Hsbc Şikayet Hattı Numarası

Hsbc şikayet hattı sayesinde her türlü şikayet, ihbar, öneri ve taleplerinizi çözüm bulabilirsiniz. Kısa sürede yanıt alabilir ve başka bir aksaklık yaşanmasının önüne geçebilirsiniz.

Hsbc Şikayet Hattı Numarası

 Müşteri memnuniyetini önemseyen Hsbc, ürün ve hizmet süreçlerinin geliştirilmesine yönelik pek çok çalışma yapmaktadır. Destek hattı oluşturup müşterilerinin, her türlü bildirimine büyük önem vermektedir. Hsbc şikayet hattı, büyük bir titizlikle çalışarak, müşterilerinin şikayetlerine ve bildirimlerine çözüm aramaktadır. Hsbc şikayet hattına, yararlanmış olduğunuz hizmetle ilgili her türlü düşüncenizi, geri bildiriminizi ve şikayetinizi iletebilirsiniz. Şikayetlerinizi çeşitli kanallar aracılığı ile iletebilirsiniz. Sayfamızdaki bilgilere göz atarak, Hsbc şikayet hattı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Hsbc Şikayet Hattı Numarası
 
Hsbc, şikayetlerinizi olabildiğince en kısa sürede çözmeye çalışır. Şikayetiniz, ihbarınız, geri bildiriminiz ve önerilerinize ilişkin yanıt  en kısa sürede verilecektir.  Her şikayetin çözüm süresi aynı olmayabilir. Bazı şikayetlerin çözüm süresi uzayabilir ve bu durum sizlere; telefon, e-posta ya da kısa mesaj yoluyla yapılacaktır. Detaylı inceleme ve araştırma gereken şikayetlerde de, banka tarafınıza çeşitli kanallarla aracılığı ile geri dönüş yapacaktır. Hsbc şikayet hattından, çözümlemeden memnun kalmayabilirsiniz. Bu durumda ise; şikayetinize, ihbarınıza verilen yanıt tarihinden sonra, ilk 60 gün içinde, ilgili iletişim kanallarına başvuru yapabilirsiniz. Bu kana, Türkiye Bankalar Birliği hakemliğidir. Şikayetinizin çözümünden memnun kalmadıysanız, TBB ile iletişime geçebilirsiniz. 
 
https://forms.hsbc.com.tr/bize-ulasin adresinden iletişim formu doldurarak, Hsbc müşteri hizmetleri numarası 0850 211 0 111 numaralı Hsbc telefon bankacılığını arayarak, 0850 211 0 114 numaralı müşteri memnuniyet hattını arayarak ve Hsbc şubelerine giderek şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti vizyonuyla hızla büyümeye devam eden Hsbc, şikayet hattı ile pek çok aksaklığın önüne geçiyor. Banka ürün ve hizmetlerinden, çalışanlara kadar her türlü alanla ilgili şikayet, ihbar ve önerilerde bulunabilirsiniz. Hsbc Şikayet Hattı, hafta içi mesai saatlerinde hizmet vermektedir. Sizler de, mesai saatlerine dikkat ederek şikayetinizi iletebilir ve en kısa sürede cevap alabilirsiniz. Banka şikayet hattı numaralarına, sayfamızdan ulaşarak, mağduriyetinizi en kısa sürede giderebilirsiniz. Karşılaştığınız dolandırıcılık olayında, şikayet hattını hemen arayarak, başka insanların da mağdur olmalarını engelleyebilirsiniz. Sayfamızdaki bilgilerle, banka müşterileri Hsbc şikayet hattı numarasına ulaşabilirler. Hsbc Şikayet başvurunuzu bir an önce tamamlayarak, kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

İlgili sayfa: Hsbc kredi faiz oranları
 

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

aysel erdem

hsbc bank tarafından magdur edilmekteyim.kimseye ulaşamıyorum.tarafıma ait olan paramı alamıyorum.

2020-05-12 10:51:16 -
aysel erdem

günlerdir çagri merkezi,şikayet hatti,şişli şubeniz nişantaşı şubeniz.asla sorunuma çözüm getirilmedi.magdur edildim ve asla kimseye ulaşamıyorum.

2020-05-12 01:37:00 -
Kapat