Qnb Finansbank Ticari Kredi Kartları

Şirket ihtiyaçlarınızı Qnb Finansbank ticari kredi kartları ile karşılayabilirsiniz. Ticari kredi kartı özellikleri ve başvuru kanallarını, sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Qnb Finansbank Ticari Kredi Kartları

 1987 yılında kurulan Qnb Finansbank, hem bireysel hem kobi müşterileri için kusursuz hizmet sunuyor. Qnb Finansbank ticari kredi kartları ile kobi müşterileri, şirketlerini ileriye taşıyor. Sizler de, ticari kredi kartları hakkında detaylı bilgi edinerek, kampanya ve avantajlardan yararlanabilir, şirket ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. İşte, Qnb Finansbank ticari kredi kartları hakkında merak edilenler. 

 
CardFinans kobi ticari kredi kartı:
 
Şirketinizin nakit ihtiyacını karşılamak ve çeşitli taksitlendirmelerinizi gidermek için, kobi ticaret kartı başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şirket harcamalarınızı vadelendirerek, ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Kart ekstreniz geldiği zaman bir sonraki aya erteleyebilirsiniz. Kredi kartı geçerli olan her market ya da mağazada kobi ticaret kartınızı kullanabilirsiniz. CardFinans kobi ticari kredi kartı müşterilerine pek çok avantaj sunuyor. XL özellikli CardFinans kobi ticari kredi kartı sayesinde bankadaki kredi limitlerinize erişirken  yüksek limitlerle alım yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Kobi ticari kartınızla bazı internet sitelerinden yapacağınız alışverişlerde indirim fırsatı ve +2 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Sahiba Gökçen ısg lounge indirim fırsatından yararlanmak için kobi ticari kartı başvurunuzu yapmayı unutmayın. CardFinans kobi ticari kredi kartı ile ilgili kampanyaların detayına http://www.cardfinansticari.com.tr/kampanyalar adresinden ulaşabilirsiniz. Bu kredi kartlarına ayrıca Finansbank esnaf kredi kartı da denilmektedir.
 
İlginizi çekebilir: Ticari kredi kartı başvuru


Corporate ticari kredi kartı: 

 
Şirketinizi nakit akışını ödemelerinizi düzenlemek istiyorsanız corporate kredi kartı başvurunda bulunabilirsiniz. Şirketiniz ve çalışanlarınızı rahat ettirebilirsiniz. Yüklü miktarda yurt içi ve yurt dışında harcama yapacaksanız, yanınızda nakit taşımanıza gerek yok! Corporate ticari kredi kartınız ile nakit taşıma zorunluluğu ortadan kalkıyor. Yapacağınız her türlü harcamada puan kazanabilirsiniz. Nakit avans kullanabilir, harcamalarınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Corporate ticari kredi kartınız için vereceğiniz otomatik ödeme talimatı, faturalarınızı kolayca ödemenize imkan sağlar. Banka ödeme kanalı üzerinden ya da sgk ödeme kanalından primlerinizi ödeyebilirsiniz. Corparate ticari kredi kartına sahip olarak, bilgi ve organizasyon hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak, araç yardımı, konut yardımı ve ferdi yardım desteğini corparate ticari kartınız ile yapabilirsiniz. 

Qnb Finansbank Ticari Kredi Kartları Başvurusu nasıl yapılır?
 
CardFinans kobi ticari kredi ve Corporate ticari kredi kartına şubelere giderek başvuru yapabilirsiniz. Ticari kredi kartları hakkında detaylı bilgiye https://www.qnbfinansbank.com/kobi-ticari-kredi-kartlari adresinden ulaşabilirsiniz. Adrese girerek şirketiniz için uygun olan kredi kartı hakkında detaylı bilgi alabilir ve ‘hemen başvur’ sekmesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Qnb Finansbank ticari kredi kartları ile çeşitli kampanyalardan yararlanabilir, şirketinizi ileriye taşıyabilirsiniz. Siz de en kolay kredi kartı veren bankalar ile başvurunuzu yaparak anında onaylı kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Yorum yap: