Teb Şikayet Hattı

Şikayet, öneri ve isteklerinizi, Teb Şikayet hattı aracılığı ile bankaya iletebilirsiniz. Kusursuz hizmetten yararlanmak için lütfen her türlü öneri, talep ve şikayetinizi bankaya iletin.

Teb Şikayet Hattı

 Günümüzde bankalar hayati bir önem taşımaktadır. Lakin, hayatımızda önemli yere sahip olan kurumlarla da anlaşmazlıklar yaşayabiliyoruz. Bu durumda da ortaya banka şikayetleri çıkıyor. Teb müşterileri, şikayetlerini bankanın ilgili birimine ileterek, çözüm bulabilirler. Teb Şikayet Hattı sayesinde anlaşmazlıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Banka şikayet hatlarına şikayetin dışında her türlü istek, öneri ve görüşlerinizi de iletebilirsiniz. Vizyon açısından her türlü şikayeti, istek ve görüşü titizlikle inceleyen bankalar, sorununuza kısa sürede çözüm bulacaktır.  


Teb Şikayet Hattı

0850 200 0666
 
Türkiye’de faaliyette olan bütün bankalar, destek hatları sayesinde kusursuz hizmet sunmakta. Bankalardan yararlandığınız her türlü ürün ve hizmetten memnun kalmayabilirsiniz. Memnun kalmadığınız gibi hizmete ilişkin öneri ve talepleriniz de olabilir. Bu durumlarda Teb bankası şikayet kanallarını kullanabilirsiniz. Teb internet adresinden ve iletişim merkezine her türlü şikayetinizi iletebilirsiniz. Bankada herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, ilk olarak Teb şubelerine gidebilir, direkt olarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Şubeye alternatif olarak, iletişim merkezi ve internet adresinden de bildiriminizi yapmanız mümkün. Teb bize yazın adresinden https://www.teb.com.tr/sikayet-oneri-tesekkur/#step=1, iletişim konunuzu seçerek (itiraz, öneri, şikayet, talep) bankaya bildirimde bulunabilirsiniz. 

TEB MÜŞTERİ HİZMETLERİ
 
Teb Şikayet hatlarına yapmış olduğunuz şikayetlerinizin takibini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de şikayet durumunuzu merak ediyorsanız; şikayetim nerede adresinden https://www.teb.com.tr/sikayetim-nerede/#step=1 , bildiriminizin durumunu takip edebilirsiniz. Ülkemizde en çok kesinti, komisyon, masraf ve dolandırıcılık gibi konularda şikayetler yapılmaktadır. Şikayet duyduğunuz konuyu, direkt olarak banka birimine ileterek, kısa zamanda çözüm alabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları uyararak, çözüm süreci hakkında bilgi vererek yaşanacak mağduriyeti engelleyebilirsiniz. Teb Şikayet Hattı sayesinde pek çok şikayet çözüme kavuştu. Şikayetleri değerlendirerek, yolunu yeniden çizen Teb, Türkiye’nin sayılı bankaları arasında yerini koruyor. Bir banka müşteri şikayet, istek, talep ve görüşlerine önem verirek büyüyebilir, müşteri kapasitesini arttırabilir. Teb, bunu uygulayan nadir bankalardan bir tanesidir. Teb şikayet hattı aracılığı ile yaptığınız şikayetlerin sonucu size e- mail ya da kısa mesaj olarak iletilecektir. Sizler de Teb müşterisiyseniz, şikayet ve isteklerinizi bankaya iletebilir, kusursuz bir hizmetten yararlanmaya başlayabilirsiniz. Her türlü şikayet, öneri ve teşekkürünüzü kısa mesaj olarak yazıp '4700'a gönderebilirsiniz. Mesajınız en kısa zamanda değerlendirilecek ve tarafınıza haber verilecektir.

 

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Hicabi

slm teb calısan ve yetkılılerı ordu ili kumru ilçrmize 1 teb atm'sı kurulmasını arz ve talep edıyoruz saygılarımmızla

2019-12-24 12:22:16 -
Hicabi

merhaba teb yetkılılerı ve calısanları ordu ili kumru ilçemize 1 teb atm kurulmasını yuksek emır ve mus'adelerınıze arz eder saygıyla sukranlarımızı sunarız

2019-12-24 12:20:02 -
Kapat