sponsorlu bağlantılar

QNB Finansbank Enflasyona Endeksli Mevduat Hesabı

Siz de paranızı QNB Finansbank enflasyona endeksli mevduat hesabında değerlendirin, uzun vadeli mevduat ile daha yüksek faiz kazancı elde edin.

QNB Finansbank Enflasyona Endeksli Mevduat Hesabı

2019-05-20 23:33:00

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar

 Orta ve uzun vadede yatırım yapmayı ve getiri elde etmeyi amaçlayan vatandaşlarımız, QNBFinansbank enflasyona endeksli mevduat hesabından yararlanabilir. Değişken faiz ve enflasyon oranları üzerinden getiri elde etmek istiyorsanız, QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu mevduat ürününü deneyebilirsiniz. Bankanın geliştirmiş olduğu bu yeni ürün ile getiri garantisi sağlayabilecek ve enflasyon oranlarında yaşanan değişimlere karşı koruma sağlayarak, kazanç elde edebileceksiniz. QNB Finansbank enflasyona endeksli mevduat hesabı ve özelliklerini merak ediyorsanız, sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. 

 

QNB Finansbank Enflasyona Endeksli Mevduat 
 

Finansbank, orta ve uzun vadede garanti yatırım yapmayı amaçlayan müşterileri için, enflasyona endeksli değişken faizli TL vadeli mevduat hesabını geliştirdi. Bu hesap sayesinde taahhüt edilen faiz oranı ile vade süresinin başlangıcından itibaren getiri sağlanabilecek ve enflasyon oranlarında yaşanan değişimlere karşı yatırımlar korunabilecek.

 

 

Tüm bankaları karşılaştır: En yüksek faiz veren bankalar

 


 

Enflasyona Endeksli Değişken Faizli Mevduat Hesabı Özellikleri
 

Üç büyük kamu bankası aracılığı ile başlatılan, Türk Lirası yatırımlarının artması ve enflasyondan etkilenmeden kazanç elde edilmesinin sağlanması amacıyla QNB Finansbank, yeni mevduat ürününü piyasaya sundu. Banka tarafından sunulan ‘enflasyona endeksli değişken faizli TL vadeli mevduat’ ürünü ile zarar etmeden getiri sağlayabileceksiniz. Ürün detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. 
 

1. Hesap 12 aydan uzun vade seçenekleriyle açılmaktadır. 
 

2. Bu hesaptaki faiz oranı, tüketici fiyat endeksindeki yıllık artışın üzerine QNB Finansbank tarafından belirlenen marj oranı eklenerek elde edilen oran ile hesabın açılışında taahhüt edilen faiz oranı karşılaştırılarak elde edilir. Karşılaştırma sonucunda yüksek olan oran hesaba uygulanır.
 

 

ENFLASYON KORUMALI VADELİ HESAP
 

Enflasyon korumalı vadeli hesap sayesinde sizler de yatırımlarınızı değerlendirebileceksiniz. Bu hesap ile hem faiz kazancı elde ederek getiri sağlayabilecek hem de ileriye dönük enflasyon değişimlerinden korunmuş olacaksınız. Qnb Finansbank enflasyona endeksli mevduat hesabından yararlanmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Ülkemizdeki kamu ve özel bankalar dahil olmak üzere, mevduat ürününe destek veren ve bu konuda yeni ürün geliştiren bütün bankaların hesap özelliklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Türk Lirası yatırımlarınızı mevduat ürünleri ile değerlendirerek, kazanç elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden Qnb Finansbank mevduat hesabınızı açtırmayı unutmayın. 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA
İlgili İçerikler: