Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında)

çeşitli ödemelerinizi, alışverişlerinizi Şekerbank kredi kartlarıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Şeker bank kredi kartı başvurusu yaparak, pek çok imkandan yararlanabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında)

Günümüzde neredeyse her vatandaşımız kredi kartı kullanıyor. Birden fazla kredi kartına sahip olan vatandaşlarımız, pek çok ödemelerini de bu kartlar sayesinde gerçekleştiriyor. Ödemelerin yanı sıra çeşitli fırsatlardan da yararlanabiliyorsunuz. Nakit ihtiyacınız olduğunda, daha güvenli ortamlardan ve kolay bir şekilde işlemlerinizi geçekleştirmek istiyorsanız kredi kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şekerbank kredi kartı başvurusu için çeşitli kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilir, bankanın farklı kredi kartlarına sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki tablomuzu inceleyerek sms, internet bankacılığı ve mobil bankacılığını kullanarak nasıl kredi kartı başvurusu yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Şekerbank kredi kartı başvurusu hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye, yazımızın devamını okuyarak ulaşabilirsiniz. Sizler de ödemelerinizi, alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilir, nakit ihtiyacınıza son verebilirsiniz.

Şekerbank kredi kartı başvurusu

Şekerbank’ta kredi kartı sahibi olmak artık çok kolay. Çeşitli kartlara sahip olarak, size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sms , internet bankacılığı ve telefon bankacılığından başvuru yaparak, Şekerbank kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bu kanallar ile yapacağınız başvurularla, şeker bonus, bütçem benim bonus ve ücretsiz şeker kart sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek, hangi kanallardan başvuru yaparak kredi kartına sahip olacağınızı öğrenebilirsiniz.


Sms ile kredi kartı başvurusu
 


Türkiye’de  pek çok atm’si ve şubesiyle her geçen gün gelişmeye devam eden Şekerbank, kredi kartlarıyla çeşitli imkanlar sunuyor. Şekerbank’ın şeker bonus, bütçem benim bonus ve ücretsiz şeker kartına sms yoluyla sahip olabilirsiniz. Tüm operatörlerden sms atarak, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şeker bonus kredi kartına sahip olmak için; BONUS boşluk TCKN yazarak 1953’e, bütçem benim bonus kredi kartına sahip olmak için; BUTCEM bonus TCKN yazıp 1953’e, şeker kartına sahip olmak için; SEKERKART bosluk TCKN yazarak 1953’e sms atabilirsiniz.
 


İnternetten kredi kartı başvurusu
 


Şekerbank müşterisiyseniz, kolaylıkla internet üzerinden kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank internet bankacılığı bireysel müşteriyseniz, başvurular menüsünden, şeker bonus, şeker kart, bütçem benim bonus kredi kartlarına başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 


Telefon bankacılığından kredi kartı başvurusu
 


Şekerbank’ın 0850 222 78 78 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Şeker bonus, şeker kart ve bütçem benim bonus kartlarına sahip olmak için, sesli yanıt sistemi üzerinden kart işlemleri à başvuru sekmesine tıklayara, istediğiniz kredi kartına sahip olabilirsiniz.
 


Yukarıdaki tabloda yer alan kanallar aracılığıyla Şekerbank kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Sms, internet bankacılığı ve telefon bankacılığını kullanarak yapacağınız başvurular, banka tarafından onaylandığı takdirde, sms ile size bilgi verilecektir. Ayrıca 0850 222 78 78 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak, kredi kartı başvurunuzu öğrenebilirsiniz.

Şekerbank kredi kartlarına sahip olarak, %20’ye yakın bonus kazanma, kazılan bonuslarla bedava harcama imkanı ve pek çok taksit imkanı sunmaktadır. Sizler de Şekerbank kredi kartı başvurusu yaparak, bahsettiğimiz imkanlardan yararlanabilirsiniz. Harcamalarınızı kolaylıkla yapacağınız Şekerbank kredi kartı fırsatlarından yararlanmaya başlamak için, vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirin.

İlginizi çekebilir: Şekerbank kredi başvurusu

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Nufer

Şekerbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum

2020-12-20 00:29:15 -
Kapat