Senetle Para Veren Faktöring Şirketleri 2021

Senetle para veren yerler ve faktöring firmaları listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Senetle Para Veren Faktöring Şirketleri 2021

Günümüzde bir çok kişi nakit sıkıntısı çekmektedir. Bankalara kredi başvurusu yapıldığında gerek kredi notunun kötü olması yada sicilin bozuk olması, aylık gelirin olmaması nedenleriyle kredi başvuruları olumsuz sonuçlanıyor. Acil paraya sıkışan kişiler de alternatif para bulma yolları arasında gösterilen senetle para almak içi araştırma yapmaktadır. Biz de bu sayfamızda senet karşılığı borç para veren faktöring şirketlerini araştırdık. Peki senetle para nasıl alınır ve doğruluk payı var mı? İşte aklınıza gelebilecek tüm detayları araştırarak sizler için bu sayfayı hazırladık. Senetle para almak istiyorsanız siz de araştırma yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Senetle Para Veren Faktöring Firmaları

2019 yılında acil para lazım diyorsanız siz de senetle para alabilirsiniz. Ancak senet karşılığı bir kişiden para almak veya bir kişiye para vermek kesinlikle suçtur ve ağır cezaları vardır. Bu işlem tefeciliği girse de, pek çok faktöring firmaları, şahıslar, kuyumcular senetle para vermeye devam etmektedir. Ankara, İstanbul, Bursa, Adana, Mersin, Antalya yada diğer şehirlerde senetle para veren faktöringlerin adreslerine ulaşmak mümkündür. Fakat faktöringlerin asıl iş kolu çek yada senet karşılığını paraya çevirmek yani alacakları tahsil etmektir. Durum böyle olsa da pek çok faktöring şirketleri para tahsilat işlemlerinin yanı sıra senet karşılığı borç para vermektedir. Ancak her faktöring firması senetle para vermez yada sadece tanıdık, bilindik ve borcunu ödeyebilecek düzeyde olan kişilere para verirler.

TIKLAYIN: SENETLE KREDİ

Faktöring Firmaları Nasıl Bulunur?

Her ilde farklı isimlerde faktöring firmaları olmasından dolayı bu sayfamızda malesef senetle para veren faktöring firmalarının telefon numaraları ve adreslerine yer veremiyoruz. Ancak siz Google haritalara girerek faktöring yazdıktan sonra size en yakın faktöring firmalarının adresleri ile telefon numaralarına ulaşabilirsinizi. Bu firmalara ulaşarak senetle para alınıp alınmadığı konusunda danışabilirsiniz ancak dediğimiz gibi senet karşılığı borç nakit para vermek TCK kanunlarına göre suçtur. Senetle para almak isteyen pek çok kişi, acil paraya sıkışmış kişilerden oluşmaktadır. Sizler için senet yerine aşağıdaki yöntemleri öneriyoruz.

Acil para lazım diyenler için acil para bulma yöntemlerine göz atabilir,
Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar sayfasından da sicilinizin bozukluğundan etkilenmeden bankalardan nasıl kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
Senetle para veren kuyumcular sayfasından da senet karşılığı nasıl altın alındığını öğrenebilirsiniz.

Senetle Para Veren Yerler

Yukarıda da dediğimiz gibi pek çok kişi, firma,  kuyumcu, faktöring firmaları senet karşılığında borç para vermektedir ancak bu işin yasal olarak bir dayanağı yoktur. Siz alternatif para bulma yollarını araştırarak (örneğin kredili telefon alıp, kutusunu açmadan satmak) bu işe girmeden para bulabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Senetle para veren faktöringler firmalarından para yada hizmet almadan önce siz de Bddk faktöring firmalarının listesini kontrol etmeli, faktöring şirketinin lisansının güncel olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Şuanda yurt genelinde izinli olarak faaliyet gösteren 60 faktöring firması bulunmaktadır. Bu firmalara danışarak daha detaylı bilgi alabilir yada aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilir ve alternatif para bulma yolları hakkında yardım alabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

tekman turhan

ben devlet memuruyum acil nakite ihtiyacım olduğundan para almak istiyorum daha kredi kartımdan dolayı kredi çekemiyorum 5000-7500 arası 2-3 aylık

2020-01-08 16:43:03 -
Kapat