sponsorlu bağlantılar

Qnb Finansbank Kredi Kartı Temassız Özelliği Kapatma

Haberimizi okuyarak Qnb Finansbank kredi kartı temassız özelliği kapama hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kolaylıkla temassız özelliği kapatarak alışverişlerinize devam edebilirsiniz.

Qnb Finansbank  Kredi Kartı Temassız Özelliği Kapatma

2018-12-31 15:16:04

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar
 Farklı ve rahat bir deneyim yaşamak isteyen vatandaşlarımız artık alışverişlerinde temassız kart kullanıyor. Temassız kartlar sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde işlem gerçekleştirilebiliyor. Temassız kartların kullanımı da bir hayli kolay. Temassız amblemi gördüğünüz mağaza ve pos cihazlarında, şifre girmeden ödemelerinizi yapabilirsiniz. Temassız amblemi bulunmayan mağazaların sayısı da oldukça fazla. Bunun için kartınızın temassız özelliğini kapamak istiyor ve nasıl yapılması gerektiğini bilmiyorsanız, haberimizi okuyabilirsiniz. Yazımızda, Qnb Finansbank kredi kartı temassız özelliği kapama nasıl yapılır, temassız kart şifresi nasıl belirlenir, temassız kredi kartı işlem limiti ne kadardır gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz. Qnb Finansbank temassız kredi kartlarıyla sizler de kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 


Qnb Finansbank kredi kartı temassız özelliği kapama

Qnb Finansbank’ın CardFinans temassız kartı ile alışverişleriniz artık daha güvenli otamlarda tamamlanmış olacak. Temassız amblemi gördüğünüz mağaza ve pos cihazlarında CardFinans kartınızı kullanabilirsiniz. Qnb Finansbank şubelerine giderek anında alabileceğiniz temassız kartınızla hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Hayatınıza hız katmak istiyorsanız sizler de, zaman kaybetmeden CardFinans temassız karta sahip olun. Visa paywave/ MasterCard paypass okuyucusu olan her noktada temassız ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Pos cihazına tutar girildikten sonra, temassız kartınızı pos cihazına okutmanız yeterli olacaktır. Sizler de Qnb Finansbank temassız kart sayesinde, 90 TL ve altı tutarlar için şifre girmeden ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. 

İlginizi çekebilir: Finansbank kredi kartı başvurusu


Kredi kartı temassız özellik kapama

90 TL ve altı tutarlar için ödemelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde, temassız kartınızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde bulunan Qnb Finansbank şubelerine giderek veya Qnb Finansbank İnternet adresinden temassız karta sahip olabilirsiniz. Kartımın temassız özelliğini kullanmak istemiyorum diyorsanız da, Qnb Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak, kart bilgilerinizi doğruladıktan sonra özelliği kapattırabilirsiniz. Kartınızın şifresinizi telefon bankacılığını (0850 222 0 900 )kullanarak, internet adresi üzerinden (https://www.cardfinans.com/cardfinans-ile-tanisin/hizli-kart-basvurusu.aspx?ref=WEB_CardFinans%20Temass%C4%B1z) ve sms ile belirleyebilirsiniz. Yurt dışında harcama yapacaksanız, arka arkaya toplam 100 TL olacak şekilde 3 temassız işlem gerçekleştirebilirsiniz.Qnb Finansbank kredi kartı temassız özelliği kapamanasıl yapılır hakkında detaylı bilgi verdik. Sizler de kolaylıkla temassız özelliği kapatabilirsiniz. 
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Akbank Hesap Kapatma
Tarih : 2019-08-31 19:34:45
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA