Emin Evim Şikayet Hattı

Emin Evim şikayet hattı, formu ve iletişim numaralarına bu sayfadan ulaşarak öneri, görüş ve şikayetlerinizi gönderebilirsiniz.

Emin Evim Şikayet Hattı

Eminevim Türkiye'de "faiz ödemeden" kişilerin bütçesine göre planlanarak katılım sistemiyle ev alınabilen bir firmadır. Sistem imece ve yardımlaşma adı altında faaliyet göstermektedir. Siz de Emin evim şikayet ile ilgili bilgileri bu sayfadan inceleyerek Emin Evim'e şikayetlerinizi gönderebilirsiniz.

 

Emin Evim Şikayet Hattı

444 36 36

 

Siz de Emin evim şikayet hattını arayarak, müşteri hizmetlerine görüş, öneri ve şikayetlerinizi hemen gönderebilirsiniz. İletilen tüm şikayet, talep ve öneriler kayıt altına alınarak Emin Evim firması tarafından kontrol edilmekte ve sonrasında taleple ilgili sonucu başvuru yapan kişiye iletilmektedir. Şikayet, talep ve öneriler önem ve aciliyet derecesine göre sıralandıktan sonra ilgili departmanlara yönlendirilir. Gerekli değerlendirmeler gerçekleştirildikten sonra, sorunun kaynağı ve varsa öngörülen iyileştirme aksiyonları başlatılır. Alınan geribildirimler sonrasında müşterinin şikayet, talep ve önerileri işleme alınarak çalışmaların hangi yönde başlatıldığı hakkında bilgilendirme müşteriye yapılır.

 

Emin Evim Şikayet Formu

Emin Evim firmasının herhangi bir şikayet formu olmasa da talep, öneri ve şikayetlerinizi musterimemnuniyeti@eminevim.com.tr E-Posta adresine gönderebilir veya 444 36 36 numaralı Eminevim müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.

 

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak Emin evim şikayet hattını öğrenebilir, Emin Evim firmasına şikayet, öneri ve istek taleplerinizi gönderebilirsiniz.

Yorum Yap: