Şekerbank Kredi Kartı Şifre Alma Yöntemleri

Bu sayfadan Şekerbank kredi kartı şifre alma SMS ve diğer yöntemleri öğrenebilir, Şekerbank Bonus kredi kartı şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Şifre Alma Yöntemleri

Şekerbank'ın Türkiye genelinde müşterilerine sunduğu kredi kartlarıyla ayrıcalıklı teklif v kampanyalardan siz de yararlanabilirsiniz. Şekerbank kredi kartınız size ulaştıysa ilk yapmanız gereken şey kartınıza özel yeni bir şifre oluşturmanızdır. Bu şifreyi kesinlikle kimseyle paylaşmayın ve bir yere not etmeyiniz. Kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda hemen Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak bu durumu bildirmeniz gerekmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Şifre Alma

SMS İle:Kredi kartınıza yeni bir şifre oluşturmak istiyorsanız Şekerbank'ta kayıtlı olan cep telefon numaranızdan aralarında birer boşluk bırakarak SIFRE yazdıktan sonra oluşturmak istenilen şifre, şifre alınmasını istediğiniz kartınızın son dört hanesi ve kartın arka bölümünde yer alan güvenlik kodunun son üç hanesini yazıp 1953'e SMS gönderin. (Örnek SMS: SIFRE 8854 0011 452)

ŞUBELERDEN:Size en yakın Şekerbank şubesini ziyaret ederek yeni kredi kartınıza özel şifrenizi hemen oluşturabilirsiniz. Cep telefonunuza gönderilecek olan tek kullanımlık şifreyi Şekerbank ATM'lerinde giriş yaparak yeni şifrenizi ATM'den değiştirebilirsiniz. Şubeye gidecekseniz Şekerbank çalışma saatleri sayfasına bakarak güncel çalışma saatleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İnternetten:Şekerbank internet bankacılığına(https://sekerbank.com.tr/)giriş yaptıktan sonra Kartlarım - Kart Ayarları - Şifre Al sayfalarını takip ederek şifrenizi hemen oluşturabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerinden:Şekerbank müşteri hizmetleri 0850 222 78 78'i arayarak yeni kartınıza özel şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Şekerbank Kart Şifremi Unuttum

Şekerbank'ın kredi kartı veya banka kartı şifresini unuttum diyenler de Şekerbank internet bankacılığından, Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak veya size en yakın olan Şekerbank şubesini ziyaret ederek şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

Yorum yap: