'leri ve PTT Şubelerinden yapabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA