Şekerbank Personel Alımları 2019

Şekerbank satış, pazarlama ve finan departmanları 2019 yılı için personel alımı yapıyor. Haberimizi okuyarak iş ilanlarının son başvuru tarihlerine ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Personel Alımları 2019

Günümüzde yeni mezun olan ve iş arayışı içinde olan pek çok gencimiz bulunuyor. Siz de bu gruba giriyorsanız ve bankacılık alanında kariyer düşünüyorsanız, haberimizi okuyabilirsiniz. Çağımızın en popüler mesleği olan bankacılık, gençlerimiz tarafından çok tercih ediliyor. Peki, bankalarda çalışmak için hangi kriterlere sahip olmalıyız? Şekerbank iş ilanları ve son başvuru tarihleri hakkında merak edilen her şeyi paylaşıyoruz. Çeşitli pozisyonlarda ve farklı şehirlerde eleman almaya devam eden Şekerbank ile siz de hayallerinize ulaşabilirsiniz.  

 

 

Şekerbank personel alımı 2021

Hızla büyümeye devam eden Şekerbank, satış, pazarlama, finans, satış/pazarlama departmanlarına personel alımına devam ediyor. Üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olan gençlerin başvurularının değerlendireceği Şekerbank ile kariyer basamaklarınızı tırmanmak artık çok kolay. Takım çalışmalarına yatkın, iletişimi iyi olan, satış konusunda kendine güvenen, iyi derece İngilizce bilen, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, çeşitli programları (Windows işletim sistemleri, wsg, egs, dlp) iyi derecede bilen üniversite mezunları, yüksek lisans öğrencileri/mezunları, doktora öğrencileri/mezunları), Şekerbank’ın alım yapılacak pozisyonlara başvurularını gerçekleştirebilirler.


Şekerbank iş başvuruları ne zaman sonlanıyor?

 

Şekerbank çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapmaya devam ediyor. Ailesine yeni çalışma arkadaşları alarak, büyüyen Şekerbank ile sizler de bankacılık hayallerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şekerbank’ın alım yapılacak pozisyonları için son başvuru tarihleri şu şekildedir;

 

 Eleman alımı yapılacak poz.

 İl

 Son başvuru

İşletme bankacılığı müşteri temsilcisi

Gaziantep

 28.12.2018

Uygulama sunucuları yönetimi sistem uzmanı

İstanbul- Asya

 29.12.2018

Kobi bankacılığı müşteri temsilcisi

Çorlu

 30.12.2018

Kobi bankacılığı müşteri temsilcisi

İstanbul- Asya

 28.12.2018

Ticari bankacılık müşteri temsilcisi 

İstanbul

 28.12.2018

Sistem uzmanı

İstanbul

 09.02.2019

 

 

 
Yukarıda paylaştığımız Şekerbank personel alımı 2021 son başvuru tarihlerine dikkat ederek, kriterlerinizin uygun olduğu ilana başvurunuzu yapabilirsiniz. 

https://www.kariyer.net/firma-profil/sekerbank-1466-5108 sayfasına girerek, Şekerbank’ın iş ilanlarına ulaşabilir, kriterleri detaylı inceleyebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yorum yap:

Kapat