İng Bank Sms Kredi Başvurusu 2205 Sms Kredi Hattı

İNG Bank'tan uygun faiz oranlarıyla kredi çekmek istiyorsanız, İng Bank sms kredi başvurusunu bu sayfadaki bilgilerle sizde yapabilirsiniz. Hemen paranızı kullanmak için 2205 sms kredi hattı 7/24 hizmetinizdedir.

İng Bank Sms Kredi Başvurusu 2205 Sms Kredi Hattı

 İNG Bank sms kredibaşvurusu yaparak siz de ihtiyaç kredisini hemen İNG'den kullanabilirsiniz. 2205 sms kredi başvuru hattını kullanabilir, tek bir kısa mesajla paranızı bankadan çekebilirsiniz. Diğer bankalarda olduğu gibi İng Bankası'nda da kısa mesaj göndererek kredi başvurusu yapılabilmektedir. 7/24 kullanılabilen sms kredi hattı sayesinde siz de kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Aşağıda bulunan İNG sms hattı sayesinde kredi, kobi kredisi, kredi kartı, avans başvurusu, kredi notu sorgulama, kart şifresi oluşturma gibi başvurular yapabirsiniz.

İng Bank Sms Kredi Başvurusu

Kredi yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra Tc kimlik numaranızı 2205'e mesaj gönderin. Gönderilen mesaj bankaya ulaştıktan sonra kısa bir zaman geçtikten sonra kredinin cevabı size sms ile iletilecektir. Ön onayı aldıktan hemen sonra en yakın İNG Bank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

İNG Bank Sms İle Kobi Kredisi


İNG'den Kobi'lere özel kredi! KOBİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 2205'e gönderin. Kredi başvurusunun sonucu değerlendirme işlemlerinden sonra sms ile iletilecektir.

İNG Bank Sms ile Jet Avans

JET yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini de yazdıktan sonra 2205'e sms gönderin. 9 taksitli 500 TL krediniz anında hesabınıza geçecektir.

İNG Bank'ta her zaman uygun faiz oranlarıyla kredi olduğunu her fırsatta sitemizde belirtiyoruz. Örnek olarak bu konuyu hazırladığımız 18 haziran 2018 gününde 10.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık taksit tutarı 320 TL olarak gözüküyordu. %1,59 faiz oranı ile 10.000 TL krediyi siz de hemen kullanabilirsiniz. Bu krediye siz de İNG Bank sms ile kredibaşvurusu hattını kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca İng bank kredi başvurusu sayfasından diğer başvuru kanallarına da göz atabilirsiniz.

Yorum yap: