Qnb Finansbank Pos Komisyon Oranları 2021

Bu sayfadan 2021 yılına ait QNB Finansbank pos komisyon oranlarını öğrenebilir, pos başvurusunun nasıl yapıldığını inceleyebilirsiniz.

Qnb Finansbank Pos Komisyon Oranları 2021

Günümüzde kredi ve banka kartı ile ödeme yapmamızı sağlayacak alternatif kanallar hayatımıza girmeye başladı. Point of sale olarak bilinen ‘POS’ cihazları da, kartlarla ödeme yapmamızı sağlıyor. İş yerleri, müşterilerine kolaylık sağlamak ve maliyeti arttırmak adına bankalara pos başvurusunda bulunur. Pos başvurusunda bulunacak işletmeler ise güncel komisyon oranlarını merak etmeye başladı. QnbFinansbank pos komisyon oranları 2021 yılı güncel verilerini sizler için araştırdık. Müşterilerine çeşitli pos ürün ve hizmeti sunan Qnb Finansbank ile sizler de, işletmenize maliyet artışı sağlayabilirsiniz. Sayfamıza göz atarak Finansbank pos başvurusu ve destek hattı ile ilgili merakınızı giderebilirsiniz. Qnb Finansbank pos komisyon oranları %1.50 ile%5.30 arasında değişmektedir. Bankalar pos komisyon oranlarını, taahhüt süresine göre belirlemektedir. Qnb Finansbank pos cihazı için 12, 24 ve 36 ay süreyle taahhüt yapabilir ve belirtilen komisyon oranlarından yararlanabilirsiniz.

 

Qnb Finansbank Pos Başvurusu

İş yeriniz için gerekli olan pos cihazını Qnb Finansbank üzerinden almaya karar verdiyseniz, şubelere gidebilir ya da internet üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Qnb Finansbank internet üzerinden pos başvuru ve webpos başvuru linklerinden işlemlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Qnb Finansbank pos cihazı, iş yerinizde tahsilat aracı olmanın yanı sıra pek çok işleminizi gerçekleştirmeye olanak sağlayan bir cihazdır. Şubelere gitmenize gerek kalmadan pos cihazınız üzerinden hesap bakiyenizi öğrenebilir, kampanyaları görüntüleyebilir, bloke çözüm talebinizi iletebilir ve e- mail, cep telefonu gibi bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Qnb Finansbank pos cihazı ile hem müşterilerinize iyi hizmet sunabilir hem de işletmenize maliyet artışı sağlayabilirsiniz. 

 

Finansbank Pos Destek Hattı

Pos cihazınızda görüntü yoksa, şarj problemi yaşıyorsanız, yazıcı arızası ve bağlantı problemi varsa, pos cihazı kartı okumuyorsa, finanswebpos ve rulo sorunu yaşıyorsanız 0850 222 1 900 numaralı Qnb Finansbank pos destek hattını arayabilir ve sıkıntılarınız için yardım isteyebilirsiniz. Finansbank pos komisyon oranları 2021 yılı güncel verilerini inceleyerek, vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Qnb Finansbank’ın çeşitli pos kampanyaları için destek hattını arayabilir ya da şubelere giderek bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 

Akbank pos komisyon oranları

Yorum yap: