Ziraat Bankası Kredi Kartı Şifre Alma

Ziraat Bankası Bankkart Combo sms ile şifre alma adımlarını takip ederek siz de Ziraat Bankası kredi kartı şifre alabilirsiniz. Bu sayfada yer alan yöntemler ile Ziraat Bnakası Maximum kredi kart şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Şifre Alma

Ziraat Bankası'nın müşterilerine sunduğu hem kredi kartı hem de banka kartı taşıyan Bankkart Combo'nun bir kaç özelliğini ve başvuru-şifre alma yollarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı şifre alma işlem ve yöntemleri sayesinde hemen kartınızı kullanıma açtırabilirsiniz.


Ziraat Bankası Bankkart Şifre Alma
Bankkart Combo ile kredi kartı ve banka kartı birleşip aynı özelliği taşımaktadır. Siz de Ziraat Bankası Bankkart bşavurusu yaparak hemen kart sahibi olabilirsiniz. Aslında daha çok kredi kartı olarak kullanıldığından dolayı biz bu sayfada kredi kart özellikleri ve şifre alma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Pos veya ATM'ye Bankkart Combo'yu taktıktan sonra yapılması gereken şey ise hangi kartı kullanmak istediğinizi seçmektir. Bankka Combo ile taksitli ve avantajlı alışverişler yapabilir, alışverişlerinizi taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Nakit çekim yapabilir, nakit çekimlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca sürekli olarak yapılan kampanyalara katılarak puan kazanabilir, puanlarınızla alışverişler yapabilir ve indirim kazanabilirsiniz. Türkiye'nin dört bir yanında yer alan Ziraat Bankası ATM'leri sayesinde nakit çekim yapabilir, nakit sıkıntısı yaşamazsınız. İnternet alışverişlerinde de hem banka kartı hem de kredi kartınız ile alışverişler yapabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle internet şubesi şifresini almış olmanız gerekmektedir.

İlgili:Ziraat Bankası internet şifresi alma


 1. Müşteri Hizmetleri: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak (0850 220 00 00) siz de kredi kartınıza yeni şifre alabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetlerini 7/24 istediğiniz zaman arayabilir ve hemen şifre oluşturabilirsiniz.
 

 3. Banka Şubesinden: Size en yakın Ziraat Bankası şubesinden kredi kartınıza şifre alabilirsiniz.

 2. Sms ile: SIFRE yazdıktan sonra aralarında bir boşluk olacak şekilde "kartınızın son 6 hanesi, anne kızlık soyadınızın son 2 harfini yada doğum yerinizi, kartın arkasında bulunan 3 haneli kodu" yazarak 4757'ye kısa mesaj gönderin. Doğum yeriniz veya anne kızlık soyadı Türkçe karakter içeriyorsa Türkçe karakter kullanarak yazılmalıdır. (Örnek: KAHRAMANMARAŞ, IĞDIR vs.)
 


Bankkart Combo Başvuru Kanalları:
1. Banka Şubesi:Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimliğinizle hemen kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

2. Web adresi: Ziraat Bankası Bankkart Combo başvurulinkine tıklayarak hemen bankanın internet şubesinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

3. İnternet Şubesi:Ziraat Bankası internet şubesine (https://www.ziraatbank.com.tr) giriş yaptıktan sonra kredi kartı sayfasından başvuru yapabilirsiniz.

4. ATM: Ziraat Bnakası ATM'lerinden "başvuru" menüsünden hemen kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

5. SMS ile: Bankkart Combo başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan COMBO yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı 4757'ye kısa mesaj gönderin.

6. Müşteri Hizmetleri: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri 444 00 00'ı arayarak hemen kredi kartı başvurusunu bankaya iletebilirsiniz.


İlgili: Ziraat Bankası kart şifresi alma

Yukarıda yer alan 2 yöntem dışında sms ile veya internet bankacılığından şifre alma şuan için Ziraat Bankası'ndan bulunmamaktadır. Siz de Ziraat müşteri temsilcisini arayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartı şifre alma adımlarını yukarıda yer alan ilgili kanallardan gerçekleştirebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra kartınızı kullanıma açtırabilir ve internet üzerinden de alışverişlerinizde Bankkart Combo'yu kullanabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

zeki

Yeni banka kartıma şifre almak istiyorum.

2018-10-12 13:35:37 -
x