Emin Evim Şikayet (Telefon veya Şikayet Yaz)

Emin Evim şikayet hattı, formu ve iletişim numaralarına bu sayfadan ulaşarak öneri, görüş ve şikayetlerinizi gönderebilirsiniz.

Emin Evim Şikayet (Telefon veya Şikayet Yaz)

Eminevim Türkiye'de "faiz ödemeden" kişilerin bütçesine göre planlanarak katılım sistemiyle ev alınabilen bir firmadır. Sistem imece ve yardımlaşma adı altında faaliyet göstermektedir. Bu sayfadan Emin evim şikayet ile ilgili bilgileri bu sayfadan inceleyerek Emin Evim'e şikayetlerinizi gönderebilirsiniz.

Eminevim Şikayet

444 36 36

Emin Evim şikayet hattını arayarak, müşteri hizmetlerine görüş, öneri ve şikayetlerinizi hemen gönderebilirsiniz. İletilen tüm şikayet, talep ve öneriler kayıt altına alınarak Emin Evim firması tarafından kontrol edilmekte ve sonrasında taleple ilgili sonucu başvuru yapan kişiye iletilmektedir. Şikayet, talep ve öneriler önem ve aciliyet derecesine göre sıralandıktan sonra ilgili departmanlara yönlendirilir. Gerekli değerlendirmeler gerçekleştirildikten sonra, sorunun kaynağı ve varsa öngörülen iyileştirme aksiyonları başlatılır. Alınan geribildirimler sonrasında müşterinin şikayet, talep ve önerileri işleme alınarak çalışmaların hangi yönde başlatıldığı hakkında bilgilendirme müşteriye yapılır.

Emin Evim Şikayet Formu

Emin Evim firmasının herhangi bir şikayet formu olmasa da talep, öneri ve şikayetlerinizi musterimemnuniyeti@eminevim.com.tr E-Posta adresine gönderebilir veya 444 36 36 numaralı Eminevim müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.

Eminevim Şikayetler Patladı

Son zamanlarda ulusal ve yerel basında çıkan haberlere göre "Eminevim şikayetler patladı" başlığı altında pek çok haber bulunmaktadır. Türkiye'nin 81 ilinde elbirliği sistemi ile insanları ev sahibi yapan Eminevim, son zamanlarda şikayet haberleri de artmış durumdadır. Söz konusu haberlere göre Eminevim sisteminden ayrılmak isteyen kişiler paralarını iade alamıyor. İşte Şikayetvar sitesinde yer alan Eminevim şikayetleri:

Eminevim Sözleşme İptali Sonrası

Eminevim’e 15 bin komisyon ücreti 12.5 bin de taksit yatırdım. İptal dilekçesi verdim 6 ay sonra iade yapılır dediler. Arkasından kardeşimin sağlık sorunları ile ilgili dilekçe gönderdim 1 ay erken veririz dediler. Kayınvalidem Mersin Şehir Hastanesi yoğun bakımdaydı acil paraya ihtiyaç oldu yine aradım önemsemediler. Kayınvalidem vefat etti bari taziye işleri için erken ödeme yapın dedim yine olumsuz cevap aldım. Böyle bir şirkete nasıl bulaştık. Kaldı ki bu para sadaka değil kendi paramız. Yazık diyorum sadece. Bu arada yatırdığım paranın tamamını değil vergiler düşürülüp komisyon ücretini yarısı kadar bir ödeme yapılacakmış.

Eminevim Tarafından Mağdur Duruma Düştüm

Eminevim resmen insanları yanıltma şubesidir. Bir dedikleri birbirini tutmuyor. Sırf Eminevim’e üye etmek için prosedür tam anlatmıyorlar. Sonra yanlış anlama diyorlar. İmzayı attırdıktan sonra muhatap bile bulamıyorsunuz. Eminevim’e güvenerek her yerde reklamı varken böyle bir haksızlığı nasıl yapar gerçekten inanamıyorum.

Ben 200 bin tl bir eve girdim ve girerken 17000 bin tl aktivasyon ücreti istediler peşinat içinde 20 bin tl istediler ve isterseniz organizasyonu 8 ay taksitle ve peşinatı da 6 taksitte ödeyebilirsiniz hiçbir sıkıntı olmayacağını söylediler . Meğerse 14 ay taksitle ödediğim olay ev çıkarsa 14 ay beklemem gerekiyormuş. Tamamen personelin hatası yüzünden ne halleri düştüm. Bilseydim kredi çekerdim, aktivasyon ücreti adı altında masraf.

Bu ne saçma bir olay neden insanlara yanlış yalan bilgiler veriyorsunuz ve bende haliyle ayrılmak istiyorum dediğimde organizasyon ücretim olan 17000TL’nin yanacak diyorlar Geri kalan parayı da 6 ay sonra vereceklermiş. Paramı kullanıyorsunuz değer kaybediyor. Ben bu paramı istiyorum bütün her şekilde her yere başvuru yapacağım sonun kadar gideceğim bu olayın bunu bir an önce çözün sizin personeliniz yüzünden mağdur kaldım ve kendi paramı istiyorum 2018 Eminevim’e 200bin tl çekiliş sistemine kayıt oldum.

Bana dediler ki sen paranın yarısını versen peşinatlı da olsa çekilişli de olsa aynıdır. Sen yeter ki paranın yarısını tamamla biz 200 bin vereceğiz. Tabi bana da çekiliş sistem daha cazibe gelmesinin sebebi de organizasyon ve peşinat taksitte bölecekler diye Bende çekilişli sistemi kabul ettim. Şimdi diyorum paranın yarısını versem ne zaman vereceksiniz diyorlar 12 ay sonra o zamana kadar Eminevim’e 152 bin tl vermiş oluyorum. Bana 48 bin için 18 bin tl  alıyorlar. Artık yeter bunlara.

Siz de Eminevim ile alakalı şikayetlerinizi ister Eminevim şikayet hattına gönderebilir, isterseniz de aşağıda bulunan yorum bölümüne ayrıntılı olarak yazabilirsiniz. Siz de bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak Emin evim şikayet hattını öğrenebilir, Emin Evim firmasına şikayet, öneri ve istek taleplerinizi gönderebilirsiniz.

Yorum yap: