Telefonla Kredi Başvurusu Finansbank Sms Hattı

QNB Finansbank ile kredi almak çok kolay. Telefonla kredi başvurusu Finansbank sms numarası ile sizde anında kredi kullanabilirsiniz.

Telefonla Kredi Başvurusu Finansbank Sms Hattı

 Ülkemizde hizmet veren banka kurumları arasında yer alan QNB Finansbank'tan en uygun ve anında ihtiyaç kredisi kullanmak siter misiniz? Telefonla kredi başvurusu Finansbank ile, cep telefonunuzdan tek bir sms göndererek kredinizi alabilirsiniz. En uygun faiz oranları ve kredi çözümleriyle dikkat çeken QNB Finansbank'a tek bir sms yollayarak anında ve hızlı kredinizi alabilirsiniz.

Finansbank'ın en çok tercih edilen başvuru kanalları arasında yer alan sms kredisi ile istediğiniz miktarda krediyi kullanabilirsiniz. Sms kredinin yanı sıra telefonunuzdan 7 gün 24 saat 0850 222 0 900 numaralı Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Telefondan kredi başvurularında kredi onayından hemen sonra paranızı hesabınızdan çekebilirsiniz. %1,30'dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade teklifleri ile kredinizi kullanabilirsiniz.

 

 
Benzer içerik:


Telefonla kredi başvurusu sms numaraları


Finansbank Sms Kredi Başvurusu

Finansbank 5030 sms kredi başvurusunu yapabilmek için cep telefonunuzun mesaj bölümünü açınız. Daha sonrasında 12 haneli TC Kimlik numaranızı 5030'a sms gönderin. Bu işlemden kısa süre sonra banka yetkilileri kredi notunuzu, kredi sicilinizi ve bankadaki geçmiş bilgilerinizi inceledikten sonra olumlu yada olumsuz dönüş yapacaklardır. Sms hattını kullanarak kredi almak bu kadar kolaydır!
Telefondan kredi başvuruları için en az 1.000 TL en fazla 35.000 TL limit belirlenmiştir, daha fazla kredi çekebilmek için banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. 36 ay vadeli, %1,30 faiz oranlı 30.000 TL kredi için aylık ödeme 1095 TL olmaktadır. Sizde bu ve bunlara benzer kredi tekliflerini değerlendirerek anında kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca faiz oranı, başvuru yapan kişinin kredi skoruna göre değişiklik gösterebilmektedir. Yüksek kredi notu olan kişiler en uygun faiz oranıyla Finansbank'ta kredi tekliflerini değerlendirebilir. 

Sizde bu konuda yer alan bilgiler ile Finansbank telefonla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kimlik numaranızı 5030 sms hattına göndererek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan linklerdeki konular ile diğer ürünlere de bakabilirsiniz.

Finansbank kredi başvurusu yapmak isteyenler tıklayabilir.

Yorum yap:

Kapat