Şekerbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

Bu sayfadan Şekerbank atm günlük para çekme limiti 2021 yılında ne kadar olduğunu öğrenebilir, Şekerbank bankamatiklerinden limit dahilinde çekim yapabilirsiniz.

Şekerbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

Şekerbank'ın Türkiye genelinde 500'e yakın ATM'sinden sıra beklemeden siz de 7 gün 24 saat hızlıca para çekebilir, para yatırabilir veya bir çok bankacılık işlemini bankamatik üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankalarda olduğu gibi Şekerbank'ta da ATM cihazı işlem limitleri bulunmaktadır. ATM'den para çekme limitlerini araştırarak bu sayfamızı sizler için hazırladık.

İlgili: Atm para çekme limiti

Şekerbank Günlük Para Çekme Limiti

Şekerbank, atm'lerinin eşit olarak müşterilerine sunmak amacıyla para çekmek isteyen müşterilerine işlem limiti koymaktadır. Şekerbank ATM'den günlük para çekme limiti 2021 yılında 3.000 TL'dir. 3.000 TL para çekimi için banka işlem ücreti almaktadır. Daha yüksek miktarda nakit çekimi yapmak istiyorsanız, Şekerbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Şekerbank ATM'lerini kullanarak para transferi, para çekme, para yatırma, şans oyunları ödemeleri, fatura ödeme, döviz çekme, döviz yatırma ve bir çok bankacılık işlemi yapabilirsiniz. Şekerbank bankamatik kartı veya temassız kredi kartınızla 250 TL'ye kadar temassız ödeme yapabilirsiniz. Şekerbank ATM'sinden para çekmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez ancak işlem limiti üstünde çekimler için Şekerbank komisyon alabilmektedir. 

Diğer Bankaların ATM'lerini Ücretsiz Kullanın

Şekerbank Atm para çekme limiti ayda 3 kez olmak üzere 3.000 TL'ye kadar olan para çekimlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Aylık 3 üzeri çekimleriniz için ATM para çekme ücreti vermeniz gerekmektedir. Şekerbank, geçtiğimiz yıl yaptığı kampanya ile birlikte tüm bankaların ATM'lerini ücretsiz kullanım avantajı kazanmak istiyorsanız, 2 adet faturanızı otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir. Özellikle yoğun bölgelerde ATM önünde sıra oluşturmak istemeyen kişiler 2 adet otomatik ödeme talimatı vererek diğer bankaların bankamatiklerini ücretsiz olarak kullanabilir. Yurtiçindeki tüm banka ATM'lerinden, Şekerbank Banka Kartınız veya Şekerbank Kredi Kartınızla yapılacak para çekme işlemleri için bu kampanya geçerlidir. Hesaba para yatırma, bakiye sorgulama gibi farklı işlemler için ücret alınmaktadır.

İlginizi çekebilir: Ortak atm

Yorum yap: