Şekerbank İhtiyaç Kredisi hesaplama

Şekerbank ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile Şekerbank kredi faiz oranlarını anında güncel olarak öğrenin.

10,000 TL 36 Ay Vadeli Şekerbank İhtiyaç Kredisi
FAİZ ORANI
%2.50
TAHSİS ÜCRETİ
50 TL
TOPLAM ÖDEME
16.539,44 TL
FAİZ TUTARI
6.489,44 TL
YILLIK MALİYET
%3.510,56
AYLIK TAKSİT
458,04 TL
Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi başvurusunu 18 yaşından büyük herkes yapabilir. KrediBankalar Şekerbank İhtiyaç Kredisi sayfası üzerinden kredi başvurusu kolaylıkla yapılabildiği gibi, banka şubesinden de kredi başvurusunu kimlik belgesi ve gelir belgesi ile bankaya iletebilirsiniz. Ayrıca Şekerbank İhtiyaç Kredisi mobil uygulama veya bankanın internet şubesi üzerinden kredi başvurusunu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Ne Zaman Sonuçlanır?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Ne Zaman Sonuçlanır?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi yaptıktan sonra kredi başvurunuzu bankaya gönderdiğiniz anca banka başvuruyu değerlendirmeye almaktadır. Günümüzde kredi başvuruları genellikle 1-2 saat içerisinde sonuçlanrken en geç 2 iş günü içerisinde kredi başvurusuna sonuç verilmektedir.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi her zaman avantajlı ve uygun faiz oranlarıyla verilmektedir. Şekerbank İhtiyaç Kredisi başvurusunun onaylanması için kredi notunuzun iyi seviyede olması gerekmektedir. Kredi notu, bankacılık sisteminde ödemelerinizin ne kadar düzenli olarak yapıldığını göstermektedir. Riskli grupta yer alan kişilerin kredi başvurularının onaylanma ihtimali düşüktür. Aşağıda yer alan kredi notu aralıklarına göre risk durumunuzu öğrenebilirsiniz:

 • 0-699 en riskli
 • 700-1099 orta riskli
 • 1100-1499 az riskli
 • 1500-1699 iyi
 • 1700-1900 çok iyi
Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusunu Kimler Yapabilir?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Başvurusunu Kimler Yapabilir?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için 18-80 yaş aralığında olunması gerekmektedir. Emekli olan veya yaşı ileri olan kişiler için banka tarafından hayat sigortası yapılması zorunlu olabilir. Bunun nedeni ise herhangi bir vefat durumunda banka borcu sigorta acentesinden almasıdır. Şekerbank İhtiyaç Kredisi sorgulama yaparken kredi notu, kredi sicili ve gelir belgesi dikkate alınmaktadır. SGK veya Bağ-Kur'a bağlı sigortalı çalışanların en az 3 aylık sigortalı olarak çalışıyor olması gerekmektedir. Ayrıca yeni sigortalı olan kişilerin şubeden başvuru yaparak daha kolay kredi alması sağlanabilir.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Belgeler

Şekerbank İhtiyaç Kredisi için bazı belgelerin şubeye ulaştırılması gerekmektedir. Online kredi başvurusu yaptıktan sonra krediniz onaylandıysa krediyi kullanmak için şubeye davet edilebilirsiniz. Aşağıda yer alan ihtiyaç kredisi için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz:

 • Bireysel kredi başvuru formu
 • Nüfus cüzdanının aslı ya da fotokopisi
 • Ücretli çalışanlardan maaş bordrosu ya da iş yerinin imzaladığı maaş yazısı, serbest meslek sahibi olanlar için son 3 yıllık vergi levhası
 • İkametgah belgesi ya da son aya ait resmi bir fatura örneği
 • Kira belgesi beyan edilecekse tapu fotokopisi ve kira kontratı
 • Faiz geliri beyan edilecekse yatırım hesabı belgesi
Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düşecek mi?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Düşecek mi?

İhtiyaç kredisi faiz oranları güncel piyasa koşullarına göre anlık olarak değişebilmektedir. Şekerbank İhtiyaç Kredisi faiz oranları için önceden yorum yapmak mümkün olmamaktadır. Bankanın kendi çalışma prosedürlerine göre değişen faiz oranları hakkında resmi açıklama yapılmadan faiz oranları düşecek veya çıkacak demek doğru olmaz. Piyasadaki anlık değişimler, bankanın güncel ekonomik durumu, müşteri sayısı, arz-talep ilişkisine bağlı olarak faiz oranları değişmektedir. Güncel faiz oranlarını bu sayfada hesaplama yaparak öğrenebilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi Çeşitleri Nedir?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi Çeşitleri Nedir?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi için pek çok kategoride kredi çekilebilmektedir. Eğitim, sağlık, alışveriş ve diğer farklı kalemlerde Şekerbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Eğitim Kredisi: En uygun faiz oranlarıyla eğitim harcamalarınız için 36 aya varan vadelerle eğitim kredisini Şekerbank İhtiyaç Kredisi ile tamamlayabilirsiniz. Özel okul, özel kurs veya diğer eğitim harcamalarınız için ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Sağlık Kredisi: Sağlık harcamalarınıza özel olarak Şekerbank İhtiyaç Kredisi her zaman yanınızda. Özel hastane muayene veya diğer sağlık harcamalarınız için 36 aya varan vadelerle siz de hemen ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Bir bankaya ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce mutlaka kredi hesaplama yapmalısınız. Şekerbank İhtiyaç Kredisi hesaplama yaparak siz de bankanın güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını öğrenebilir, diğer bankalarla karşılaştırabilir ve online kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Ne Kadar Tutar?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İhtiyaç Kredisi Dosya Masrafı Ne Kadar Tutar?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi başvurusu sonrasında krediyi kullanmaya karar verdiyseniz, belli bir oranda dosya masrafı ödemeniz gerekir. Peşin bir ödeme olarak değil de kredinin ana tutarından kesilerek alınan dosya masrafı, BDDK yasal düzenlemelerine göre kredinin toplam tutarının binde 5'ini geçemez.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Yaş Sınırı Var mı?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Yaş Sınırı Var mı?

Bankalardan ihtiyaç kredisi çekebilmeniz için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Şekerbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için 18-80 yaş aralığı sınırı vardır. Bazen yaş sınırı 70 yaşına kadar inebilmektedir. Bankalar ihtiyaç kredisi kullanımlarında hayat sigortası yaptırmayı zorunlu olarak isteyebilmektedir.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Alınır Mı?

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Alınır Mı?

Bankalar günümüzde kredi kullandırımlarında kefil istemeseler de yüksek miktarlı kredi kullandırımlarında bazen kefil talep edilebilir. Banka sizden krediye karşılık kefil istediğinde, krediye kefil olacak kişinin de kredi çekme şartlarına uyuyor olması gerekir. Krediye kefil olmak makalesinden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

x