Garanti Bankası Şikayet Hattı

Banka sektöründeki şikayetlerinizi, Garanti Bankası şikayet hattına ileterek çözüme kavuşturabilirsiniz. Şikayet takibinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Şikayet Hattı

Ülkemizde pek çok kurum şikayet hatları sayesinde, müşterilerini kaybetmekten kurtuluyor. Eğitimden, turizm ve banka sektörüne kadar pek çok kurum şikayet hatları sayesinde, büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Müşteri şikayetlerini en kısa yoldan çözerek, yaşanacak olumsuzlukların önünü geçiyorlar. Sizler de, Garanti Bankası şikayet hattı sayesinde, karşılaştığınız her türlü sorunu banka çalışanına iletebilirsiniz. Kurumlar, herhangi bir ekonomik olumsuzluğa karşı müşteri şikayetleriyle yakından ilgilenmektedir. Banka şikayet hatları, müşteri ile banka arasında bir köprü görevi görür. Şikayet hatları sayesinde her gün milyonlarca şikayet yapılıyor ve mağdurların sorunlarına çözüm aranıyor. Bu sayede yaşanacak aksaklıkların da önüne geçiliyor. 


Garanti Bankası Şikayet Hattı
 
Günümüzde, dolandırıcılıklar arttı. Vatandaşlarımızın da bu duruma karşı dikkatli davranmaları gerekmektedir. Sizi arayıp, banka kart şifrenizi isteyen ve çeşitli sloganlarla kampanya yürütenlere kanmamalısınız. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda hemen Garanti Bankası şikayet hattını arayabilirsiniz. Müşterisi olduğunuz bankanın şikayet hattını arayarak, mağduriyetinizi giderebilir ve yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçebilirsiniz.
 
Banka şikayet hatlarına gelen ihbarlar üzerine, milyonlarca dolandırıcı yakalanabiliyor. Sizde, dolandırıcıların yakalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Banka şikayet hatları, banka sektörü ile ilgili her türlü ihbar ve şikayette ilgili merciye kolay bir şekilde ulaşabilmesi, iletişimin tek merkezden yönetilmesi ve müşteriye en kısa sürede dönüş yapılabilmesi amacıyla kurulmuştur. İhbar ve şikayetinizin takibi ve sonucu, en hızlı şekilde size geri bildirilir. İhbar ve şikayetleriniz, operatör tarafından kaydedilerek, en kısa sürede sonuçlandırılmaya çalışılır. Garanti Bankası müşterileri, ihbar ve şikayetlerini; 444 0 333 Alo Garanti hattını arayarak iletebilirler. Belirttiğimiz bu hattan her türlü, işleminizi gerçekleştirebilir, şikayetinizi iletebilirsiniz. Şikayetlerinizi sesli mesaj olarak da iletmeniz mümkün.

İlginizi çekebilir:

Garanti Bankası müşteri hizmetleri
Garanti Bankası pos destek hattı

Bunun için yapmanız gereken; yönlendirme adımında ‘şikayet’ demeniz. Alo Garanti hattına alternatif olarak https://www.garanti.com.tr/ssl/iletisim_formu#calcContent=UID1b886af adresinden iletişim formunu doldurarak, şikayetinizi bankaya iletebilirsiniz. Şikayet sonucunuz size e- mail ile geri iletilecektir. Garanti Bankası’nın sosyal medya hesaplarından da günün her saati şikayetinizi iletebilir ve ihbarda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası’nın size en yakın şubesine giderek de şikayetlerinizi bankaya direkt iletebilirsiniz. Şikayet ve ihbar sonucu sizlere e- mail ya da 444 0 333 numaralı telefondan geri iletilecektir. Garanti Bankası şikayet hattı sayesinde sizler de yaşanacak mağduriyetleri önleyebilirsiniz. 

Gerekli görülen durumlarda banka size geri dönüşü 
444 0 330 numarasından yapacaktır. Paranızı mevduat hesabında değerlendirmek için en yüksek faiz veren banka 2019 konusuna da göz atabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

10 yorum yapılmış

Serdar kırgın

Tokat merkez şubemizden şikayetciyim

2022-03-16 14:23:23 -
adil yılmaz

dolandırıldım ilgilenen yok

2021-10-26 09:54:59 -
Hasann dönmez

Hesap kartı çıkardım 3 aydan belli gelmedi eve geldi dediler sizş bulamadık diye mesaj attılar oysaki evdeydik kart çıkarırken veli istiyorsunuz kartı gelincede bizden baskasına vermiyosunuz 10 oldu subeye gittigim sallayıp atıyolar

2020-12-15 14:51:03 -
Halis Göçmener

Kredi kartımı kullanamadım, banka, cipi bozulmuştur dedi, yenisini talep ettim.çok geç gönderildi, dağıtıcı firma, “evde yoklar” notu almış ve kapıya yapıştırmışlar, oysa evdeydim, üç gün içinde merkezlerinden alabileceğim yazıyordu notlarında, gittim dağıtım merkezine, bir günümü harcadım, ancak kartı vermediler, bankayı Aradım, karşıma çıkan şahıslarla birtürlü anlaşamadık, sisteminizi incelerseniz, her kart tesliminde bu sıkıntıyı üst seviyede yaşadım,

2020-07-14 20:29:57 -
Sedanur BAŞOĞLU

Merhaba ben Garanti bankası Maaş müşterisiyim. Bankayla yapılan sözleşmeye göre maaş müşterilerinden Havale-EFT ücreti kesmemesi gerekmesine rağmen benimle birlikte Mart ayında işe başlayan arkadaşlarımdan da ücret kesilmektedir. Bankayla kurduğumuz defalarca iletişim sonucunda halledeceğiz gibi cümleler kurulmasına rağmen problem 3 aydır çözüme kavuşmadı, hatta arkadaşıma EFT yapmasaymış bile denildi. Bu sorunun ivedilikle çözülmesini istiyorum.

2020-07-09 08:57:29 -
ERDİ KESKİN

444 0 333 numaralı hattan 18.05.2020 tarihinde saat 18:32 sıraları isminin Yağmur olduğunu söyleyen müşteri temsilcisi tarafından arandım. Burada şubeniz olmadığı için istemediğimi belirtince kaba bir şekilde telefon yüzüme kapatıldı. Asla bankanızla çalışmam!

2020-05-20 13:25:31 -
adil yılmaz

yaşım belli internet alışverii bilmem anlamam maaşımı bankadan alırım atm den almam en son gitiğimde bana banknız ısrarla kart verdi çok geçmedi 1700tl dolandırıldım daha kartın şifresini oluşturmadım hiçç kullanmadım cebimdeki kartıma basit bişey bunu anlamak ama red geldi nedennnnnnnnnnn bana biri açıklama yapsın garantidenkzımda 3 kez dolandırıldı ynı adres aynı şekilde kredi kartı diye ona hepsini geri iade ettiniz benimki maaş kartı diye dikkate bile almadınız neden nednennn yazık gereğinin geçte olsa yapılmasını talep ediyorum muhattabım bile yok kimse bakmyor adam gibi konuşmuyor

2021-10-26 10:02:33
Melike Kaçmaz

Garanti Bankasından kullanmış olduğum kredinin 2. taksidi 22.04.2020 tarihinde geçmiştir. Yurt dışında olduğum ve corona salgını nedeniyle ülkeye dönemediğim için yatıramamış olduğum taksit nedeniyle bankanıza belirttiğim adrese değil ailemin evine tebligat yapılmıştır. Özel hayatımın gizliliği ihlal edilmiştir. Konu hakkında bankanıza yönelik suç duyurusunda da bulunacağım. Belirttiğim adrese defahatle tebligat yapılmasını belirtmeme karşın hala daha ailemin evine tebligat yapılmasını kabul etmiyorum. İleri yaşlarda olan anne ve babamın krediden haberi olmaması nedeniyle gelen tebligat sonucu sağlık sorunu yaşamışlardır. Ayrıca yurtdışında olmam nedeniyle de herhangi bir şekilde kendilerine yardımcı olamadım. Dünya çapında bu denli tehlikeli bir salgın söz konusuyken gecikme nedeniyle doğrudan tebligat gönderilmesi temel hak ve özgürlüklere yapılmış saldırıdır. Ayrıca 22.04.2020 tarihinde geciken 2. taksit 23.04.2020 tarihinde resmi tatil olması 24.04.2020 tarihinde corona nedeniyle sokağa çıkma yasağı olması nedeniyle ödenememiş devamındaki günler hafta sonu olması nedeniyle de takip eden ilk iş günü 27.04.2020 tarihinde ilk taksit ve ikinci taksitin bir miktarı ödenmiştir. Buna karşın tarafıma tebligat gönderilmesi kabul edilemez niteliktedir. Yaptığınız kanuna aykırılıktır.Ailemle sorun yaşamama ve dünya çapında pandemi söz konusuyken yaptığınız insanlık dışı tutumu hakkında gereken tüm başvuruları yapıp bu tutumunuzu da herkese bildireceğim.

2020-04-28 17:21:16 -
Tuncay

Ben Askeri personel olarak 1 yıldır görev yapmaktayım. Garanti bankasından maaşımı almaktayım üzerimde maaş bordrosu ile de tespit edebileceğiniz maaş icrası bile bulunmamaktadır. Meslegime başlamadan önce yaptığım alışverişim kefillikten dolayı icraya düşmesi sebebi ile tarafımda her ay ödenmektedir kalan toplam borç miktarı 11.000 TL dir. Garanti bankası maaş bankam olması nedeniyle kredi bile kullanamıyorum gerek kredi için maaşımın bir bölümüne kesinti uygulanmasında kendi rızam vardır. Sadece belirttiğim tutar nedeniyle ihtiyaçlarımı gidermek için kredi kullanamıyorum. Ben bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

2020-04-14 11:32:21 -
suleyman bala

Defalarca bildirmeme rağmen kart eksterem e mail adresime gelmiyor.

2019-11-30 12:41:50 -
ümit bingöl

şahsım iki yıldır bankanızdan emeklimaaşımı almaktayım fakat bu ana kadar çok zor durumlarımda hiç yardımcı olmadınız,çocuğumun düğünüiçin kredi baş vurusunda bulunduğumda ret cevabı aldımüstelikte her hangibir sorunumolmadığı halde bu arada eskiemeklilerderneği başkanıydım bu süreiçerisinde birçok emekliyibankanıza getirdim,kredibaş vuru sonucunda ekgeliristediniz onuda getirdiğimhalde alay edercesine yine ret cevabı aldım hepsitoplam5000 tl.borcumvar kredilerimiaksatmadan ödüyorum bana neden krediverimediğini öğrenmek istiyorum sizlerden acil cevap bekliyorum.

2019-07-08 18:36:32 -
Kapat